PDA

مشاهده نسخه کامل : پرسش های متداول

cosy
12-01-10, 18:35
من می خواهم در مورد پشتیبانی :
چه چارچوب زمانی حمایت را پوشش می دهد؟
که چگونه بسیاری از PPL می تواند پشتیبانی در مورد فعال تصدی مریض به من بدهید؟ یا قادر به پاسخ در انجمن

vBET
13-01-10, 22:39
هیچ چارچوب زمانی برای پشتیبانی وجود دارد. هنگامی که شما مشتری ما هستند شما برای حمایت از ما است. البته هر زمانی که برخی از نسخه فعال تصدی منسوخ شود (بسیار قدیمی) پس ما به بروز رسانی ساخته شده است به مشاوره به عنوان نسخه های جدید راه حل برای مسائل قدیمی.

لطفا توصیف "PPL".

Konstantin
19-02-10, 14:21
لطفا توصیف "PPL".

PPL -- مردم

vBET
19-02-10, 15:12
بدیهی است که ما به عنوان بزرگ را به عنوان تبلیغات در ، تیم باشد هنوز نیست ؛) در این لحظه من صدای حمایت رسمی و من ممکن است در این زمینه اگر آن مورد نیاز خواهد بود.

بیشتر پشتیبانی داده می شود هر روز ، 24 / 7 نیست ، بلکه هر روز. من نوشت : عمدتا ، به دلیل آن می تواند رخ دهد که در روزهای تعطیل و یا یک بار در تعطیلات آخر هفته چند پست خواهد شد صبر کنید کمی طولانی تر است.

امیدوارم این پاسخ شما را برآورده :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1