Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 4 kohta 4

Thread: Pealkiri hüpikakna tekst kõikjal, kus tõlkelehekülgi, pole veel tõlgitud

  1. #1

    Default Pealkiri hüpikakna tekst kõikjal, kus tõlkelehekülgi, pole veel tõlgitud

    -Näiteks tõlgitud Foorum koju minna vBulletin Empresa Traductor (VBET) (Hispaania)

    -Asetage kursor viimased Teemad Foorum koju, eks seda näitab
    ikka ei ole tõlgitud hüpikakna tekst

    screenshot






    -kui on paik plugin/faili, palun andke meile teada poisid

    Olen juba proovinud ajutine määrata, kilekeevituse ja ahjuga malli selle jaotise kood, kui tingimuslik

    < kui condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    </ Kui>
    Aga ma olen ikka veel kindel, millist malli jaoks viimased Teemad Foorum koju, ma proovisin forumhome_latestthreadbit ja forumhome_latestthreadbit_newestthreads, kuid näeb välja nagu ikka ei ole need

  2. #2
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Tõlge pealkiri atribuut on praegu ei toetata. Meil töötas ta, kuid seal oli probleem ei ole tõlgitud ala ja töö oli peatatud.

  3. #3

    Default

    Quote Algselt postitas Marcin Kalak View Post
    Tõlge pealkiri atribuut on praegu ei toetata. Meil töötas ta, kuid seal oli probleem ei ole tõlgitud ala ja töö oli peatatud.
    ok tänan teid marcin,

    See on ajutine määrata on töid, kilekeevituse ja ahjuga seda kui malli atribuut tiitel sõltub, kui keegi seda vaja

    < kui condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    pealkiri = "näiteks pealkiri atribuut malli"
    </ Kui>
    või äkki saab luua plugin seda teha automaatselt, seega ei ole vaja pealkiri atribuut Tõlgitud lehekülgede tõlkimine

  4. #4
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Täname ehdotuksestasi. Me lahendada selle probleemi ja me lisame selle funktsiooni.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •