Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 2 kohta 2

Thread: Kui paljud keeled vBET toetab 2.4.8 tasuta?

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Mai 2011
    Postitusi
    11

    Default Kui paljud keeled vBET toetab 2.4.8 tasuta?

    Text automatically translated from: Polish to: Estonian
    Translated text
    VB.org postitust sa kirjutad, et tasuta versiooni vBET toetab 60 keeles. Asensin kord, ma lihtsalt Poola, Valgevene, Ukraina ja Venemaa. Ma tegin midagi valesti? Või nii olin töötab just tasuta versiooni?

    Ei Pro versioon kasutab tõlked yandex 60 keeles? Sest mida ma tean on lihtsalt yandex pakub tasuta tõlkeid ja muud nagu Google tõlkija pead ainult maksma.
    Original text

  2. #2
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Estonian
    Translated text
    Oleme lisanud toetust 60 keelekombinatsioonides. paarid koos, mida mis keeles saate tõlkida Yandex kasutades. Näiteks kui Yandex koostab tõlkeid Vene keelest 30 keeli on 30 keelepaaridele, kuid vahel nende keelte tõlked enam pakub. Kui olete 4 keelt tähendab Yandex toetab nelja keelt eelseadistatud keele foorumis. Yandex Enamikus keeltes paari vene keele (välja 30) ja Eesti (25) välja. Pro versioon võimaldab tõlge keeles samapalju Yandex ülejäänud valduses teiste tõlkijate)Kulude optimeerimine-kuidas vBET võimaldab teil kasutada tasuta ja/või odavam masintõlke). Lihtsalt Google toetab kõiki keelekombinatsioonides.
    Original text
    Viimati muutis Marcin Kalak; 12-12-15 juures 09:50.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •