Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 8 kohta 8

Thread: Kuidas vahele <code> </ code>?

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Juuni 2010
    Postitusi
    5

    Smile Kuidas vahele <code> </ code>?

    Tere, olen uus ja VBET, ja mul on programmeerimise foorumis .. ja kõik teemad on <code> </ code> seda ja ma tahan vahele tõlkimise et ..

    Mingeid ideid?

    minu foorum: www dot programmershere dot com

  2. #2
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    Ma ei saa probleemi taastekitada, äkki mul on vanem versioon foorumis. Palun kirjutage mulle, mida sa pead täpselt versioon vBulletin, ja ma püüan reprodutseerida vB versioon nagu sinu foorum.


    see probleem on ilmselt tingitud eemaldamine kommentaaride plugin (vBET kasutab kommentaarid NTA - mitte tranlated ala - kirjeldamiseks valdkonnas ilma tõlketa).

    Püüa lülitage see plugin (eemaldamine kommentaarid).
    Palun proovige leida vastuolu teiste Modifikatsioonid. Selleks, keelake muu Modifikatsioonid ja jätta ainult vBET. kui viga ei esine, lülitage omakorda veelgi Modifikatsioonid näha, kus on konflikt.

    Added:
    Pange tähele, et vBET toetab vahele CODE, PHP ja HTML BBKoode tõlge. Kui see ei tööta oma foorum, siis tõenäoliselt olete sisse lülitanud ceaning html kommentaarid (nagu eespool mainitud), mis on keelatud, sest kui html kommentaarid vBET tähistab osad väljund, mis nos arvan tõlkida (me nimetame seda Not Tõlgitud Area - NTA).
    Viimati muutis vBET; 18-06-10 juures 10:15.

  3. #3
    Junior Member
    Liitunud
    Juuni 2010
    Postitusi
    5

    Default

    Tänu kamilkurczac, kuid tema ei ole probleem ..

    Ma tahan SKIP tõlkimine HTML sisu sees <code> sildid

    Näide:


    Nüüd: <code> <? Php funktsioon moduleerida {echo $ kohandada;}?> </ Code>
    Nüüd: VBET tõlkida, et kõikide keelte .. Ma tahan hoida, et inglise keeles, ilma tõlkimine

    aru?

    ma tahan teha VBET SKIP kogu teksti, mis on sees <code> </ code> sildid!

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hello. Vabandame segadust. vBulletin toetab kood BBCode ja te kirjalikult html kood tag - see on allikas arusaamatus.

    Kui kasutate kood html tag mallid, siis palun muuda need mallid ja pane kogu kood sisu sees ei ole tõlgitud ala - nii pane see vahel <! - vBET_SNTA -> ja <! - vBET_ENTA ->

    Kui kasutate kood html tag ametikohta, siis palun muuda need ametikohad ja muuta kood html tag sisse kood BBCode.

    Palun öelge, et see lahendab teie probleemi.
    Viimati muutis vBET; 19-06-10 juures 00:29.

  5. #5
    Junior Member
    Liitunud
    Juuni 2010
    Postitusi
    5

    Default

    võite võtta pilk minu foorum

    Programmeerijad Siin

    see on 220,000 postitusi <code>, kuidas ma neid muuta kõik?

    on muu lahendus?

    vt näide siin

    programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Praegu vBET ei toeta seda, kuid me saame. Ma kolin teie postitus funktsioon.

    kood html tag varem. Kuna tulemuslikkuse me teinud seadistatav. Sul on võimalik sisse lülitada valik, mis kaitseb sisu kood html tag vastu tõlge. See lisatakse järgmise release Kuna keerukust (teeme lihtsalt sama asja html tags script ja stiil

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Done - lisatakse järgmise vabastamist

  8. #8
    Junior Member
    Liitunud
    Juuni 2010
    Postitusi
    5

    Default

    Thanks a lot!

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •