PDA

View Full Version: vBET 3.3.0 antud



vBET
17-01-10, 21:24
Hello.

Lõpuks pärast mitmeid muutusi ja paljud jõudlustäiustusi anname vBET 3.3.0:) Palun vaata täielikku nimekirja allpool.

MÄRKUS: on 2 lihtsat täiendav uuendada samme selles versioonis need, kes kasutavad vBSEO:

Esimesena muutma vBET. Htaccess reegel ja eemaldada index.php sealt.
Pärast uuendada minge integratsiooni vBSEO osa ReadMe.html faili ja siis täitma 4. etapp "SEO lingid tõlge integratsioon - osa 2".

MÄRKUS 2: vBET 3.3.0 on uued cache süsteem - palun, et ajal uuendada oma vana puhverdatud andmed eemaldatakse.

Mis on muutunud - palju asju ... :)

Jõudlustäiustusi:

New cache süsteemi (võttes vähem ruumi, kiirem kõikidel lendudel) - eraldi cache tabeleid iga keele
Paremat tõlget algoritm
Mälukasutust optimeerimine (kiirem massiivid release)
Faster tõlge jälgimise ja lipud URLid põlvkonna
Ümbersuunamisi tulemuslikkuse parandamine (peatus lehele hindamine pärast saatmist suunata header)
Tulemuslikkuse parandamise for "Alati usalda kasutaja" strateegia keeletuvastuse
Tulemuslikkuse parandamise uusi tõlkeid (uus cache parameeter "Stop hoolitsev x ebaõnnestumised")
Performance paranemist cache puhastamine (uus cache parameeter "Cache puhastamine timelap" - saate kohandada, kui palju aega oodata vahel brauseri vahemälu tühjendamine lauad (nüüd cache on üle 150 tabelid, nii et me split üks suur ülesanne, paljud väikesed ülesanded, mis saab täiendavalt lahku ooteaeg - see vähendab serveri koormust ajal vahemälu valastumisaeg)
Paljud väike koodi optimeerimine
Pealkirjad on võtnud ignoreerides seeria
Optimeeritud lipud (üle 60% väiksemad failid sarnase kvaliteediga)
RSS põlvkonna paranemist (ilma kasutus malli tõlge)


Uued funktsioonid:

Lisatud cache parameeter "Stop hoolitsev x ebaõnnestumised" (optimeerib cache kasutamine uued tõlked)
New cache parameeter "Cache puhastamine timelap" - saate kohandada, kui palju aega oodata vahel brauseri vahemälu tühjendamine lauad (nüüd cache on üle 150 tabelid, nii et me split üks suur ülesanne, paljud väikesed ülesanded, mis saab täiendavalt lahku ooteaeg - see väheneb serveri koormuse ajal vahemälu valastumisaeg)
New misc parameeter "Show algtekst" - nüüd algne sõnum on kirjutatud teises keeles saab puudega ajal tõlkimine, kuvatakse tavalisel viisil või süstida JavaScript (parim SEO, välistab dubleerimise sisu küsimusi ja jälgib, et Google ei indeks originaalteksti kohta tõlgitud lehel)
New peamine parameeter "Ignore Aadressid" - seadistatavat nimekirja eiratakse URL (näiteks URL ei jälgita tõlkes, ei näita lipud ja kui keegi üritab seda tõlkida ta suunatakse originaal sisu)
New lipud parameeter "Show lipud registreeritud kasutajad" (saate piirata, millised tõlked on toetanud registreeritud kasutajatele)
Lisatud lipud parameeter "Kasutaja Default Language Place" - nüüd seda toetab custom koht default keele registreerimise vorm
New lipud parameeter "Highlight aktiivne lipp"
Eemaldada parameeter "Vastupidises suunas" nüüd on teada, automaatselt vastavalt stiile.
Lisatud võimalus misc parameeter "Suuna muuda profiili" - "Ikka ja jälle, kuni vaikimisi keele seatakse" (jõhker sundides)
Lisatud tugi lang BBCode on kiire vastus grupidiskussioonides
Kasutajaid ei ole tõlgitud, kes on võrgus
Lisatud lang, langtitle ja notranslate BBKoode kirjeldus KKK (vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) - BB koodide nimekiri (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/misc.php?do=bbcode))


