Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Σελίδα 1 του 2 12 ΤελευταίαLast
Αποτελέσματα 1 να 10 του 11

Θέμα: Οι σημαίες δεν εμφανίζονται

  1. #1

    Default Οι σημαίες δεν εμφανίζονται

    Γεια σας,

    Ήμουν χρησιμοποιώντας τη δωρεάν έκδοση του vBET και δούλεψε μια χαρά. I απεγκατασταθεί και να αγοράσει την πλήρη έκδοση. Τώρα οι σημαίες δεν εμφανίζονται πουθενά στη σελίδα μου; Αν προσπαθήσω να μεταφράσει το χέρι, προσθέτοντας PL / forum / λειτουργεί ΟΚ.

    Επίσης, αν μου επιτρέπουν »Μεταφράσεις αναπτυσσόμενο μενού 'όλο το ύφος δεν είναι σωστή.

    Είμαι με τη χρήση vBulletin 4.0.3.

    Ευχαριστώ!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Γεια σου.

    Έχω ήδη απαντήσει γι 'αυτό σε άλλη θέση σας, αλλά νομίζω ότι έχω παρεξηγηθεί - σκέφτηκα ότι δεν εμφανίζονται σημαίες εικόνες. Όπως καταλαβαίνω τώρα ολόκληρο το τμήμα σημαίες δεν είναι ορατή σε όλους.

    Υποθέτω ότι έχετε προσαρμοσμένη διάταξη στο φόρουμ σας. Αυτό μπορεί να είναι το θέμα - ακόμη θα πρέπει να εμφανίζεται (ίσως σπάσει, αλλά θα πρέπει να). Προσπαθήστε να θέσει σημαίες στην προσαρμοσμένη θέση. Επίσης, παρακαλούμε να μας στείλετε την πλήρη διεύθυνση URL σας φόρουμ - θα δούμε HTML εξόδου και να αναζητήσουν προκαλέσει - και για drop down μενού.

    Καταλαβαίνω ότι έχετε απενεργοποιήσει το drop-down μενού τώρα, γιατί είναι σπασμένο - παρακαλούμε να μας στείλετε στιγμιότυπο οθόνης και HTML εξόδου, όταν το μενού είναι διαθέσιμο. Επίσης εδώ - δοκιμάστε έθιμο θέση - μπορεί να είναι ότι προεπιλεγμένες θέσεις δεν είναι κατάλληλες για σας αλλάξει τη διάταξη.

  3. #3

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από vBET View Post
    Γεια σου.

    Έχω ήδη απαντήσει γι 'αυτό σε άλλη θέση σας, αλλά νομίζω ότι έχω παρεξηγηθεί - σκέφτηκα ότι δεν εμφανίζονται σημαίες εικόνες. Όπως καταλαβαίνω τώρα ολόκληρο το τμήμα σημαίες δεν είναι ορατή σε όλους.

    Υποθέτω ότι έχετε προσαρμοσμένη διάταξη στο φόρουμ σας. Αυτό μπορεί να είναι το θέμα - ακόμη θα πρέπει να εμφανίζεται (ίσως σπάσει, αλλά θα πρέπει να). Προσπαθήστε να θέσει σημαίες στην προσαρμοσμένη θέση. Επίσης, παρακαλούμε να μας στείλετε την πλήρη διεύθυνση URL σας φόρουμ - θα δούμε HTML εξόδου και να αναζητήσουν προκαλέσει - και για drop down μενού.

    Καταλαβαίνω ότι έχετε απενεργοποιήσει το drop-down μενού τώρα, γιατί είναι σπασμένο - παρακαλούμε να μας στείλετε στιγμιότυπο οθόνης και HTML εξόδου, όταν το μενού είναι διαθέσιμο. Επίσης εδώ - δοκιμάστε έθιμο θέση - μπορεί να είναι ότι προεπιλεγμένες θέσεις δεν είναι κατάλληλες για σας αλλάξει τη διάταξη.
    Προσπάθησα προσαρμοσμένου κώδικα:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL είναι ξαναγράψει της
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Δεν σημαίες Έφυγα από εκεί τον κωδικό για να μπορείτε να δείτε ...

    Ας μην ανησυχείτε για την πτώση κάτω από αυτή τη στιγμή.

  4. #4

    Default

    Οι σημαίες είναι τώρα εμφανίζονται ... Δεν ξέρω τι συνέβη;

    Αρχικά, να κάνω αντιγραφή / επικόλληση κλειδί in. Έτσι πήγα στο πεδίο κλειδί άδειας, και πήγε μέχρι το τέλος στη συνέχεια πατήστε DELETE για να δείτε αν επιπλέον αόρατο ASCII χαρακτήρας επικολληθεί, τώρα λειτουργεί.

    Δεν ξέρω, αλλά δουλεύει τώρα.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Δεν ξέρω, αλλά μεγάλη

    Παρακαλούμε να μείνετε δροσερό - αυτά τα πράγματα συμβαίνουν και εμείς είμαστε εδώ για να βοηθήσει στην επίλυση το

  6. #6

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από vBET View Post
    Δεν ξέρω, αλλά μεγάλη

    Παρακαλούμε να μείνετε δροσερό - αυτά τα πράγματα συμβαίνουν και εμείς είμαστε εδώ για να βοηθήσει στην επίλυση το


    Μακάρι να είχα περισσότερο χρόνο για να αντιμετωπίσετε τον εαυτό μου, αλλά το έργο είναι η ανάληψη όλων των εποχών μου!

  7. #7

    Default

    σημαίες μου δεν εμφανίζονται είτε

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από hotslot View Post
    σημαίες μου δεν εμφανίζονται είτε
    Ποιο από τα δύο; Drop down μενού ή λίστα; Παρακαλώ ελέγξτε τις σημαίες τις ρυθμίσεις σας (βεβαιωθείτε ότι αυτά είναι άτομα με ειδικές ανάγκες νεύμα). Εάν έχετε προσαρμοσμένη διάταξη στη συνέχεια ελέγξτε διαφορετικές θέσεις σημαίες - θέσεις προεπιλογής θα λειτουργεί πάντα σε προεπιλεγμένη διάταξη - σε προσαρμοσμένες διατάξεις δεν είναι απαραίτητα. Επίσης, στο τέλος προσπαθούν απλά έθιμο θέση.

  9. #9

    Default

    να δούμε πώς σου εμφανίζεται στο προφίλ σας; http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Φόρουμ προφίλ μου τα μέλη που δεν το κάνει.

    Εμφάνιση προφίλ: SlotFan - Hot Κουλοχέρηδες

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από hotslot View Post
    να δούμε πώς σου εμφανίζεται στο προφίλ σας; http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Φόρουμ προφίλ μου τα μέλη που δεν το κάνει.

    Εμφάνιση προφίλ: SlotFan - Hot Κουλοχέρηδες
    Μόλις ορίσετε την προεπιλεγμένη γλώσσα σας σε CP χρήστη.

    Επίσης - παρακαλούμε να σημειώσετε ότι έχετε κάποιο λάθος στη σελίδα που σας έδωσε:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Σελίδα 1 του 2 12 ΤελευταίαLast

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off