PDA

مشاهده نسخه کامل : حل پشتیبانی تحت Circunstances که از همه دیگران را دنبال

techanalyst
12-10-11, 22:14
بیمار تا زمانی قبول عنوان:

1) بدون تغییر کد و یا تغییرات به افزونه های شخص ثالث و یا خود را صفحه اصلی
2) عدم غیر فعال کردن پلاگین ها

صفحه اصلی انجمنهای تخصصی و آموزشی و Dragonbyte حقوق خدا در انجمن های من و آنها را هر یک از موارد فوق را انجام نمی

vBET
12-10-11, 22:16
شما در حال حاضر گفته شد - بله. ما خوشحال خواهد شد برای کمک به شما :)

techanalyst
12-10-11, 22:17
بدون اینکه هیچ تغییر کد و یا تغییر OPTION به هر پلاگین پرسم در حال اجرا

vBET
13-10-11, 00:28
بدون اینکه هیچ تغییر کد و یا تغییر OPTION به هر پلاگین پرسم در حال اجرا

دقیقا! ما در حال حاضر آن را چندین بار به شما نوشت. و فقط حذف آخرین نوشته شما در اینجا - لطفا پیام های خود را تکرار بارها و بارها - هرزنامه است در نظر گرفته می شود و حذف خواهد شد. هیچ حس به نوبه خود در دایره.

بنابراین شما در حال حاضر چندین بار تایید کرد که ما هیچ کد و یا تغییرات OPTION و دیگر پلاگین های در حال اجرا ساخته شده است. همچنین ما خواهد به هیچ چیز DISSABLE. همانطور که شما می خواستم.

پس لطفا متوقف ساختن بهانه و اجازه دهید ما را در - من واقعا شک دارم که این مسئله واقعا وجود دارد و نه می خواهید علم و تکنولوژی سیاسی عملکردی در فروم خود را. این است که بدون هیچ قصد حمله شخصی نوشته شده است - من فقط می خواهم به شما بگویم که در تصور من آن را به نظر می رسد مثل شما می خواهم وجود ندارد (و ما می دانیم که به شما اجازه می دهد حمایت از فرد در فروم خود را - شما خودتان آن را نوشته است - همچنین شما می توانید از همیشه دسترسی موقت یا انجمن تست با کاربران تاریخ حذف اگر چیزی بسیار مهم وجود دارد اما نمی باشد - شما می نویسد که حمایت برای مدها های مختلف، دسترسی به انجمن خود را). بنابراین در اشباع واقعی شخصا من سرگردان چه دلیل چنین رفتاری است؟ و به عنوان احتمالات را من فکر می کنم که این مسئله می تواند ساخته شده (نه واقعا وجود دارد) فقط به دلیلی برای بازپرداخت فریاد. بدون حمله شخصی - شما واقعا برای آن را با استفاده از موارد بالا است و شما واقعا در حال حاضر چندین اظهارات نادرست من باید آن را تحت بررسی است که ما در اینجا می توانید به بحث درباره مسئله موجود برای مجبور بازپرداخت ساخته شده است نوشت داد زدم. من بگویم که شما این کار را - من فقط می خواهم قرار دادن توجه خود را چگونه می توان آن را نگاه کنند و شما بخواهید فقط به ما نشان می دهد که این مسئله واقعا وجود دارد و البته به ما اجازه می دهد به شما کمک کند در صورتی که اگر شما موضوع را با نقل قول ناپدید پاسخ.

پس یک بار دیگر - ما نمی خواهد تغییر پیکربندی پلاگین ها دیگر نه کد و نه غیر فعال کردن هر چیزی. بنابراین هیچ بهانه بیشتر - فقط بگویم ما در مورد مسئله کار می کنند اگر آن را واقعا وجود دارد. من نمی گویم که این طور نیست، من فقط می گویند من شک و تردید منطقی در مورد آن است. من فقط می خواهم شما بدانید که من به دلایل به شک که. و لطفا توجه داشته باشید که من خواهد بود واقعا خوشحال به شما کمک کند و به درستی کار علم و تکنولوژی سیاسی در فروم خود را اگر شما فقط آن را می خواهم و اجازه می دهد برای آن است.

من 01:30 در شب است در کشور ما - به طوری که ما وجود خواهد بعد بروید.

techanalyst
13-10-11, 00:54
در واقع من نمی خواهم این کار، من در واقع شکار کردن پلاگین ترجمه دیگر. من واقعا می خواهید این کار، اما من این واقعیت را می دانیم که اگر شما دسترسی به گزینه های تغییر خواهید در اکنون یا اصلی، همان چیزی است که من نمی خواهم. بنابراین پلاگین شما کار نمی کند مثل من انتظار می رود، اینا هیچ کدوم یک فرض بسیار عادلانه، به عنوان "مشتری" می خواهم کار نمی کند. من را اجرا مقدار زیادی، Photopost طرفدار، و نشانه و غیره، تمام خریداری شده و با نام تجاری رایگان، تمام بایت اژدها، انجمنهای تخصصی و آموزشی، اصلی و غیره و غیره، هرگز یک بار من درخواست بازپرداخت چرا؟ از آنجا که آنها "کار می کرد مثل من انتظار"

شما به من به نام scammer به؟ می خواهید بپرسید در مورد 9 سایر ارائه دهندگان افزونه ها و مردم انجام کار موضوع، من دارم میرم که هرگز یک بار تا به حال برای بازپرداخت بپرسید، نه هر یک از آنها را به من scammer به

من آن را با توجه به تا زمانی که شما به من زنگ زد scammer به، دوباره توهین های سفارشی و انتظار می رود آنها را به کار با شما؟

مسنجر نرم افزار خود را سرزنش نمی کند، من فقط بیان نرم افزار خود را مناسب برای انجمن من نیست، من یکی دیگر از پلاگین ترجمه که به این نیاز ندارد، و بیمار فقط نظر گرفتن این درس + 200 دلار آموخته

techanalyst
13-10-11, 01:00
در واقع به جای آن از بازپرداخت یک لینک قرار داده است و یا متوجه با بیان تغییرات مورد نیاز قبل از خرید، شناسه و نه می دانیم که درس + 200 شخص دیگری خارج کمک کرد

یا

بیمار نگه داشتن مجوز و نرم افزار استفاده کنید تا "مشتری" می دانم اینا هیچ کدوم آن در شکل بهتر برای استفاده؟ و برای آن زمان من آن را خود و از آن استفاده کنید شما معتاد شروع به شمارش 365 روز از به روز رسانی تا زمانی که من شروع به استفاده از آن

vBET
14-10-11, 23:06
در واقع به جای آن از بازپرداخت یک لینک قرار داده است و یا متوجه با بیان تغییرات مورد نیاز قبل از خرید، شناسه و نه می دانیم که درس + 200 شخص دیگری خارج کمک کرد

یا

بیمار نگه داشتن مجوز و نرم افزار استفاده کنید تا "مشتری" می دانم اینا هیچ کدوم آن در شکل بهتر برای استفاده؟ و برای آن زمان من آن را خود و از آن استفاده کنید شما معتاد شروع به شمارش 365 روز از به روز رسانی تا زمانی که من شروع به استفاده از آن

بدون تغییر در کد ها در مورد نیاز به کار علم و تکنولوژی سیاسی با اصلی.

vBET
14-10-11, 23:08
... من واقعا می خواهید این کار، اما من این واقعیت را می دانیم که اگر شما دسترسی به گزینه های تغییر خواهید در اکنون یا اصلی، همان چیزی است که من نمی خواهم. بنابراین پلاگین شما کار نمی کند مثل من انتظار می رود ...

این فقط بیش از بهانه ای شدت - شما می دانیم که آینده ... آیا شما نیز اعداد برای قرعه کشی می دانید؟ ...

شما چند بار که هیچ پیکربندی پلاگین های دیگر و نه اصلی تغییر خواهد کرد مطمئن بود. این فقط بهانه ای دیگر. مهم نیست که شما در حال نوشتن است که شما می خواهید آن را تابعی، هنگامی که آنچه شما انجام شده است در برابر کلمات خود را. اگر شما می خواهم به کار علم و تکنولوژی سیاسی در فروم خود را به شما اجازه می دهد تا به شما کمک کند. اما این امکان پذیر نمی باشد برای کمک به هنگامی که مسئله ساخته شده است تا فقط به زور بازپرداخت - آنچه که کاملا به بهانه رفتار خود را در مورد اگر آن تقلب است. در این لحظه، این مسئله به عنوان تقلب ممکن است در نظر گرفته شده و از آنجایی که هیچ کمک مورد نیاز است بسته.

ما در اینجا به شما کمک کند با مشکل خود را اگر آن را واقعا وجود دارد :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1