Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 5 kohta 5

Thread: Lihtsalt selge, milliste kulude ja MS API

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3

    Default Lihtsalt selge, milliste kulude ja MS API

    Nii et kui palju see tegelikult?

    Ma näen kaubamärgiga for $ 99
    Ma nägin brändi tasuta # 135
    Aga kuidas oma ostukorvi töötab see reklaame mõlemad korraga.

    Kas see on tõesti üle $ 200 branding tasuta. Ja ma tahaksin ka rohkem infot Microsoft API ja kuidas saada üks.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Normal litsents maksab $ 90. Buying see olete kõik vBET funktsioone.
    Branding Free on täiendava tegevusloa ja see on lisakulu 135 $. See litsents võimaldab teil eemaldada krediidi link.
    Kui sa tahad olla putka litsentside siis maksumus on summa, need kaks.

    Microsoft Tõlge API on juba toetatud vBET 4.x (saab varsti vBET3.x), et teil seda tööd oma foorumit lihtsalt pärast paigaldamist vBET4.x
    Microsoft Tõlge API toetab 35 keeles just nüüd - rohkem infot minge Microsoft lehekülge.

  3. #3
    Junior Member
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3

    Default

    Ma märkasin, et Microsoft Translation läheb tasuline teenus ka thew API. Kasutajad on lubatud ainult teatud tõlkelehekülge tasuta. Mis juhtub, kui et max on saavutatud. Kas VBet lihtsalt lõpetada tõlkimisel või??

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Peame kontrollima üksikasjalikult teavet makstud Microsoft Tõlge API, kui ta hakkab, piirid ja nii edasi.

    Põhimõtteliselt - vBET küsida väline API tõlkimise eest. Nii et sa peab olema kättesaadav, et saada tõlget selle API. Kui API annan teile mingit vastust, siis sa ei ole tõlge - just tühja teksti niisugustes kohtades. Nii vBET jah põhimõtteliselt kui väline API keeldub teile tõlge vBET ei anna seda oma foorum. Pange tähele, et sel hetkel vBET4.x toetab 3 tõlkimine API:
    - Google Tõlge API v1
    - Google Tõlge API v2
    - Microsoft Tõlge API

    Saad valida, millist soovid kasutada. Ja saate makstud üks ka - vBET konfiguratsioon võimaldab luua vajalik võti Google Tõlge API v2.


  5. #5
    Junior Member
    Liitunud
    September 2011
    Postitusi
    2

    Default

    Parandage mind, kui ma eksin, kuid alates mida ma loen Google API v2 on tasuta $ 20/1million tähemärki tõlkida. Nii et see tähendaks, kui tüüpiline veebilehe oli 80chars/line, 66 rida / leht, siis oleks 5280 tähemärki. 1000000 / 5280 = 189pages tõlgitud teksti 20 USA dollarit. (~ 10cents/page) ennekuulmatu, eriti kui teil on sadu ämblikud indekseerimise oma kodulehel tõlgete tellimiseks.
    Viimati muutis adwade; 24-09-11 juures 05:30.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •