PDA

مشاهده نسخه کامل : حل شخصیت های خارجی در هنگام سوئیچینگ بین زبان ها

norku
06-04-11, 21:36
سلام ،

این موضوع توسط کاربر را با مجموعه ای آلمانی به عنوان زبان پیش فرض خود را نوشته شده بود :

http://www.xxxxxxxxxx.com/forum/de/f31/hj-messer-böcker-4824/

همه خوب است. هنگامی که به انجمن سوئیچ به انگلیسی با استفاده از پرچم و پس از آن که شناور نوع دید بیش از که لینک ها در 'تازه چه خبر؟' من می بینم :

http://www.xxxxxxxxxxx.com/forum/f31/hj-messer-böcker-4824/

بزرگ -- تا زمانی که من بر روی لینک کلیک کنید. هنگامی که صفحه باز می شود زیر مراجعه کنید من در نوار آدرس مرورگر

http://www.xxxxxxxxxxxx.com/forum/f31/hj-messer-b%C3%B6cker-4824/

من نیاز به کلمات آلمانی حاوی کاراکترهای خاص (O ، A و غیره) به ماندن هستند ، می باشند چرا که مردم در جستجوی مطالب من ، کلمات آلمانی در رشته جستجو استفاده کنید صرف نظر از زبان آنها خودشان صحبت می کنند.

برای جلوگیری از این مشکل شلوار بی خشتک گاوداران شخصیت خارجی چه می توانم انجام دهم؟ یا من گم شده چیزی واقعا آشکار است؟ نخواهد بود اولین بار از زمان شروع کردم با استفاده از فعال تصدی :)

فقط برای اطلاعات در بایگانی من از این مجموعه :

"به جای شخصیت های غیر انگلیسی در آدرس ها؟ -- نه "

'تعریف تعویض شخصیت خود را سفارشی
'U' => 'UE'
'A' => 'AE'
'O' => 'OE'
'ß' => 'اس اس'
'U' => 'UE'
'A' => 'AE'
'O' => 'OE''

kamilkurczak
06-04-11, 21:45
لطفا در این راه حل را :

شما باید این تغییر مسیر را فقط نامه آلمانی اعلام!
نامه لهستانی (و البته یکی دیگر از زبان بیش از حد) ، اعمال خوب تا این جایگزینی فقط برای نامه آلمانی.

norku
06-04-11, 21:52
سلام کمیل ،

من هیچ چیز تغییر نکرده است و از آنجایی که ما به طور آخرین در این کار می کرد. اصلاح پست من در بالا نشان می دهد چگونه باشد در حال حاضر برای شخصیت های خارجی. تنها چیزی که من انجام داده ام برای به روز رسانی اصلی با وصله امنیتی.

norku
06-04-11, 22:32
فقط آزمایش این است. مشکل به نظر می رسد با نام محل ، نام ایجاد می شود -- اساسا شرایط که گوگل نمی خواهد ترجمه شده است.

لینک زیر آن را به عنوان یک کاربر آلمانی به نظر می رسد :

http://www.xxxxxxxxx.com/forum/de/f80/fuß-mütze-ätzend-düren-björn-4827/

با کلیک بر روی پرچم انگلیسی و لینک همین به نظر می رسد ، مثل این :

http://www.xxxxxxxxxxx.com/forum/f80/foot-hat-corrosive-d%FCren-bj%F6rn-4827/

بایگانی جایگزینی کاراکتر به نظر نمی رسد که مسئولیت رسیدگی به هر زبان دیگری از انجمن به طور پیش فرض هنگامی که فعال تصدی نصب شده است.

kamilkurczak
07-04-11, 10:38
میهمان گرامی ،

خوب من می توانید آن را را ، تکثیر ، بنابراین من آن را در فروم تست من را حل کند.

