Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 2 kohta 2 FirstEsimene 12
Tulemused 11 kuni 19 kohta 19

Thread: Võitlevad kasutajakontosid VBET

  1. #11

    Default

    Me lihtsalt installimine lõpetatud vBulletin (täiendamine V3) 4.2. vBulletin, ise näib töötavat trahvi.

    Me installitud VBET on 4.4.6.

    Googletest tulemused:

    Alates Google API v2 tõlke test
    Katsetulemus:
    Katse tõrge: 2001:4860:800a::5f ühendamine nurjus: võrk on kättesaamatu
    Ühenduse aeg (ms): 150134.716064

    Ainult tühjad leheküljed kuvamiseks tõlkimist nõutakse, kui vastus on * väga * aeglane.

    Minu võrgu meeskond arvab, et kõik on hästi:-). Kui ei midagi, ma võib anda neile minu süsteemi ühendamine ei ole Google'i API põhjust rõhutada?
    Viimati muutis hmspain; 18-06-12 juures 16:55. Põhjus: selgitada, kuidas töötab trahvi

  2. #12

    Default

    Kui peate käivitama puhvri kaudu ja minu süsteemi nõuda a puhvrisäteteks... Kui VBET oleks ma seatakse see?

  3. #13

    Default

    curl_setopt ($ühendus, CURLOPT_PROXY, "http://proxy.mydomain.com:nnnn/");

    vbenterprisetranslator_functions.php ja lisada vbenterprosetranslator_class_translator.php iga CURLOPT_URL kõrgemal lihtsalt ilmselt tegema trikk.

  4. #14

    Default Teha edusamme, kuid see on aeglane...

    Oluline järgmise katse:-)... lipud on kantud ametikohad tõlge. Ma postitatud midagi Hispaania... ja kuna öeldakse, et "nada". Ma olin oodanud keel, inglise kirjaliku tõlke ja allpool Algtekst lipud. Ma lähen aukartust ja üle sätted, kuid ma ei saa tunduda selgitada asju.

    Lippude kuvatakse nüüd ülaosas ja kui klõpsate üht, see tõlgib lehe vastavale keelele... edu. Kuid install on endiselt ei "õiget"...

  5. #15
    Pensionär;)
    Liitunud
    Juuni 2012
    Postitusi
    14

    Default

    Hi,
    Palun andke, lihtsalt olla kindel, kui volikirja probleem on lahendatud.

    Eelmine konteerida - Palun öelge mida täpselt ei tööta praegu ja, mida ma saan teid aidata.
    Samuti pidage meeles, avage uus teema jaoks uus teema

  6. #16

    Default

    Mul on vaja täiendavat abi selle kohta. Lisades CURL puhverserveri rida, ma ei suutnud saada tööd VBET, kuid lippude ei ole märkida üksikute sisestuste (ainult juhul, kui ma määratud ülaosas). Kui klõpsata ühte ülemine lipud, sooritatakse tõlge.

    Ma sain selle töö viimast korda ma ei mäleta eraldi säte lipud näidata eraldi sisestuste saada. Ma olen stumped:-).

  7. #17

    Default

    Quote Algselt postitas m_jankowski View Post
    Hi,
    Palun andke, lihtsalt olla kindel, kui volikirja probleem on lahendatud.

    Eelmine konteerida - Palun öelge mida täpselt ei tööta praegu ja, mida ma saan teid aidata.
    Samuti pidage meeles, avage uus teema jaoks uus teema
    I * arvates • ma kas minu puhverserveri probleemi lahendada. Kas teil on teistele klientidele, kaudu volikirja? Mida nad ei teha selle probleemi lahendamiseks? Kui ma saan öelda, on VBET nr SUVANDI, et seada volikirja.

    Minu "lahus" võib põhjustada muid probleeme, nii ma pean teadma:-).

    I lisatakse:

    curl_setopt ($ühendus, CURLOPT_PROXY, "http://foo.com:nnnn/"); (ning foo.com on oma puhverserveri ja selle nnnn on pordi number)

    ees iga CURLOPT_URL rida. Vδga elegantne.

    ---

    Käesoleva punkti ümberarvestus ülemine lipud on tööd, kuid väga aeglaselt vastuse.

    Ma ei vt kõik lipuriigid ise sisestusi.
    Viimati muutis hmspain; 21-06-12 juures 17:44.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Me ei ole kunagi olnud asjaoludega volitusteks enne märkida. Seda võib-olla keegi kasutab seda koos volitusteks või probleem on omane teie serveri konfiguratsioon.

    Tore et teil lahendada probleemi. Uue emissiooni puhul juba avatud uus teema ja seal juba saata teile vastata. Palun Hoia ühe probleemi kohta üks teema - see võimaldab meil paremini lahendada küsimusi.

    Me ei ole teadlikud oma muutused küsimusi. Nagu ma kirjutasin, see on vaid teie serveri konfiguratsioon. Lihtsalt vaadata kuidas vBET toimib ja kuidas käitub tõlke pakkujad.

    Kas vajate veel abi küsimust?

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Vastust - lugeda teema on läinud. Kui ei siis palun kirjutage see teema

Leht 2 kohta 2 FirstEsimene 12

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •