Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast
Tulemused 1 kuni 10 kohta 18

Thread: Forum lingid = ei

Hybrid vaade

Eelmine Postitus Previous Post   Next Post Järgmine Postitus
  1. #1
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default Forum lingid = ei

    Mul on mõned foorumid, mis toimivad lingid: näiteks üks mu foorumites linke pentaxforums.com / lensreviews /.

    Kui tõlkida võõrkeelde, link transkribeeritakse koos keele URL, st pentaxforums.com / sv / lensreviews /, mis ilmselt tagasi ebaõnnestunud. Kas fikseerida see on? Ma pigem vältida 301 htaccess liinil.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default



    Palun sätestatud vBET võimalusi oma foorum kataloog ja veenduge, et olete sobiv. Htaccess reeglid (directory tuleb lisada nagu on kirjeldatud juhendis).

  3. #3
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    Ma ei ole kindel mida sa mõtled. Vähemalt minu teada on kõik õigesti konfigureeritud per käsiraamat.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Mine Admin CP -> vBET -> Main ning määrakeForum kataloog"

  5. #5
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    See on juba esitatud. Ma ei usu, saate aru, minu probleem.

    See ainult rakendub foorumeid, et lingid. Kui kausta minu kodulehel on väljaspool foorum kataloogi lingid foorum on /lang/ endiselt lisatakse vahel, seega tulemuseks vea 404. Loomulikult ei saa saidi piirkonnast ümber, kasutades vBET.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    OK - sorry segadust. Ma tõesti ei mõista küsimus.

    Nagu ma näen oma foorum lehed on tõlgitud hästi.

    Nüüd väljapoole foorum kataloog. Nagu näete selles foorumis vBET toetab tõlget väljapoole foorum kataloog - muidugi neid lehekülgi tuleb koguda by vBulletin. Seega, kui teie väljaspool foorum kataloog on ka loodud vBulletin teil on võimalik tõlkida.

    Mida on vaja:
    1. Eraldi. Htaccess faili kataloog, kus on lehekülgi tõlkida (leiad asjakohased eeskirjad, do-not-üleslaadimise kataloog)
    2. Kõik URL on tõlgitud väljaspool foorum kataloog peab olema absoluutne (alustades http), muidu võib olla probleeme tõlge jälgimist.
    3. Kui need lehed muul alamkataloogi (mitte domeeni root), siis on teil seadistada "Hoida kataloogid" in AdminCP-> vBET-> Main

    Juhul, kui tulevikus küsimused - küsige

  7. #7
    Senior liige
    Liitunud
    Detsember 2009
    Postitusi
    276

    Default

    moman - mul on custom addon, et tõlgitud trahvi. Lisasin seda "Hoia kataloogid"

  8. #8
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    Ma püüan seda htaccess faili, kuid viis dollarit ütleb, et see ei tööta. Jagu küsimus ei pea tingimata tõlge üldse, sest see on väga tehniline, nii et ma tahan saada umbes viga vBET mis tõlgib väliseid linke, mis ei pruugi osa VB.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas moman View Post
    Ma püüan seda htaccess faili, kuid viis dollarit ütleb, et see ei tööta. Jagu küsimus ei pea tingimata tõlge üldse, sest see on väga tehniline, nii et ma tahan saada umbes viga vBET mis tõlgib väliseid linke, mis ei pruugi osa VB.
    Ma kontrollisin saidile. See toimib trahvi - minge oma foorum, pane mõned tõlke-ja näen, et jälgimine ei lisata lensreviews ...

  10. #10
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    Ma rakendasin htaccess reeglid nagu readme.

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    
    RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    Kuigi Lehte ei leitud - PentaxForums.com ei tagasta 404, lehe oli tõlkimata (loomulikult, sest ei ole vbet käivitamise) ja lisaks kõik lingid sellele lehele tagasi ning 404, nagu vBSEO CRR on lõpetanud töötamise.

    Seega, olgem lihtsalt võtta lihtsam lahendus ja säästa ennast peavalu:

    Kuidas saan keelata foorumis linke tõlkimisel?

    Praegu Pentax Lens läbivaatamine ja täpsustamine Database - Main Index (Link) on ümber kirjutatud http://www.pentaxforums.com/forums/pl/lensreviews/ (404).

    Ma tahan, et link jääb samaks.

Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •