Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 10 kohta 10

Thread: vBET 3.0.0 nüüd saadaval valitud foorumid

Hybrid vaade

Eelmine Postitus Previous Post   Next Post Järgmine Postitus
  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default vBET 3.0.0 nüüd saadaval valitud foorumid

    Tere



    Ja ma tahan tänada kõiki foorum omanikele, kes toetasid selle toote kohta. Alates tänasest vBET 3.0.0 on võimalik saada:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, dai-kun, cyc, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, tibu

    Need kasutajanimed on alates vbulletin.org ja kui olete huvitatud täpsemalt vt siin: vBulletin.org Foorum - View Single Post - BB Enterprise Tõlkija

    Viimati muutis vBET; 23-10-09 juures 17:01.

  2. #2
    Banned
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    4

    Default Millal on 3.0.0 kavatse osta?

    Hi there,

    Kas on olemas eeldatav ajakava kohta vBET3.0.0 's saadavust osta? Olen klient, et on väga huvitatud, kasutades funktsionaalsust, ja tahaks anda neile hinnang on ajaskaala ja kulud.

    Thanks,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Tahaksime teha see kättesaadavaks 2 nädalat midagi vahel 2-4 nädalat on ohutu hinnang

  4. #4
    Banned
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    4

    Default Hinnanguline hind?

    Tänu nii palju reageeri. Iga sõna hinnakujundusest, mis tuleb tasuda selle versiooni?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Lõplik hind ei ole veel teada, aga ma lisaksin, et meil on plaanis suur edendamise eest esimesel kuul müüa - 50% allahindlust

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    See ei ole lihtne öelda, minu jaoks, ja ma ei ole kunagi arvasin, et see toimub, kuid: Ma vabandan, et andsin tasuta litsentside inimestele, kes disinterestedly aitas mind annetuste

    Ma lihtsalt ametikoht (kolis seda PM) koos väljapressimine ühest mees, kes ei kohaldata nimetatud rühma, et kas ma annan talle mõne sooduspakkumisega või ta kirjutada halbu asju mulle vbulletin.org ... Ma olin väga õnnelik, et teile minu kingitus, kahjuks nüüd olen juba kahetsen seda, sest tegevust mõned inimesed, kes tahad olla ebaaus minu väljakuulutamine ja isegi on threating mind seda tegema ...


Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •