Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 5 kohta 5

Thread: Minu koduleht on ei ole indekseeritud x52?

  1. #1
    Senior liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    142

    Exclamation Minu koduleht on ei ole indekseeritud x52?

    Tere ma kasutan vbseo sitemap generaator ilma vbseo, ma lihtsalt tahtsin teada, parimad seaded seda, kuna olen märganud, et minu tõlgitud postitust indekseerida Google ja ma olen kontrollinud ja leidnud kõik 52 keeles andmebaasis on täis (tõlkimine töö), just minu foorum emakeeles neist on indekseeritud Google.

    Kas keegi mind aidata seadistamisel seda, kuna ma võin of teinud midagi valesti või mitte kirjutada?

    Või kas mul on probleem mujal, sest ma ei mõista?

    Best Regards

  2. #2
    Senior liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    142

    Default

    Mitte keegi?

    Koos kõigi nende edulugude miks ma nii õnnetu?

    Mul on väliskülalised tulemas (palju) ja vääringute Google lisab (palju), kuid ma ei näe keele tõlgitud indekseerimine (none)??!

  3. #3
    Liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    38

    Default

    Kas saadate oma url nii et mõned liikmed on võimalik tutvuda?

    Sest mis asi on seda väärt, ma leidsin seda paremini tõlkida 10 või nii populaarsemaid keeli. Alusta rikastes riikides, mis võivad olla huvitatud oma teema. Nt. eest jalgpalli forum ma tõlkida Euroopa keelte (hispaania ja portugali keeles räägitakse ka Lõuna-Ameerikas) Tahan ka Jaapani ja Lõuna-Korea.

    Mõtle Filipiinidel on SKT elaniku kohta on umbes 1800 $ USD, võrrelda seda Norras, mis on umbes $ 94,000 USD. Paljud Aafrika riigid on SKT elaniku kohta alla 500 $ p / a.

    Millised riigid on suurema tõenäosusega sisaldada kasutajad, kes ostab ja reklaamijatele, kes kulutada?

    Kui Googlebot pidi indekseerimise 1 miljon lehekülge oma veebilehel kuus, sa tahad seda indekseerimise oma prantsuse või Norra lehtedelt või Filipino või afrikaani lehtedel?

    Nägemata saidile, ma arvan, enamik inimesi on hull üritavad 52 keeles indekseeritud. Vähendada seda alla mõned jõukad majanduse ja keskenduda.

  4. #4
    Senior liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    142

    Default

    Minu sites umbes mobiiltelefonidele.
    Igatahes see edulugu on neile al on: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    ja kui ta ütles, et ta läks 12000 URLid indekseeritud jooksul google, ja nüüd on üle 130000 ja ikka ronida, mul oli 59100 enne vbet ja nüüd on 61000 koos 52x??!

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html siin on omanik, kellel on teist edulugu ilma sitemap (võib see olla probleem?), ma kasutan sitemap sest nii kaugele kui mu mälu läheb see alati soovitatav??!

    PS. Kas rohkem setup üksikasju pannakse need edulood, sest kõik on lihtsalt natuke liiga üldine minu jaoks?

    Regards
    Viimati muutis mario06; 28-06-10 juures 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Pange tähele, et te küsite, miks Google ei ole indekseeritud veel rohkem oma lehekülgedel - see on küsimus, Google ...
    Ikka saame anda teile mõned vihjed:
    1. Veenduge, et mida sa blokeerisid robots.txt ja vaadata, kui viimast muudatust tehti seal. Kui sa hakkasid blokeerimine mõned saidid hiljuti (viimase 2-3 kuu jooksul) - nagu liige lehti, nagu me soovitame - siis Google ei ole ainult indekseerimine endale muististest, kuid ka eemaldab blokeeritud üks indeks.
    2. Google roomab ja registrilehtede koos oma ei tea algoritme - veel mõtleb need on teada. St oma Page Rank saab määrata, kui kiiresti Google ajakohastab indeksid teie saite.
    3. Sa ei ole ametlikult toetatud vBET versioon vBulletin - 3.6.x ja sellepärast, et kõik teie arhiiv lehed olid katki pärast vBET paigaldus. Me lahendada seda küsimust hiljuti - nii et arhiiv on jälle tööd oma foorum. Ikka sellepärast, et vBulletin bug oma tõlgitud foorum arhiiv leheküljed ei tööta nii et Google ei indeksi neile, ja samuti ei leia tõlgitud niidid arhiiv lehti (sest lingid, et need on foorum arhiiv lehekülge). Nagu meeldetuletus - palun vaata siia andmed: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    Umbes sitemap - palun, et postitust kirjutanud meie kasutajatele on kirjutatud meie kasutajatele

    Kujundada rohkem üksikasju arvesse kordaminekuid, jälle: postitab kirjutatud meie kasutajatele on kirjutatud meie kasutajatele. Nii et palun küsige thread autorid üksikasjade kohta. Võite PM neid või küsida või üksikasjalikumalt niidi, kus olete huvitatud.

    Palun informeerige ootate veidi rohkem teavet / vihjed / abi selles küsimuses või saame sulgeda.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •