Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 4 kohta 4

Thread: erinevate dB vbet

  1. #1

    Default erinevate dB vbet

    nagu pealkiri sais. erinevate db lihtsalt vbet cache. kuidas? Ma arvan, et meil muuta faili db infot või luua paik, kus me saame valida db alates admincp

  2. #2
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    ok, ma liigun see teema funktsioon.
    Ettepanek võeti vastu tasu eest. Ma näitan see teema Michał ja ta mõelda. Kui me võtame seda me kirjutatakse sellest see teema, ja me määrata kindlaks asjakohane thread staatust.

    Thanks,

  3. #3
    Liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    38

    Default

    Quote Algselt postitas kamilkurczak View Post
    ok, ma liigun see teema funktsioon.
    Ettepanek võeti vastu tasu eest. Ma näitan see teema Michał ja ta mõelda. Kui me võtame seda me kirjutatakse sellest see teema, ja me määrata kindlaks asjakohane thread staatust.

    Thanks,
    See oleks suurepärane, sest see tähendaks peame vaid päev varukoopia ca 8 GB asemel 30 + GB

    Edit: Oma iseloomu asendamine asendada 8-GB (ilma sidekriipsuta) ja ***
    Viimati muutis steve; 28-07-10 juures 13:12.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hello. Ma tahan märkida, et hakkasin kallal seda taotlust. Veel vähe seotud küsimusi koos tagamise vastu vale konfiguratsioon, kuid need andmed.

    Ühenduste puhul on kasutatud vBulletin klassid trepist, lisasime konfiguratsiooni võimalusele ja toetavad meie koodi. Nagu ma kirjutasin vähe küsimusi vale seoses parameetrid me töötame praegu teha võimalik puhastada seda lihtsalt ilma puuet konksud globaalselt hetkel.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •