Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 5 του 5

Θέμα: Το site μου είναι να μην ευρετήριο x52;

  1. #1

    Exclamation Το site μου είναι να μην ευρετήριο x52;

    Γεια σας Είμαι χρησιμοποιώντας vBSEO sitemap γεννήτρια χωρίς vBSEO, θα ήθελα απλώς να ξέρω το καλύτερο σκηνικό για αυτό δεδομένου ότι έχω παρατηρήσει ότι δεν έχουν μεταφραστεί δημοσιεύσεις μου σχέσης που έχει με το google και έχω ελεγχθεί και διαπιστώθηκε ότι όλα τα 52 γλώσσες στη βάση δεδομένων είναι πλήρως (μεταφράσεις εργασίας), είναι ακριβώς το φόρουμ μητρική μου γλώσσα αυτά αναπροσαρμόζονται στο Google.

    Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στη ρύθμιση των παραμέτρων που από τότε που θα μπορούσε να του κάνει κάτι λάθος ή όχι γράψετε;

    Ή μήπως έχω πρόβλημα αλλού, επειδή δεν καταλαβαίνω αυτό;

    Best Regards

  2. #2

    Default

    Κανείς;

    Με όλες αυτές τις ιστορίες επιτυχίας γιατί είμαι τόσο άτυχος;

    Έχω την ξένους επισκέπτες που έρχονται (πολλά) και ξένων Google προσθέτει (πολύ), αλλά δεν βλέπω τη γλώσσα μεταφράζονται ευρετηρίασης (καμία);!;

  3. #3

    Default

    Μπορείτε να υστέρων url σας, έτσι ώστε ορισμένα μέλη να ρίξετε μια ματιά;

    Για ό, τι αξίζει, το βρήκα καλύτερο να μεταφράσει το 10 ή έτσι πιο δημοφιλείς γλώσσες. Ξεκινήστε με τις πλούσιες χώρες που μπορεί να έχουν ενδιαφέρον για το θέμα σας. Π.χ.. ένα φόρουμ για το ποδόσφαιρο θα ήθελα να μεταφράσει τις ευρωπαϊκές γλώσσες (ισπανικά και πορτογαλικά ομιλούνται επίσης στη Νότια Αμερική), θα περιλαμβάνουν επίσης Ιαπωνίας και της Νότιας Κορέας.

    Εξετάστε τις Φιλιππίνες έχουν μια κατά κεφαλήν ΑΕΠ περίπου $ 1.800 δολάρια ΗΠΑ, συγκρίνετε αυτό με τη Νορβηγία που είναι περίπου $ 94.000 δολάρια ΗΠΑ. Πολλές αφρικανικές χώρες έχουν κατά κεφαλήν ΑΕΠ κάτω από $ 500 p / a.

    Ποιες χώρες έχουν περισσότερες πιθανότητες να περιέχουν οι χρήστες που θα αγοράσουν και οι διαφημιστές που περνούν;

    Αν το Googlebot επρόκειτο να ανιχνεύσουμε 1 εκατομμύριο ιστοσελίδες του δικτυακού σας τόπου ανά μήνα, θα θέλετε να σέρνεται γαλλικά ή τα νορβηγικά σελίδες σας ή Φιλιππίνων ή Αφρικάανς σελίδες;

    Χωρίς να δει το site σας, Φαντάζομαι οι περισσότεροι άνθρωποι είναι τρελοί προσπαθεί να πάρει 52 γλώσσες ευρετήριο. Περιορίστε την προς τα κάτω σε μερικές εύπορες οικονομίες και να επικεντρωθούμε σε αυτά.

