Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast
Tulemused 1 kuni 10 kohta 19

Thread: Võitlevad kasutajakontosid VBET

Hybrid vaade

Eelmine Postitus Previous Post   Next Post Järgmine Postitus
  1. #1

    Default Võitlevad kasutajakontosid VBET

    Kui luban VBET, ei kuvata VBET suvand Avaleht (kõik muud suvandid lehekülge kuvatakse). Samuti kuvatakse enam minu foorumid.

    Ma olen sõiduasendile vBulletin 3.8.7 PL2.

    Ma olen püüdes saada VBET tagasi online. Ma oli sunnitud võtma välja minu süsteemi kuna ta oli segavad lõime Kuva kuidagi.

    Võib-olla ma peaks osta teenuse installimise ja kutid pilk see on...

  2. #2

    Default

    I Google tõlked API registreerus ja sisestatud string, nagu nõutakse VBET suvandid.

  3. #3

    Default

    Ma arvasin, et meil oli varem autentimiseks meie enda plugin "Täitmiskäsk" probleem võib olla. I kontrolliti, et meie autentimise plugin on Täitmiskäsk 1001 (on), ning vBulletin on 1000 (on).

    See on mingi muu probleem; lippe ei kuvata, kuvatakse midagi, vBulletin hangub lihtsalt:-). Küsi vBulletin loendisse uusi konteeringuid ja lihtsalt kuvab valge ekraani kuni keelate VBET.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hei. Vabandame reageerimisaeg - meil oli pikka nädalavahetusel Poolas.

    Palun veenduge, et teil on väljaminevate teie süsteemis lubatud taotlusi. vBET on vabakutseliste teenuseosutajate pakkujaid kasutades, kui teie süsteemi blokeerib sellised taotlused ja seejärel kõike lihtsalt hanguda, kuna see on blokeeritud.

    Saate lihtsalt vaadata lihtsalt abil faili test läbi seda. Vaata palun täpsemat vaata kuidas: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728
    Kui teil on blokeeritud - lehe hangub seejärel peate ühendust teie videomajutuse pakkuja ja küsida temalt väljaminevate http-taotluste lubamiseks.
    Palun öelge, kas vajate veel abi

  5. #5

    Default

    Bingosaalide... Siin on vastus:

    Alates Google API v2 tõlke test
    Katsetulemus:
    Test viga: ei saa ühendust vastuvõtva
    Ühenduse aeg (ms): 21088.4240723

    Seda öeldes, mul on tulemüür väljaandmise ühendab Google'i API? Kui jah, palun ütle mulle milline sadamate ja milline server on vaja nõuda:-).

  6. #6

    Default

    Minu sait on vaja minna läbi puhverserveri, mis takistab ilmselt googleapis.com ühendamiseks. Kas on võimalik seadma puhvri VBET?

  7. #7

    Default

    See võib aidata, kuid muudetud seadma puhvri googleapis.php koodi kasutamisel kuvatakse järgmisega:

    Alates Google API v2 tõlke test
    Katse tulemus: {"andmed": {"tõlked": [{"translatedText": "Tere", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
    Test error:
    Ühenduse aeg (ms): 196.223876953

    See teeb tähendus?

  8. #8
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Quote Algselt postitas hmspain View Post
    See võib aidata, kuid muudetud seadma puhvri googleapis.php koodi kasutamisel kuvatakse järgmisega:

    Alates Google API v2 tõlke test
    Katse tulemus: {"andmed": {"tõlked": [{"translatedText": "Tere", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
    Test error:
    Ühenduse aeg (ms): 196.223876953

    See teeb tähendus?
    Et selle tõlke toimus dumpinguga ok

  9. #9

    Default

    Quote Algselt postitas Simon Lloyd View Post
    Et selle tõlke toimus dumpinguga ok
    See on kasulik, tänan teid! Nüüd on vaja teada, miks lisamine VBET puhverserveri lahendust ei ole minu hanguda probleemi lahendada:-(.

  10. #10
    Pensionär;)
    Liitunud
    August 2011
    Postitusi
    441

    Default

    Tere
    Palun ütle mulle, kui sa vajad täiendavat abi selle teema

Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •