Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 5 kohta 5

Thread: Ei saa eemaldada toote

  1. #1

    Default Ei saa eemaldada toote

    Kui püüad ja uninstall NLP 3.3.6 annab mulle järgmine viga:

    Fatal error: require_once() [function.require]: ebaõnnestunud avamine vajalik "/ xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/kohalik/lib/php ') ja /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): eval () koodi rida 4

    Välja näeb see kadunud faili. See oli tasuta versiooni ja mul ei ole originaal installi failid olemas.

    Kas keegi aidata?

    Aitäh.

  2. #2
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Kui teil on tasuta versiooni, siis on see versioon 2.3.6.
    Kustutada toote AdminCP -> Plugins & tooted -> toodete haldamine? Kas olete eemaldanud vBET reeglid on .htaccess? Kas teil on vahemällu plugin? Vajadusel Tühjenda vahemälu.
    Palun kleebi link lehele selle teemaga.

  3. #3

    Default

    Paide versioon peab olema siis. See on kindlasti 3.3.6. Mõlemal juhul ma vajan seda desinstallida.

    Jah see on, kui ma paigaldamata See admincp.

    Panin rohkem viga oli, kui ma püüdsin desinstallige toode. Puudub konkreetne lehekülg probleemiga.

    Kas sa link minu failide installimine nii saan proovida ja siis võiks lubage mul eemaldada selle faili asendada?

    Aitäh teie abi.

  4. #4
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Palun saatke mulle PM juurdepääsu üksikasjad Admin CP ja FTP. Ma saan vaadata, mis seal toimub

  5. #5
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Küsimus oli fail puudub includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Probleem on lahendatud.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •