PDA

View Full Version: Lahendatud Raames toetust Circunstances See Kõik ülejäänud Follow



techanalyst
12-10-11, 22:14
Halva toetust nii kaua vastu võtta:

1.) Koodi nr tehtud muudatused või modifikatsioonid kolmanda isiku pluginad või vbulletin ise
2.) Nr töövõimetust põhjustav pluginad

VBulletin, VBSeo ja Dragonbyte on Jumala õiguste minu foorumid ja nad pole ühtegi eespool

vBET
12-10-11, 22:16
Olete juba öeldi - Jah. Meil on hea meel, et aidata teil:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Mis tahes salvestuseks plugin töötab iga koodi muutused, või SUVANDI muutused tegemata

vBET
13-10-11, 00:28
Mis tahes salvestuseks plugin töötab iga koodi muutused, või SUVANDI muutused tegemata

TÄPSELT! Me juba kirjutas ta teile mitu korda. Ja lihtsalt eemaldada teie viimane postitus siin - Palun ei korrata sõnumite üle ja üle uuesti - see ei loeta RÄMPSPOSTIKS eemaldatakse. Otstarbekas lülitada ringi.

Nii saate juba mitu korda kinnitati, et me teha tähis või SUVANDI MUUTMISEKS ja teine plugins töötab. Samuti teeme midagi DISSABLE. Just nagu sa tahtsid.

Nii et palun Stopp excuses ja andke meile - ma kahtlen väga, et küsimus on tõesti olemas ega soovite, et teie foorum funktsionaalsed vBET on. See on kirjutatud ilma mingi kavatsuseta isikliku ründe - ma tahan öelda, et minu mulje, tundub ei soovi meile olemas (ja me teame, et te võimaldab teie foorumi tugiisiku - te kirjutas ta ise - ka võite alati saanud seada ajutine juurdepääs või kõrvaldada, kui oleks midagi, mis on otsustava tähtsusega, kuid see ei ole - kirjutasite eri modifikatsioonid toetab kasutajate kuupäevaga katse foorum on juurdepääs teie foorum). Nii on tegelik satiation isiklikult ma Vaellella on sellise käitumise tõttu? Ja ma arvan, et küsimus võiks moodustada võimalusi (ei ole tegelikult olemas) ainult selleks, et on põhjust tagastamise Kaotuspettumuse. Puudub isiklik ründe - te tõesti screamed abil ülemise juhtumite puhul ja tegelikult juba kirjutasite mitu valeandmete alusel arvesse võtta, et me võib arutada siin ei ole olemasolevate väljaandmise, sundides toetuse jaoks koostatud vaja. Ma ei ütle seda - ma lihtsalt tahan panna oma tähelepanu, kuidas seda vaadata ja palub teil lihtsalt näitab meile, et tõesti olemas ja Loomulikult saame aidata teil juhul, kui teil on probleem kaob hinnapakkumiste vastus.

Taas - me ei ole muud plugins konfiguratsiooni ega tähist muuta ega keela midagi. Pole enam vabandusi - lihtsalt ütle meile töö küsimuses kui see tõesti olemas. Ma öelda, et see ei ole, ma lihtsalt öelda, mul on põhjendatud kahtlusi. Ma tahan et sa tead, et mul on põhjust kahelda, et. Ja Pange tähele, et võin kindel olla väga õnnelik aitab ja töötavad õigesti oma foorum kui lihtsalt see ja see võimaldab vBET.

I on 1: 30 öösel meie riigis - nii, et me liigume on hiljem.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Tegelikult ma tahan töö, jahindus tegelikult ette muud tõlke plugins Im. Ma tõesti soovinud seda tööd, kuid ma tean asjaolu, kui te saate juurdepääsu youll muuta suvandeid vbseo või vbulletin, mis on, mida ma ei taha. Nii teie plugin ei tööta, nagu ma võiks eeldada, õiglane at a VERY eeldus, doesn't tööd, nagu "see klient" oleks. I käivitada palju, Photopost Pro, VBTube jne, kõik ostetud ja isikupärastamine tasuta, kõik draakon bait, vbseo, vbulletin jne jne, ei ole kunagi üks kord ma taotlenud toetuse miks? Kuna nad "töötas nagu oodatud"

Nimetatakse mulle on scammer? Paluge umbes 9 plugin pakkujate töötavad inimesed teevad teema, Ive kunagi üks kord tuli taotleda toetust ega esitanud ühtegi neist helista mulle on scammer

Ma olin arvesse seda, kuni te kutsusid mind on scammer, uuesti insult kohandatud ja nende töötada koos teiega?

Im ei süüdistavad tarkvara, Im ainult kinnitab teie tarkvara isnt õiguse eest minu foorum, ma leida teise tõlked plugin, mis ei nõua see ja halva lihtsalt peavad seda a $200 + õppetund

techanalyst
13-10-11, 01:00
Tegelikult asemel toetuse panna link või üles enne ostu nõutavaid muudatusi märkides teate, ID-d pigem teadma minu õppetund 200 + aitas kellegi teise läbi

Või

Halva litsentsi hoida ja kasutada kuni "klient" tean oma on paremini kujundada kasutada at? Ja korda ma ise see ja see ei käivitu loendada värskendused 365 päeva kuni ma hakata seda kasutada

vBET
14-10-11, 23:06
Tegelikult asemel toetuse panna link või üles enne ostu nõutavaid muudatusi märkides teate, ID-d pigem teadma minu õppetund 200 + aitas kellegi teise läbi

Või

Halva litsentsi hoida ja kasutada kuni "klient" tean oma on paremini kujundada kasutada at? Ja korda ma ise see ja see ei käivitu loendada värskendused 365 päeva kuni ma hakata seda kasutada

Muutusteta kood on üldse kohustatud töötama koos vBulletin vBET.

vBET
14-10-11, 23:08
...Ma tõesti soovinud seda tööd, kuid ma tean asjaolu, kui te saate juurdepääsu youll muuta suvandeid vbseo või vbulletin, mis on, mida ma ei taha. Teie plugin ei tööta nii nagu ma ei oota...

See on lihtsalt üle mυttetult Vabandage - sa tead, et tulevikus... Kas sa tead ka loterii arv...

Muude plugins ega vBulletin pole konfiguratsiooni on muudetud mitu korda on tagatud. See on lihtsalt üks vabandus. Olenemata sellest, et kirjutamise, et soovite seda funktsionaalne, kui te teete oma sõnu vastu. Kui soovite, et teie Foorum töötab vBET võimaldaks teid aidata. Kuid see ei ole võimalik aidata probleemi koosneb ainult selleks, et sundida toetuse - milline oleks täiesti andeks kogu teie käitumist, juhul kui see on pettusega. Praegu on seda küsimust käsitleda võimaliku pettuse ja sulgeda, sest ei aita nõutakse.

Me oleme siin selleks, et aidata teil oma probleemi on tõesti olemas:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1