Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 2 kohta 2

Thread: vBET isue Google API

  1. #1
    Banned
    Liitunud
    Veebruar 2010
    Postitusi
    1

    Default vBET isue Google API

    Hei, ma olen admin ühes kohas, mis jookseb tasuta versiooni vBET2.3.8 hiljuti sait oli blokeeritud Google. Olen ühendust nendega sel teemal ja nad ütlesid mulle, et mul on vaja lisada userip parameeter andma IP-aadress lõppkasutaja, kelle nimel server teeb API taotluse kas ma tahan neid blokeeringu mind.

    Tahaksin teie abi selles küsimuses, kui ma tõesti vajadust määrata see, kui sa ei saa muuta tegelike muudatuste vähemalt suunata mind õigesse suunda, et ma võiks teha muudatusi ennast nagu ma olen mõnevõrra piiratud php programing võime.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Mul on juba lahendus on juba mõnda aega. Ma ei teinud vabastamist tasuta versiooni, sest kui mina tean userip on ainult soovitada mitte kohustuslik. Mul ei ole aega teha release nüüd, järgige selle juhiseid:

    1. avage fail / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
    2. leidma funktsioon vbet_getTranslationURL ($ alates, $ kuhu)
    3. asendada kogu funktsiooni (mitte ainult see joon) by:
    Code:
      function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
        global $vbulletin;
      
        if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];    
        } else {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
        }  
      }
    Pärast seda võtke Google. Ma näen, et me peame vabastama 2.3.x varsti (kõik muud versioonid on juba see ka, kui ma mäletan). Pole aega täna - aga arvatavasti ilmub homme, kui te ei soovi muudatusi teinud ise

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •