Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 9 kohta 9

Thread: Lipud sorteerimine

  1. #1

    Question Lipud sorteerimine

    Kas on olemas lahendus, mis võimaldaks meil sorteerida lipud, kuidas me tahame, et nad ilmuvad adminCP, ma mõtlen nagu valik?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma arvan, et see on võimalik. Kui see tuleks lisada - kõik kohad, kus lipud on näha (rippmenüü, lipud, registreerimise vorm)?

  3. #3

    Default

    Jah, igal pool oleks super.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    OK, siis

  5. #5

    Default

    Kus on see võimalus 3.3.1? See oli palunud aasta novembris, et ma arvanud ta kavatseb kanta sa ütlesid.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Hi. Ei, see ei kuulu veel. Vabandust - tegime 3.3.0 release kiiremini, et see oli planeeritud ja 3.3.1 oli ainult veaparandused vabastamist.

    Kuni me hulka lipud sorteerimist ametlikku vabastamist saate seda lahendust:
    1. Ava / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
    2. Otsi:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Muuda järjekorras paari.

    Veelkord kahju, et see ei kuulunud veel

  7. #7

    Default

    OH, ma näen. OK siis. Igatahes, aitäh ajutine lahendus.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma ei tea jõudlus - sorteerimine iga kord ei ole tõhus. Kui meil on muutus lihtsalt muuta seda koodi. Ma mõistan, et see ei ole tore, et muuta koodi, kuid see on palju parem jõudluse ja tundub, et ei ole palju kasutajaid on tõesti vaja sorteerida nende lipu Admin AP.

    Ma saan muuta oma staatust jälle "Arvestades". Kui kellelgi teisel on vaja ka see seadistatav palun anna oma hääl siin. Kui see on tõesti vaja me seda toetada. Kui seda ei ole vaja rohkem kasutajaid, siis me jääda kiirparandus lahendus. Kas see on OK teile Cybershaolin?

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Vastust ega teisi hääli - nii et sel hetkel Seda palvet võib lugeda tagasi ja toetas vaid lihtsa koodi muutmist.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •