Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 5 kohta 5

Thread: Mcached näiteks vahemälu

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Aprill 2010
    Postitusi
    26

    Default Mcached näiteks vahemälu

    Ma tean, et tehti ettepanek juba kuid tahaks juhtuma, et idee. Minu jaoks on see absoluutselt "peab olema" sellise funktsiooni suured foorumid. Üritasin kirjutada vBET seda kasutada, kuid pärast pilgu oma koodi i loobusin. Miks te ei kasutavad objekti programmeerimine? See on nii palju lihtsam kood ja muuta skripte ta. Ma usun, et see oleks 5 min. töö kood teise vahemällu mehhanism millal oleks standardiseeritud klassis.

  2. #2
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    Me teeme nüüd seda võimalust

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Nii nagu Kamil kirjutas - oleme selle kallal Täpsemalt Mul töötab see just praegu Me tahame, et toetada:
    - Memcache
    - APC
    - Xcache
    - Eaccelerator

    Kui see lisatakse järgmisel release siis lõplikult tuleb märgistada BETA funktsionaalsust. Ei ole veel otsustanud kas see on järgmise release või üks pärast seda. Ka siis, kui see lisatakse järgmisel release me veel ei otsustanud kas see tuleb täielikult toetatud või lihtsalt külaline vahemälu alguses.

    Lühidalt öeldes - me anname teile selle funktsionaalsust, ikka veel kindel, kas see on järgmise release

  4. #4
    Junior Member
    Liitunud
    Aprill 2010
    Postitusi
    26

    Default

    Kui sul oleks korralik cache objekti klassi lisades järgmisel cacheing hoidlates oleks rahu tükk.

  5. #5
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Vabandame hilinenud vastuse. See funktsioon lisati versioonis 4.3.0.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •