Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 3 kohta 3

Thread: Ettepanekud

  1. #1
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default Ettepanekud

    Need on rohkem nagu soovitused kui oma soove, kuid ma arvan nad oleksid teretulnud täiendus.

    1. Ma näen, et sama sõna esineb mitu korda lehel, saadetakse see tuleb tõlkida kaks korda.
    Näiteks kaks valida rippmenüüst, võite näha seda URL: & q = Vali & q = Vali

    Kuidas tõlked on ülepingutatud tuleks uuesti vaeva, et taotlus ei ole esitatud kaks korda (nüüd, et nii Google'i ja Bingi API on ranged piirangud ja maksed)

    2. Kui tõlget ei sest kasutamine piir on saavutatud, show algteksti asemel tühi stringe.

    3. Ärge eemaldage kaarti ja süvendid alates lähtekoodi. See ei parandada tulemuslikkust ja ainult teeb allikas raskem muuta või tugineda need meist, kes nagu võõpama on PHP.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Tere

    1. Jah sul on õigus midagi. See ei olnud küsimus enne ja kuna see ei ole üldine juhul oli see isegi parem täitmiseks ei kontrolli ei maailm on juba tõlkimise järjekorda. Just nüüd võib see ohutu mõned senti. Me vaatame lähemale oma algoritm.

    2. See annab väikese tulemuslikkuse mõju, kuid see ei tohiks tõesti nähtav. Me uuendada seda.

    3. Me ei taha, et julgustada koodi muudatusi - see toob ainult probleeme.

  3. #3
    Senior liige
    Liitunud
    November 2009
    Postitusi
    168

    Default

    Kõlab hästi! Ma olen endiselt kasutades 3.3.3 ja kohandatud integratsiooni reviewpost ja photoplog pidin tegema mõned muudatused kood on ... ma juba mainisin seda veel üheks ettepanekuid, kuigi.

    Teine ettepanek:

    4. Set CURL timeout tõlketellimuste kohta. Midagi, mis kestab kauem kui 1 sekund tuleks ilmselt tapsid (see muutus sobib hästi kokku # 2, isegi kui sa ei cache algtekst).

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •