Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 7 kohta 7

Thread: Не работает возврат к языку по умолчания

  1. #1

    Default Не работает возврат к языку по умолчания

    Text automatically translated from: Russian to: Estonian
    Translated text
    Привет

    vBulletin Version 4.1.4 Patch Level 2
    vB Enterprise Translator 4.9.1

    Не работает возврат к языку по умолчания (Re)


    -- если форум переведен на Английский:
    Original text

    hreflang='ru' href="/en/" /><link rel='varulennuväli" hreflang= " sr " href="/sr/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='sk' href="/sk/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='sl' href="/sl/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='es" href="/es/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='sv' href="/sv/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='zh-TW' href="/zh-TW/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='th' href="/th/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='sm' href="/tr/" /><link rel='varulennuväli" hreflang= " uk " href="/uk/" /><link rel='varulennuväli" hreflang= " vi " href="/vi/" />
    Text automatically translated from: Russian to: Estonian
    Translated text
    -- если форум переведен на Немецкий:
    Original text

    hreflang='ru' href="/de/" /><link rel='varulennuväli" hreflang= " sr " href="/sr/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='sk' href="/sk/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='sl' href="/sl/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='es" href="/es/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='sv' href="/sv/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='zh-TW' href="/zh-TW/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='th' href="/th/" /><link rel='varulennuväli" hreflang='sm' href="/tr/" /><link rel='varulennuväli" hreflang= " uk " href="/uk/" /><link rel='varulennuväli" hreflang= " vi " href="/vi/" />
    Text automatically translated from: Russian to: Estonian
    Translated text
    - также если нажимать кнопку с Русским языком - все рано остается язык перевода.
    Original text
    Viimati muutis vBET; 20-09-18 juures 00:07. Põhjus: Lisatud bbcode

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Me kontrollime seda ja saadame teile vastuse.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma näen, et sa ei kasuta viimase versiooni vBET. Tavaliselt soovitame uuendada vBET viimase versiooni, sest inimesed kirjeldavad küsimused, mis võiksid olla juba fikseeritud. Aga kuna ma ei näe release notes midagi URL probleeme, ma aitavad teil vanema versiooni.

    Palun kinnita, et teil on sobiv konfiguratsioon Admin CP > vBET > Main - see näeb välja nagu vBET ei tunne oma URL-i (äkki on valesti: foorumi keel, või foorum, kataloog, või foorumi peamine domeeni). Ma ei ole võimeline simuleerima küsimusele, et kui te saate kinnitada, et teie seadme paigaldamine on OK, ma pean sellele lahenduse leidma oma pool - ma teiega ühendust poolt siis PM. Aga kõigepealt palun kontrollige oma seadeid.

  4. #4

    Default

    Hi!
    Ma kontrollisin konfiguratsiooni, kuid ei leia probleemi põhjus

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma pean kontrollima seda sinu poolel. Palun vaata PM.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Leidsime põhjustada seda probleemi. See on bug valik Tõlgi "alt" atribuute. Sel hetkel ma keelanud see oma serverisse, me avaldame siin infot, kui me lahendada probleemi.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Oleme leidnud sellele probleemile lahendust - see lisatakse järgmise vabastamist. Kuni siis saab välja lülitada tõlge alt atribuutide või oma lipu all oma emakeeles on vale URL-i tõlkelehekülge (jääb tõlgitud lehe asemel läheb tagasi emakeeles).

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •