Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 10 kohta 10

Thread: Bugs järgmist upgrade:

  1. #1
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default Bugs järgmist upgrade:

    Ma kogevad pärast väiksemaid vigu järgmiste uuendada 3.3:

    1. Saad 404-vea pärast esitada uus teema võõrkeeles (teema on ikka veel esitatud, aga) (st, siis võetakse http://www.pentaxforums.com/404.php # post886866)-ehk on puuduvad kaldkriips suunatakse URL?

    2. Tõlgitud forum URLid silmamunad. http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3 kuvatakse foorum lingil klõpsatud asemel http://www.pentaxforums.com/forums/ da / site-ettepanekuid-forum-help /

  2. #2
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    Teine bug (mis oli olemas 3.2 ka): saad 404 peale püüavad teha PayPal tasuliseks alates tõlgitud lehel; foorum URL on lisatud ees PayPal API url.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas moman View Post
    Ma kogevad pärast väiksemaid vigu järgmiste uuendada 3.3:

    1. Saad 404-vea pärast esitada uus teema võõrkeeles (teema on ikka veel esitatud, aga) (st, siis võetakse Lehte ei leitud - PentaxForums.com)-Ehk on kadunud kaldkriips suunatakse URL?

    2. Tõlgitud forum URLid silmamunad. PentaxForums.com kuvatakse foorum lingil klõpsatud, selle asemel PentaxForums.com
    1. Võite saata meile html kood suunata lehele?

    2. Kas tegite värskenduse. Htaccess? Sa pead eemaldama index.php esimese vBET reegel. Nagu ma näen, lingid on katki ainult pealehte nii et see võib põhjuseks olla.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas moman View Post
    Teine bug (mis oli olemas 3.2 ka): saad 404 peale püüavad teha PayPal tasuliseks alates tõlgitud lehel; foorum URL on lisatud ees PayPal API url.
    Palun avage uus teema selle ühe - see on palju lihtsam käsitleda küsimusi meile Ja kui saad siis palun näita meile, kuidas näeb välja see katki link. Tänan

  5. #5
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    1. Mida sa mõtled? Ma võin teile test login, kui soovite testida seda käitumist esiotsa.

    2. Ma usun küll. See on minu htaccess fail:

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    #RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    #RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

  6. #6
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    Bump. Ma hindan aidata eelkõige esimene küsimus, sest see on ilmselt midagi triviaalne.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Palun PM mulle selle testi konto andmed ja ütle kus ma saan teha test postitustest / niidid.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas moman View Post
    1. Mida sa mõtled? Ma võin teile test login, kui soovite testida seda käitumist esiotsa.

    2. Ma usun küll. See on minu htaccess fail:
    1. Palun PM mulle

    2.Teie. Htaccess fail on vale. Sul on olemas reeglid, mida tuleks kasutada ainult väljaspool foorum kataloog (pange tähele, et sa pead eraldi. Htaccess faili see on asjakohane kataloogi). Ka sa ei reklaami oma foorum kataloog reeglitele.

    Sinu eeskirju. Htaccess faili sees on foorumi kataloog peaks välja nägema selline:
    Code:
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    Samuti - kas seate oma vormi kataloogi vBET peamist võimalust.

    2. ka - ma liigutada Probleemid kuna see tundub olevat ainus konfiguratsiooni küsimused mingit viga.
    Viimati muutis vBET; 22-01-10 juures 00:00.

  9. #9
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    Htaccss muutunud fikseeritud mõlema probleem.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Suur Muudes küsimustes palun avatud uusi teemasid

    Enjoy vBET!

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •