Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 8 του 8

Θέμα: Σας παρακαλώ βοηθήστε με

  1. #1

    Default Σας παρακαλώ βοηθήστε με

    Text automatically translated from: Vietnamese to: Greek
    Translated text
    Φόρουμ μου έχει εγκατασταθεί με επιτυχία και να τεθεί σε καλή χρήση για περίπου 1-2 μήνες. Tuy nhiên δεν λειτουργεί σήμερα. Απέτυχα να μεταφράσουν το κείμενο δεν εμφανίζεται, όπως και αυτό το σφάλμα:
    Original text

    Μετάφραση κειμένου Disappear Μετά από όλα - τι είναι λάθος;
    Δύο δυνατότητες:
    - Δεν έχετε αγρανάπαυση οδηγίες εγκατάστασης. Θα πρέπει τουλάχιστον να ρυθμίσετε Φόρουμ γλώσσα επιλογή. Απλώς ρυθμίστε mod
    - Μπορείτε να ορίσετε το λάθος κλειδί Google API - μόλις την κατάλληλη τιμή εκεί.
    [Lang = vi] έλεγξα είναι κανονική επιλογή.
    Επιλογή γλώσσας: Βιετνάμ
    API Βασικά για windowsz.net: ABQIAAAAs2IPs1XLHdPymfri5WkD_xTf8GI3vNs3mVb8WN39cuNcTc-qzhRwT5Df7M1wFJSUzwlCiKHBDolgnw
    Το έχω επανεγκατασταθεί, αλλά εξακολουθεί να αποτυγχάνει. Παρακαλώ βοηθήστε me.thank σας τόσο πολύ.
    Φόρουμ μου είναι windowsz.net

  2. #2
    vBulletin Επιχειρήσεις Μεταφραστής (vBET) Προσωπικό
    Εγγραφή
    Μάιο του 2010
    Μηνύματα
    1,000

    Default

    propably απαγόρευση από το Google, δοκιμάστε αυτή τη λύση

    1. κάνει μια googletest.php αρχείο με αυτόν τον κωδικό:

    PHP Code:
    <?php
    echo "Starting translation test<br/>\n";
    $connection curl_init();
    curl_setopt($connectionCURLOPT_URL'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair=en|pl&q=welcome');
    curl_setopt($connectionCURLOPT_USERAGENT'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.4) Gecko/20030624 Netscape/7.1 (ax)');
    curl_setopt($connectionCURLOPT_RETURNTRANSFER1);
    $time microtime(true) * 1000;
    $result curl_exec($connection);
    $time microtime(true) * 1000 $time;
    echo 
    'Test result: '.$result."<br/>\n";
    echo 
    'Test error: '.curl_error($connection)."<br/>\n";
    curl_close($connection);
    echo 
    'Connection time (ms): '.$time;
    ?>
    2. Αποστολή αυτού του googletest.php αρχείο στον server σας για το φόρουμ σας φάκελο ρίζας
    3. τρέχουν windowsz.net / root_folder / googletest.php

    Εδώ έχετε μια πλήρη λύση:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post1729 \\

  3. #3

    Default

    Text automatically translated from: Vietnamese to: Greek
    Translated text
    Σας ευχαριστούμε για τη βοήθεια. Έχω δημιουργήσει το αρχείο: googletest.php και εκτελέστε διευθύνσεις: windowsz.net / googletest.php. Και παίρνω ένα μήνυμα:
    Original text

    Ξεκινώντας δοκιμασία της μετάφρασης
    Αποτέλεσμα δοκιμής:
    Σφάλμα δοκιμής: Αποτυχία σύνδεσης στο 74.125.95.95: Δίκτυο είναι απρόσιτος
    Χρόνος σύνδεσης (ms): 26.974853515625
    Text automatically translated from: Vietnamese to: Greek
    Translated text
    Δεν έχει αναφερθεί και σε
    Original text

    vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
    Text automatically translated from: Vietnamese to: Greek
    Translated text
    - Λοιπόν, τι σημαίνει αυτό;
    Original text

  4. #4
    vBulletin Επιχειρήσεις Μεταφραστής (vBET) Προσωπικό
    Εγγραφή
    Μάιο του 2010
    Μηνύματα
    1,000

    Default

    Εντάξει, δεν είναι η απαγόρευση από το Google. Έχετε πρόβλημα με το δίκτυο. το δίκτυό σας είναι απρόσιτος. Πρόκειται για ένα πρόβλημα μεταξύ του διακομιστή σας και το Google.

    Πρώτον: ελέγξτε ότι το τείχος προστασίας δεν μπλοκάρει την πρόσβαση στο Google.

    Δεύτερον: θα πρέπει να επικοινωνήσετε με το φορέα που σας φιλοξενεί και να τον ρωτήσει για το πρόβλημα με τη σύνδεση.

    PS Αν το δικό σας φόρουμ φιλοξενείται από Hostgator ή theplanet, θα λάβετε αυτήν τη συμπεριφορά από staurday
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kamilkurczak? 27-05-10 στο 16:59.

  5. #5

    Default

    Text automatically translated from: Vietnamese to: Greek
    Translated text
    Σας ευχαριστώ. Χρησιμοποίησα JustHost. Όπως είπατε. Το πρόβλημα που συνέβη με τον κεντρικό υπολογιστή μου. Ήρθα σε επαφή με host μου και το πρόβλημα λύθηκε. Σήμερα είμαι στο σπίτι, διαβάστε την χρησιμότητα και την ομορφιά του εμπορίου και της χρήσης φόρουμ demo τους μηχανή απόλαυσα. Θέλω να το αγοράσει, δεν έχετε κανένα κουπόνι; hi
    Original text

  6. #6
    vBulletin Επιχειρήσεις Μεταφραστής (vBET) Προσωπικό
    Εγγραφή
    Μάιο του 2010
    Μηνύματα
    1,000

    Default

    Κανένα πρόβλημα,

    Μπορείτε να αγοράσετε την άδεια .. προς τα αριστερά του λογότυπου είναι "Αγοράστε τώρα!" κουμπί.

  7. #7

    Default

    Text automatically translated from: Vietnamese to: Greek
    Translated text
    Σήμερα το αγόρασα τότε. Η χρήση του είναι πολύ καλό, γρήγορο και πιο ελαφρύ. Αλλά βρήκα βάση δεδομένων μου αυξάνεται συνεχώς πίνακα cache. Θα επηρεάσει την απόδοση της ιστοσελίδας μου; Η δωρεάν έκδοση δεν έχει πολλούς πίνακες σαν cache
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Δωρεάν έκδοση έχει επίσης πίνακα cache και cache βελτιώνει την απόδοση. Μπορείτε να το απενεργοποιήσετε, αν θέλετε, αλλά είναι έντονα άνευ εγκρίσεως. Αν το απενεργοποιήσετε όλες τις μεταφράσεις θα πάει από το Google κάθε φορά - αυτή είναι πολύ χρονοβόρα. Cache σας επιτρέπει να πάρετε μεταφράσεις μορφή τοπικών πόρων - πολύ, πολύ πιο γρήγορα

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off