همانطور که من می بینم مشکل این است که فقط با کلمات هستند که untranslatable (نام و غیره مانند Düren و بجورن)

تایید شده و حل خواهد شد!

norku
07-04-11, 13:33
تشکر کمیل :)

norku
08-04-11, 17:09
هر گونه پیشرفت در این یک کمیل؟

kamilkurczak
08-04-11, 19:04
میهمان گرامی ،
هنوز کار بر روی آن است. از شکیبایی شما متشکریم.
ما در اینجا به نوشتن تمام راه حل :)
با تشکر

norku
08-04-11, 19:24
موبایل. کمیل.

vBET
04-05-11, 13:20
سلام. من فقط شروع به کار بر روی آن و پس از چند تجزیه و تحلیل متوجه شدم که مشکلات را در همه وجود دارد... من هنوز هم به بررسی احتمال تغییر رفتار ، در حال حاضر در اینجا توضیح چه اتفاقی می افتد :
-- ترجمه صفحات در UTF - 8 هستند به طوری مرورگرهای کاراکترهای خاص را نشان می دهد از URL در راه خوب (به جز IE است که این کار را استاندارد افتخار نیست)
-- صفحات اصلی خود را در سازمان ملل متحد UTF - 8 نیست تا مرورگر را مجبور می کاراکترهای خاص را در راه خوب و فعال تصدی نمایش داده نمی تغییرات URL ها برای صفحات ترجمه نشده

من کنترل خواهد کرد که چگونه آن را اگر فعال تصدی دوباره رمزگذاری URL رفتار حتی برای صفحه ترجمه نشده است -- من می توانم آن را پیش بینی نمی کند چرا که صفحه را پشتیبانی می کند و URL را پشتیبانی می کند خواهد شد متفاوت است. اگر آن کمک خواهد کرد من به شما راه حل های فوری به من بدهید و احتمالا آن را در انتشار رسمی را شامل نمی شود (یا با قابلیت تنظیم -- نیاز به بررسی نتایج را اول و فکر می کنم در مورد اثرات احتمالی). اگر آن را نمی خواهد کمک خواهد ماند آن را به عنوان دلیل آن است که مرورگر نمایش موضوع (درست مانند اینترنت اکسپلورر ، کاراکترهای خاص را در راه خوب را نشان می دهد نه در همه -- شاید از جدیدترین کند این کار را کرد آن را بررسی نمی).

من به شما بازخورد در چند لحظه به من بدهید.

vBET
04-05-11, 14:24
OK SO -- من می دانم که دقیقا چه می گذرد در حال حاضر است. توصیف رفتار در نظر گرفته شده است می شود. در مورد صفحات اصلی کد فعال تصدی URL ها به امن UTF - 8 -- در غیر این صورت شما می توانید شخصیت های شکسته را بر روی صفحه خود را ببینید. این است زیرا هنگامی که شما نشان می دهد رشته در دیگر را پشتیبانی می کند که صفحه سپس آن را در راه نادرست رمزگشایی -- بنابراین شما می بینید شخصیت های شکسته است. است که چرا در vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php ما این کد :

if (!$_REQUEST['language'] && vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset') != 'utf-8') {
$translated = vbet_encodeToSafeUTF8($translated);
}

اگر شما نظر و سپس شما به URL خوبی را در مرورگر بر روی صفحه ترجمه نشده است با کاراکترهای خاص را ببینید ، اما این کاراکترهای خاص را بر روی صفحه شکسته خواهد شد. این مسئله است که باشد اجازه می دهد تا به رسمیت شناختن که نسل URL برای صفحه است و که برای URL مرورگر. بنابراین ما قادر به رمزگذاری به امن نیست UTF - 8 تنها برای URL ها را به مشاهده و ترک آن را برای broswer. بایگانی محدودیت API است و آن را به ماندن بگیرید این راه. این اشکال نمی باشد -- این ویژگی که اجازه می دهد تا به دیدگاه خوبی با کاراکترهای خاص را توسط سرورهای API ترجمه شده محدود نمی شود که باعث می شود درخواست برای رندر URL فاصله دار است.

در حال حاضر این موضوع بسته. اگر شما از برخی از نظرات ، ایده ها ، پرسش ها -- فقط احساس برای نوشتن :) ما می توانیم آن را اگر برخی از اطلاعات حیاتی ظاهر خواهد شد دوباره باز. من هم آن را به بخش عیب یابی حرکت می کند آن را به عنوان اشکال به رسمیت شناخته نشده.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1