PDA

مشاهده نسخه کامل : حل سایت من را نمایه سازی نکرده x52؟

mario06
27-06-10, 10:57
سلام من با استفاده از بایگانی ژنراتور نقشه سایت بدون باشد ، من فقط می خواستم بدانید که بهترین تنظیمات برای آن از آنجایی که من متوجه شده ام که پست ترجمه شده من در Google را نمایه سازی نکرده و من چک شده و تمام 52 زبان پایگاه داده پر (ترجمه کار) ، فقط به انجمن من آنهایی که زبان مادری نمایهشده در گوگل.

آیا کسی می تواند به من کمک در پیکربندی آن از آنجایی که من ممکن است انجام کاری اشتباه و یا نوشتن نیست؟

و یا اینکه یک مسئله را من درجای دیگر چون من این را نمی فهمند؟

با احترام

mario06
27-06-10, 22:35
هیچ کس؟

با تمام این داستان های موفقیت چرا من بد بخت؟

من از بازدید کنندگان خارجی (زیادی) و خارجی گوگل اضافه می کند (زیادی) اما من زبان ترجمه شده نمایه سازی نمی بینم (هیچ)!؟

steve
28-06-10, 01:52
آیا می توانید آدرس خود وارد کنید تا برخی از اعضا می توانند نگاه را؟

برای آنچه در آن است که ارزش ، که من پیدا کردم بهتر ترجمه به 10 یا محبوب ترین زبان است. شروع با کشورهای ثروتمند است که ممکن است علاقه مند در موضوع شما. به عنوان مثال :. انجمن فوتبال من به زبان های اروپایی (اسپانیایی و پرتغالی نیز در آمریکای جنوبی سخن گفته شده بود) من هم که شامل ژاپن و کره جنوبی را ترجمه کنید.

در نظر بگیرید فیلیپین تولید ناخالص داخلی سرانه در حدود $ 1.800 USD ، مقایسه این به نروژ است که در حدود $ 94.000 USD. بسیاری از کشورهای آفریقایی تولید ناخالص داخلی سرانه کمتر از $ 500 P / A : eek :

کدام کشورها بیشتر احتمال دارد که شامل کاربرانی که خواهد خرید و تبلیغ کنندگان که صرف؟

اگر googlebot مرتبه رفتن به خزیدن 1 میلیون صفحه وب سایت خود را در هر ماه ، می خواهید آن را خزنده فرانسه یا نروژی خود را در صفحه یا صفحات فیلیپینی خود را یا آفریکانس؟ ؛)

بدون دیدن سایت شما ، من روی چیزی حساب کردن اکثر مردم دیوانه تلاش برای بدست آوردن 52 زبان نمایه است. محدود کردن آن از پایین به چند اقتصادهای ثروتمند و تمرکز بر روی آن.

mario06
28-06-10, 05:04
سایت من در مورد تلفن همراه.
به هر حال این داستان موفقیت تا آنها را به القاعده در :

و او گفت : او را به 12000 URL های نمایه شده در درون گوگل رفت ، و در حال حاضر بیش از 130.000 و هنوز هم سنگ نوردی ، من 59100 قبل از فعال تصدی کرده بود و هم اکنون دارای 61000 با 52X؟؟

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html صاحب اینجا است که با داشتن یکی دیگر از داستان موفقیت بدون استفاده از نقشه سایت (ممکن است این مشکل؟) ، من " متر با استفاده از نقشه سایت به دلیل است که به حافظه ام می رود از آن همیشه توصیه می شود؟؟

PS. آیا می توانم بیش جزئیات راه اندازی می شود به این داستان های موفقیت قرار داده شده است زیرا همه چیز فقط یک کمی بیش از حد من عمومی است؟

با احترام

vBET
05-07-10, 07:27
لطفا توجه داشته باشید که شما از ما بپرسند چرا گوگل هنوز بیشتری از صفحات خود را فهرست بندی نکرده -- این سوال را به گوگل...
هنوز هم ما می توانیم به شما برخی از نکات می دهد :
1. اطمینان حاصل کنید که شما را در نام robots.txt مسدود کردن و چک که تغییرات اخیر در آنجا ساخته شده بود. اگر شما شروع به مسدود کردن برخی از سایت های به تازگی (در 2-3 ماه گذشته) -- شبیه صفحات عضو ، به عنوان توصیه می کنیم -- پس از آن گوگل است که نه تنها نمایه سازی سایت های جدید خود را ، بلکه حذف مسدود شده یکی از شاخص.
2. گوگل خزد و صفحات فهرست با خود نمی دانند الگوریتم -- هنوز برخی فکر می کند در مورد آن شناخته شده است. یعنی رتبه صفحه شما را تعیین خواهد کرد که چگونه سریع گوگل شاخص در مورد سایت خود را بروز رسانی.
3. شما باید با نسخه فعال تصدی از اصلی به طور رسمی پشتیبانی نمی شود -- 3.6.x و به دلیل است که تمام صفحات آرشیو شما پس از نصب فعال تصدی شکسته شد. ما حل این مسئله به تازگی -- تا آرشیو در فروم خود را به کار دوباره. این حال به دلیل مشکلات اصلی ترجمه انجمن صفحه آرشیو کار نمی کند بنابراین گوگل شاخص آن و همچنین ترجمه صفحات آرشیو موضوعات پیدا کند (به دلیل پیوندهای به کسانی که در انجمن صفحه آرشیو). فقط به عنوان یادآوری -- لطفا برای جزئیات بیشتر اینجا را ببینید : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/804-vbet-serious-bug-found.html

درباره بایگانی -- لطفا توجه داشته باشید که پست های نوشته شده توسط کاربران ما هستند شده توسط کاربران ما نوشته شده است) لازم نیست برای نشان دادن به اظهارات فعال تصدی مقام تیم. بنابراین بسیار خوب است به نقشه. لازم است به ادغام فعال تصدی با ژنراتور نقشه سایت نیست ، اما پشتیبانی از آن است که اگر شما می خواهید این کار را انجام. اگر شما پس از آن گوگل پیوندهایی به صفحات ترجمه شده خود را به هر حال -- تنها با عمل خزیدن به انجمن شما (شما پیوندهایی به صفحات ترجمه تحت پرچم -- گوگل همچنین آن را ببینید).

در مورد قرار دادن جزئیات بیشتر به داستان های موفقیت ، دوباره : پست های نوشته شده توسط کاربران ما هستند شده توسط کاربران ما نوشته شده است. پس بپرسید نویسندگان موضوع مورد جزئیات لطفا. شما PM آنها را می توانید یا از یا کسب اطلاعات بیشتر در موضوع است که شما در مورد.

لطفا بگویید آیا شما انتظار می رود اطلاعات بیشتر / تذکرات / کمک در مورد این موضوع و یا ما می توانیم آن را بسته است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1