Muutunud malle:

vbenterprisetranslator_inpost_translate (kui te teinud muudatusi peate tegemata, muidu sa ei pea uusi funktsioone nagu näiteks sobivad muutuva teksti suundades konkreetsete tõlgete ja originaalteksti süstib JavaScript)


Bugs parandatud:

Liikmesmaades info näed liige vaikekeele lipu (mitte vaadates üks)
Muutuv teksti suund parandatud ja isegi parandada (mis määratakse eraldi terve lehekülg ja iga originaalteksti sõnumit ja erinevates keeltes)
Lubatud on nüüd kasutada vBSEO options "Määra Homepage Aliases" ja "Force Foorum Root koduleheks?" (Vajadus esimesena muutma vBET. Htaccess reegel ja eemaldada index.php sealt)
Kõrvaldatud kummaline Ümbersuunamisi (koos vbet_flag-in URL)
Kõrvaldatakse küsimus mitu keelekoode ühes URL
Tõlge lippude toetanud sobivalt (kõrvaldatakse küsimus "-" sisse logida fraas nimi ja tõlgitud väärtused ajal tehtud leht põlvkonna - mitte püsiprogrammeeritud nagu enne)
langtitle BBCode sõeluda in Hetkel online
Ei tõlgita kasutajanimed in Hetkel online
Lisatud vastamata keeli "Forum keele" variant
Toetatud kanooniline URL
Kõrvaldatud php vead mysql funktsioonid
Parandatud html valideerimise vead
Grupisõnumeid pealkirju ei näita langtitle enam
Parandatud encoding teema RSS kanalid
Parandatud bug muutuva keele User CP (pärast muutuvad default keeles)



ENJOY!

Kolbi
17-01-10, 21:48
Ma installida upgrade kolmapäeval üks kord. Ajakohastatud juhend on arusaamatu veel kuidagi:)

Michael
17-01-10, 22:00
Paigaldatud:) Täname release!

Michael
17-01-10, 22:11
Või äkki ei ole täielikult: D

Mida ma pean muutuma htaccess?


RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.teenforumz\.com
RewriteRule (.*) http://www.teenforumz.com/$1 [R=301,L]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]



#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

dacho
17-01-10, 22:26
Töö VB4?

tavenger5
17-01-10, 22:29
Personalijuhtimine, ma saan 504 timeout vigu minu server, kui soovitakse koormust tõlgitud lehekülje nüüd. Mingeid ideid?

StarBuG
17-01-10, 23:55
"vaata teksti originaalkeeles" (näiteks post # 2 see thread) ei tööta.

Just teile teada;)

vBET
18-01-10, 00:08
Või äkki ei ole täielikult: D

Mida ma pean muutuma htaccess?


Selles:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]


Selle üks:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]

vBET
18-01-10, 00:09
Töö VB4?

Ei ole veel - meil on hakanud töötad kohta vBET 4.0 (eest VB4) sel nädalal:)

vBET
18-01-10, 00:10
Personalijuhtimine, ma saan 504 timeout vigu minu server, kui soovitakse koormust tõlgitud lehekülje nüüd. Mingeid ideid?

Palun PM mulle oma foorumi URL. Kas sa kasutad vBSEO? Kas olete teinud muudatusi. Htaccess? ... Palun võtke ühendust PM:)

vBET
18-01-10, 00:12
"vaata teksti originaalkeeles" (näiteks post # 2 see thread) ei tööta.

Just teile teada;)

Tänan tähele:) Lisades seda JavaScript on beeta staadiumis ja tundub see vajab veidi tunning:) Saate määrata selle Admin CP lisada see tavalisel viisil, kuni meil seda parandada üks.

