Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 5 kohta 5

Thread: välista kohandatud pluginad

  1. #1

    Question välista kohandatud pluginad

    Tere,
    Mul on mõned kohandatud pluginad vBet keelamine.

    Näiteks: mul on Facebook on sotsiaalse plugin (Sotsiaalse Plugins - arendajad Facebook) minu Avaleht (kohtahttp://www.xpam.org) et töötab täiesti minu vaikekeele (Venemaa).
    Kui tõlkida, ei tööta see plugin ja ma see teade "ei saanud alla laadida id määratud lehekülge. Kontrollige, kas õige href edastati ".

    Minu küsimus: kuidas seda tõlkida vBet välja jätta?

    Ma olen kasutanud ("Ignoreeri URL"http://www.Facebook.com/) ja "Ignoreeritavad sõnad/laused" (facebook) võimalusi vBet juba, aga see ei tööta.

    Aitäh.
    Viimati muutis sergarch; 07-10-11 juures 19:26.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hei. "Ignoreeri URL-id" on hea idee. Võib-olla seatud väärtus on vale. Palun andke mulle täpset URL-I oma foorum lehele, mis on loodud käesoleva plugin.

    "Ignoreeritud sõnade lause" on, ei ole mida vajate siin - teeb seda automaatselt läbipaistmatu poolt "facebook" notranslate BBCode uutele sõnumitele.

  3. #3

    Default

    Quote Algselt postitas vBET View Post
    Hei. "Ignoreeri URL-id" on hea idee. Võib-olla seatud väärtus on vale. Palun andke mulle täpset URL-I oma foorum lehele, mis on loodud käesoleva plugin.

    "Ignoreeritud sõnade lause" on, ei ole mida vajate siin - teeb seda automaatselt läbipaistmatu poolt "facebook" notranslate BBCode uutele sõnumitele.
    Tere! Minu Avaleht (kohta Перекрёсток миров ) näete facebook plugin (õigus kohapeal). See nõuab "Ищите нас на Facebook" (leida meie Facebook - insener).
    Viimati muutis sergarch; 27-10-11 juures 05:45.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hi - ma näen seda nüüd. Tarkistin HTML toodangu ja plugin kasutab JavaScript ei kuvata. Nii suvand "Eirates URL" ei tööta siin. Palun pöörduge plugin omanik ja küsida temalt, kuidas tuvastab skripti URL-I, mis on Facebook (Ma mõistan, et lehe-id on saada lehe URL-I) saada ja mida teha selliste edastavad puhul ja mida see tähendab. Me ei tea, kuidas plugin töötab üksikasju. Võib-olla see on teadaolev probleem. plugin. Oleme kontrollinud selle tõrketeate Google ja on palju selle tulemused. Nii, et see on küsimus, mis on ühine. Palun kontrollige olemas ja muidugi küsida plugin autor. Nagu ma näen teie HTML toodangu vBET kohta ei muuda skripti sisu (skripte pole tõlgitud vBET - saa).

  5. #5

    Default

    Aitäh!


Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •