Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 8 kohta 8

Thread: kaks küsimust

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Aprill 2010
    Postitusi
    18

    Default kaks küsimust

    Mul on tasuta versiooni installitud, eile oli mul ~ 200 ämblikud internetis spidering tõlkelehekülge ja mu server läks üle 10-30 ja mul oli keelata hack, et saada tagasi normaalne server koormust.
    Ma olen vb 3.8, võin oodata, et tasulise versiooni ei ülekoormus minu server nagu tasuta versioon teeb seda?
    Teiseks, kas tasulise versiooni tõlkida hacks nagu vbadvanced cmps, vbadvanced linkide kataloog, photopost vbgallery?
    Kui ei, siis on võimalik välja lülitada ettevõtte tõlkija kohta, et leheküljed, et vältida lingid laskumist kuhugi?
    Millised on maksevõimalused (cc / banktransfer)?
    See ütlus "Free uuendused ühe aasta" pärast sel aastal ma pean maksma täis jälle või on upgrade eest? See on oluline, sest 90 $ ei ole tõesti odav.
    Kui ma kasutan 3.x versiooni saab ma lihtsalt uuendada 4.x või ma pean maksma jälle?
    Aitäh.

  2. #2

    Default

    muidugi ma olen ikka oodanud lihtsalt, et mu koopia funktsionaalne, kuid mul on see sama küsimus ka.

    Mul on üsna suur foorumis (üle 500000 postitustest) ja tahaks, et vähendada koormust esialgu võimalikult palju kui olen seda korralikult paigaldatud.

    Tahaksin ka sisse logida, et Google API asi ohutusmeetmed ... kuid ei tea täpselt, kus registreeruda.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hi. Paide versioon vBET on palju paremaid tulemusi ja võite loota, et tõlge on kiirem ja koormab serverit väljavalitu. Ei saa teile anda mingeid konkreetseid numbreid - need saavad minna ainult tulemuslikkuse mõõtmise oma spetsiaalne foorum, kuid võin öelda, et tasulise versiooni on optimeeritud cache, algoritme ja täiendava tõhususe parameetrid.
    Tasulise versiooni saab integreerida erinevate pluginad. Võin öelda kindlalt, et photopost saab lõimib vbadvanced Modifikatsioonid liiga - ei saa öelda ei kõik need aga mõned kindlasti. Palun vaadake integratsiooni osast.
    Ka tasulise versiooni on eriline võimalus kehtestada URLid mis ignoreeritakse (no lipud seal ühtegi tõlget, jälgimise lingid nende lehekülgede ja automaatne suunamine, kui keegi panna keele URL käest).
    Tegelikult me toetame ainult Paypal makse valik.
    Pärast oma tasuta uuendusi lõpeb piisab uuendada litsents ja see on palju odavam. Tegelik uuendada hind on $ 30 ja tulevikus on plaanis, et see hind on umbes 1 / 3 tavalise litsentsi hind, kuid ei käsitle seda äri kohustus.

    Kui teil on vastuhääl täiendavaid küsimusi - palun küsige. Me hea meelega aitab teid.

    Quote Algselt postitas Ramses View Post
    Mul on tasuta versiooni installitud, eile oli mul ~ 200 ämblikud internetis spidering tõlkelehekülge ja mu server läks üle 10-30 ja mul oli keelata hack, et saada tagasi normaalne server koormust.
    Ma olen vb 3.8, võin oodata, et tasulise versiooni ei ülekoormus minu server nagu tasuta versioon teeb seda?
    Teiseks, kas tasulise versiooni tõlkida hacks nagu vbadvanced cmps, vbadvanced linkide kataloog, photopost vbgallery?
    Kui ei, siis on võimalik välja lülitada ettevõtte tõlkija kohta, et leheküljed, et vältida lingid laskumist kuhugi?
    Millised on maksevõimalused (cc / banktransfer)?
    See ütlus "Free uuendused ühe aasta" pärast sel aastal ma pean maksma täis jälle või on upgrade eest? See on oluline, sest 90 $ ei ole tõesti odav.
    Kui ma kasutan 3.x versiooni saab ma lihtsalt uuendada 4.x või ma pean maksma jälle?
    Aitäh.

  4. #4
    Junior Member
    Liitunud
    Aprill 2010
    Postitusi
    18

    Default

    Tänu Michal, varsti ma kohale minu tellimus.

  5. #5

    Default

    # 1 Kas ma saan link logida Google API asi USA-s? (Ma pigem karta kui kahetseda Google)

    # 2 ka kõik võimalused seadistada esialgu madalama server stress koormus suur alafoorumisse? (Olen juba oodanud seda takistada server esialgu)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas mikeinjersey View Post
    # 1 Kas ma saan link logida Google API asi USA-s? (Ma pigem karta kui kahetseda Google)

    # 2 ka kõik võimalused seadistada esialgu madalama server stress koormus suur alafoorumisse? (Olen juba oodanud seda takistada server esialgu)
    #1 Google API asi USA-s?... Kui sa mõtled, Google API võti siis sul on link, kirjeldus parameetri vBET valikud. See on:
    Kasutades AJAX API võti - Google AJAX Search API - Google Code

    # 2 Palun vaata siia vBET ja tulemuslikkuse vihjed:
    eest vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    eest vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Banned
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Estonian
    Translated text
    Haaa, kui mõistsin, et ma ei saanud seda installida tasuta versiooni naeravad mind ta raskemaks.
    Tiozinho tahtsin müüa linceça ütles enam tasuta versiooni testida ..
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Estonian
    Translated text
    Haaa, kui mõistsin, et ma ei saanud seda installida tasuta versiooni naeravad mind ta raskemaks.
    Tiozinho tahtsin müüa linceça ütles enam tasuta versiooni testida ..
    Original text
    Kui teil on küsimusi ajal tasuta versiooni paigaldus - küsige abi
    Palun kirjuta meie tasuta versiooni osa selles foorumis mis see teie probleem ja me aitame teid

    Samuti palun, et tasuta versioon ei ole hindamine aega - võite seda kasutada nii kaua kui tahad, enne kui otsustab osta parem ja kiiremini üks

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •