مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 2 12 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 17

موضوع : فیس بوک مانند باتن

کاربر ارشد

Default فیس بوک مانند باتن

من فیس بوک مانند یک دکمه به سایت من اضافه شده است.

این کار فقط خوب به جز زمانی که من می خواهم یک صفحه ترجمه شده است.

آدرس اینترنتی است که نمایش در پروفایل فیس بوک من است که همیشه آدرس صفحه انگلیسی (زبان پیش فرض انجمن)

چگونه می توانید کار دکمه برای صفحات ترجمه کنم.

در اینجا جزئیات وزارت دفاع ، فیس بوک "مثل" را فشار دهید برای اصلی -- صفحه اصلی انجمن جستجوگرها

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

آنچه من می بینم وجود دارد IFRAME یک دکمه نیست. لطفا توصیف دقیقا چگونه کار می کند ، چگونه آن را در فروم شما ارائه شده (را به URL که در آن ما می توانیم آن را در فروم خود را ببینید و بگویید که یکی از آن) است.

کاربر ارشد

LOL ، IFRAME لود دکمه مانند ، که در آن شما را در سال 2010 شده است ، شما نمی دانید چه فیس بوک مانند دکمه است؟

به هر حال ، آنچه بی ، بر روی سایت آزمایشی طرح و یا در فعال تصدی آن را اضافه ، 2 ثانیه و بسیاری از کاربران خود را با استفاده از آن طول می کشد.

لطفا توجه داشته باشید که زمان من در سال 2010 صرف چیز شخصی من است. اگر انتظار دارید من پیشنهاد می کنم برای پاسخ به سوالات به جای نوشتن جملات می دهد که هیچ چیزی برای این موضوع است و می تواند به عنوان تهاجم درمان است. ما علاقه مند هستند در به نظر شما چه باید توسط هر نفر در جهان (برای این لطفا با استفاده از بخش ویژه اعضا -- شما وجود دارد خاموش چت (گفتگو آزاد) زیر) شناخته شده نیست ، بلکه در کمک به شما است. و برای که ما نیاز به پاسخ های شما.

لطفا توجه داشته باشید که ما هر وزارت دفاع است که توسط هر یک از مشتریان ما استفاده می شود نصب کنید. لطفا پاسخ به پرسش های داده شده تا ما قادر به تجزیه و تحلیل این موضوع و به شما کمک خواهد شد

کاربر ارشد

لطفا توصیف دقیقا چگونه کار می کند
    کد من به مرتبط ، می افزاید : فیس بوک مانند را فشار دهید تا صفحات اصلی ، زمانی که شما با کلیک بر آن به شما نشان می دهد که دوست صفحه VB و آن را نیز در پروفایل فیس بوک خود را نشان می دهد.

این کار فقط خوب به جز زمانی که من می خواهم یک صفحه ترجمه شده است.

آدرس اینترنتی است که نمایش در پروفایل فیس بوک من است که همیشه آدرس صفحه انگلیسی (زبان پیش فرض انجمن)

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    بدهد URL که در آن ما می توانیم آن را در فروم خود را ببینید و بگویید که یکی از آن
    من به شما این امکان را می دهد که من آن را ببینید و درک بهتر. همچنین پیوند ها ، چه تغییراتی ، چه در هنگام ترجمه ، و غیره در حال حاضر من قادر به تعیین دقیقا چه اتفاقی می افتد را ببینید. لطفا اطلاعات خواسته

لطفا PM دسترسی به اطلاعات بیشتر برای آزمون هر حساب به شما این امکان را می دهد که من آن را ببینید من (ما به حساب های جعلی را در فروم شما مشتریان ایجاد نشده باشد). من در فروم هستم و در حال حاضر ، بنابراین من قادر خواهد بود به آن را بررسی سریع

OK بنابراین من وجود دارد. اما شما هنوز هم نوشت : چه باید به دنبال...

یکبار دیگر بگویند : "که یکی از آن" -- که دکمه مورد نظر ما در حال صحبت کردن در مورد؟ چه چیزهایی را باید بدون هیچ انجمن خود را به دنبال؟ برخی از متن را به من بدهد ، یا توصیف عکس... من می بینم اکنون دکمه برای اهدا و برای جستجو...

کاربر ارشد

فیس بوک مانند دکمه در وسط صفحه نمایش است.

صفحه 1 از 2 12 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •