Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Σελίδα 1 του 2 12 ΤελευταίαLast
Αποτελέσματα 1 να 10 του 19

Θέμα: Τα ονόματα χρηστών εξακολουθούν να μεταφραστεί

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default Τα ονόματα χρηστών εξακολουθούν να μεταφραστεί

    Υπάρχουν πολλά μέρη όπου ονόματα εμφανίζονται. Αν βρεθεί ένα από τα μέρη όπου ονόματα χρηστών είναι ακόμη μεταφραστεί - παρακαλούμε να το αναφέρετε εδώ

  2. #2

    Default ...

    This text was not translated, because it is originally in Greek Ποτέ δεν είχαμε τέτοιο πρόβλημα στο bytheway.gr. Αν φυσικά παρατηρήσουμε οτιδήποτε (έχουμε την έκδοση 3.8.4 PL1) εννοείτε ότι θα ενημερώσουμε.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Αυτή τη στιγμή είναι δύσκολο να παρατηρήσετε - περίεργα ονόματα χρήστη δεν θα μεταφραστεί. Αλλά υπάρχουν μερικοί τομείς στους οποίους είναι πιθανό όνομα χρήστη θα εξακολουθεί να μεταφραστεί. Αν βρω τέτοια θέση θα εργάζονται σε αυτό
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 13-10-09 στο 15:59.

  4. #4

    Default

    Τα ονόματα χρήστη μου στο στάδιο της μετάφρασης παντού, ποιος είναι online, δημοσιεύσεις, κ.α.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 08-11-09 στο 01:46. Λόγος: Λάθος BBCodes

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από dai-kun View Post
    Τα ονόματα χρήστη μου στο στάδιο της μετάφρασης παντού, ποιος είναι online, δημοσιεύσεις, κ.α.
    Έλεγξα ακριβώς αυτό το μήνυμα σε άλλη γλώσσα - το όνομα χρήστη σας δεν έχει μεταφραστεί εδώ. Μπορείς να μου PM ακριβές συνδέσεις, όπου το username σας είναι μεταφρασμένο;

  6. #6

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από vBET View Post
    Έλεγξα ακριβώς αυτό το μήνυμα σε άλλη γλώσσα - το όνομα χρήστη σας δεν έχει μεταφραστεί εδώ. Μπορείς να μου PM ακριβές συνδέσεις, όπου το username σας είναι μεταφρασμένο;
    Με δική μου forum που θα πρέπει να έχουν πρόσβαση σε

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από dai-kun View Post
    Με δική μου forum που θα πρέπει να έχουν πρόσβαση σε
    Χρησιμοποιείτε κάθε mod που αφαιρεί τα σχόλια; ...
    Δείτε αυτό:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...t.html # post213

    Αν έχετε μεταφραστεί παντού τότε υποθέτω ότι χρησιμοποιείτε τέτοια mod.

  8. #8

    Default

    Χμμ Συγνώμη δεν ξέρω τι "αφαιρέσετε τα σχόλια» σημαίνει. Μπορείτε να μας εξηγήσετε ή να δώσει ένα παράδειγμα μιας τέτοιας mod; Μπορούμε να καταρτίσει μια λίστα με πάρα των mods που «αφαιρέσετε τα σχόλια".

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από dai-kun View Post
    Χμμ Συγνώμη δεν ξέρω τι "αφαιρέσετε τα σχόλια» σημαίνει. Μπορείτε να μας εξηγήσετε ή να δώσει ένα παράδειγμα μιας τέτοιας mod; Μπορούμε να καταρτίσει μια λίστα με πάρα των mods που «αφαιρέσετε τα σχόλια".
    vBET χρησιμοποιεί HTML τα σχόλια να καθορίσει ποια μέρη της σελίδας αποτελεσμάτων σας δεν θα πρέπει να μεταφραστούν. Θέτει απλώς, όπως κείμενο μεταξύ:
    <!--START vBET NOT TRANSLATED AREA-->
    και
    <!--END vBET NOT TRANSLATED AREA-->

    Έτσι αν χρησιμοποιείτε κάποια mod που καθαρίζει σχόλια HTML στη συνέχεια αποτέλεσμα που έρχεται σε τελική vBET plugin (είναι αυτή μία για global_complete άγκιστρο) είναι χωρίς αυτό ανακοινώσεις και vBET μεταφράζοντας τα πάντα - όπως ακριβώς ήταν η εντολή.

    Επομένως, σας παρακαλώ βρείτε το mod το οποίο είναι αφαίρεση HTML τα σχόλια και τις απενεργοποιήσετε ή για τη χρήση του plugin global_complete γάντζο, που για την επίτευξή τους 1001. Θα το κάνετε όλα από Admin CP.

    Εάν χρειάζεστε περισσότερες συμβουλές μόνο επιτρέψτε μου να ξέρω εγώ θα σας βοηθήσει ευχαρίστως

  10. #10

    Default

    Δοκίμασα απενεργοποίηση όλων των global_complete plugin γάντζο (εκτός vBET και vBSEO φυσικά), αλλά εξακολουθεί να μεταφράζει.

    Θα πρέπει να περάσουν από κάθε προϊόν τώρα και να απενεργοποιήσετε το ένα προς ένα για να βρει τον ένοχο.

Σελίδα 1 του 2 12 ΤελευταίαLast

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off