  4. #4

    Default

    Τοποθεσίες μου για κινητά.
    Τέλος πάντων αυτή η ιστορία επιτυχίας τους έχει al σχετικά με: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    και όπως ο ίδιος είπε ότι πήγε σε 12.000 διευθύνσεις URL στο ευρετήριο του Google, και τώρα έχει πάνω από 130.000 και ακόμα αναρρίχηση, είχα πριν από 59.100 vbet και έχουν τώρα 61000 με 52x;!;

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html εδώ ο ιδιοκτήτης έχει μια άλλη ιστορία επιτυχίας, χωρίς τη χρήση sitemap (ίσως αυτό να είναι το πρόβλημα;), είμαι χρησιμοποιώντας ένα sitemap, επειδή ήδη από τη μνήμη μου πηγαίνει ήταν πάντα συνιστάται;!;

    PS. Μπορεί περισσότερες λεπτομέρειες ρύθμιση να τεθεί σε αυτές τις επιτυχίες, διότι τα πάντα είναι μόνο ένα κομμάτι πάρα πολύ γενική για μένα;

    Regards
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mario06? 28-06-10 στο 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Παρακαλώ σημειώστε ότι είστε μαζί μας ρωτάνε γιατί το Google δεν αναπροσαρμόζονται ακόμη περισσότερο από τις σελίδες σας - αυτό είναι θέμα για το Google ...
    Ακόμα μπορούμε να σας δώσουμε μερικές συμβουλές:
    1. Βεβαιωθείτε ότι τι είναι εσείς που εμποδίζουν το robots.txt και ελέγχου όταν οι αλλαγές της τελευταίας έγινε εκεί. Αν ξεκινήσει κλείδωμα ορισμένες τοποθεσίες πρόσφατα (στην τελευταία 2-3 μήνες) - όπως και σελίδες μελών, όπως προτείνουμε - τότε η Google δεν είναι μόνο ευρετηρίαση νέους δικτυακούς τόπους, αλλά και αφαιρεί μπλοκάρει ένα από δείκτη.
    2. Google ανιχνεύει και σελίδες με το δικό του δείκτη δεν ξέρω αλγορίθμους του - ακόμα κάποια σκέφτεται αυτά είναι γνωστά. Δηλαδή Page Rank σας θα καθορίσει πόσο γρήγορα η Google θα ενημερώνει τους δείκτες σχετικά με τις τοποθεσίες σας.
    3. Δεν υποστηρίζεται επίσημα από vBET έκδοση του vBulletin - 3.6.x και λόγω του ότι όλες τις σελίδες αρχείο σας ήταν σπασμένα μετά από vBET εγκατάσταση. Το λύσαμε αυτό το θέμα πρόσφατα - το αρχείο λειτουργεί και πάλι στο φόρουμ σας. Ακόμα, επειδή bug του vBulletin σας μεταφραστεί φόρουμ σελίδες αρχείων δεν λειτουργούν έτσι, η Google θα δείκτη αυτές και, επίσης, δεν θα βρείτε μεταφραστεί νήματα σελίδες αρχείων (επειδή συνδέσμους για να είναι στο forum αρχείο σελίδες). Απλά ως υπενθύμιση - παρακαλώ δείτε εδώ για λεπτομέρειες: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    Σχετικά με sitemap - Παρακαλώ σημειώστε ότι οι θέσεις που γράφτηκε από τους χρήστες μας γραμμένο από τους χρήστες μας

    Σχετικά με τη θέση περισσότερες λεπτομέρειες σε ιστορίες επιτυχίας, και πάλι: οι θέσεις που γράφτηκε από τους χρήστες μας γραμμένο από τους χρήστες μας. Επομένως, σας παρακαλώ ρωτήστε συγγραφείς νήμα για τις λεπτομέρειες. Μπορείτε να τους μμ ή να ζητήσετε ή περισσότερες λεπτομέρειες στο νήμα που σας ενδιαφέρει.

    Παρακαλείσθε να ενημερώσετε το περιμένετε μερικές περισσότερες πληροφορίες / συμβουλές / βοήθεια για το θέμα αυτό ή μπορούμε να το κλείσετε.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off