EDIT:
Ja see on fikseeritud. Ilmub 3.3.1 For kiirparandus redigeeri palun includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php ja muuda rida:


$toTranslate = strtr($toTranslate, array("\r\n" => '', '"' => '\"'));

reale:


$toTranslate = strtr($toTranslate, array("\r\n" => ' ', "\n" => ' ','"' => '\"'));

moman
18-01-10, 03:28
Nii et kõik me peame tegema htaccess on muuta:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & suunatakse = / index.php [L, QSA]

kuni

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & suunatakse = / [L, QSA]

?

vBET
18-01-10, 12:36
Nii et kõik me peame tegema htaccess on muuta:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & suunatakse = / index.php [L, QSA]

kuni

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & suunatakse = / [L, QSA]

?

Õige:) See võimaldab kasutada 2 võimalusi vBSEO mida ei saa kasutada enne:)
Muidugi kui sul on foorum alamkataloogi, siis sul on juba see reegel oma foorum kataloogis.

moman
18-01-10, 16:09
Suurepärane, aitäh. Ma alustan uuendada mõne minuti, loodan, et see läheb sujuvalt.

Michael
18-01-10, 16:41
Täname fikseerib, millal märksõnad küsimust fikseeritud?

Kolbi
18-01-10, 20:18
3.3.1 Kui fikseerida välja kiiresti? Või peaksime lahendan ise?

Kolbi
18-01-10, 22:15
Uuenda paigaldab ...

vBET
19-01-10, 20:43
Täname fikseerib, millal märksõnad küsimust fikseeritud?

Palun punkti seda probleemi URL thread about it - ma ei mäleta mis teema te küsite umbes:)

vBET
19-01-10, 20:44
3.3.1 Kui fikseerida välja kiiresti? Või peaksime lahendan ise?

Kui ei toimu olulisi küsimusi, siis võib olla kuni üks nädal määrata vabastamist.

yahoooh
20-01-10, 01:33
Ma tahan uuendada 2.x to 3.3.x
aga ma kardan, et ei tööta VBA Dyna-ja muid teenuseid, kuna see töötab nüüd
enda saidile ka kõik lisad ja alamdomeen

Kas ma saan installeerida versioon 3.3, kuid ilma uninstall versioon 2.x
Ma lülitada ainult
kuni i chick kõiki aspekte uus versioon

vBET
21-01-10, 16:08
Ma tahan uuendada 2.x to 3.3.x
aga ma kardan, et ei tööta VBA Dyna-ja muid teenuseid, kuna see töötab nüüd
enda saidile ka kõik lisad ja alamdomeen

Kas ma saan installeerida versioon 3.3, kuid ilma uninstall versioon 2.x
Ma lülitada ainult
kuni i chick kõiki aspekte uus versioon

Sellisel juhul on mõistlik teha täielik koopia ning määrata see test foorum. Seejärel kontrollige see kõik katsekeskkonnas.
Ka - saate alati installida 2.x jälle - näed ainult lahti vahemälu sisu, kuid see täidab jälle.
Samuti vBET 3,3 peaks toetama kõiki kohti mida toetas 2.x - punktis 3.x on rohkem võimalusi, seal oli midagi ära - ainult lisada:)

Ja lõpus vastates otse Teie küsimus - putka versioonid vBET on sama ID, nii et see ei tööta. Kui installite 3.x ilma un-installida 2.x siis see lihtsalt ignoreerida 2.x (koos eemaldades vanad cache tabeleid).

jorgejgm
22-01-10, 00:41
Tere, pärast ajakohastamist 3.3.0 olen järgmine viga, kuid ainult tõlkida sõnumid (tõlkida Foorum ja Subforums töötab korralikult)


Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 639

Tänan

vBET
22-01-10, 01:03
Tere, pärast ajakohastamist 3.3.0 olen järgmine viga, kuid ainult tõlkida sõnumid (tõlkida Foorum ja Subforums töötab korralikult)


Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 639

Tänan

Sul on lahendus see KKK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post15):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1