Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 6 του 6

Θέμα: . Htaccess είναι vBET vBSEO 4.2.1 και 2.6B1

  1. #1

    Question . Htaccess είναι vBET vBSEO 4.2.1 και 2.6B1

    Text automatically translated from: Portuguese to: Greek
    Translated text
    Γεια σας, καθένας μπορεί να δημοσιεύσει ένα παράδειγμα της εργασίας με htaccess vBET και vBSEO.

    Είμαι χρησιμοποιώντας το "Mod Rewrite Friendly URLs"Και το ΒΒ"Δημιουργήστε τις διευθύνσεις URL σύμφωνα με συναίνεση σύνδεσμο SEO (δηλαδή '/ en / διεύθυνση »)"Σε vBET.

    Όταν μετακινείτε το ποντίκι πάνω από τις σημαίες στο κάτω μέρος, βλέπω ότι η σύνδεση είναι κάτι σαν "mysite.com / en / content.php", αλλά η σελίδα που εμφανίζεται είναι "mysite.com / περιεχόμενο". Αν αλλάξω τη διεύθυνση URL στο χέρι σας να "mysite.com / en / περιεχόμενο" δίνει λάθος και δείχνει τίποτα.

    Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

    [] S,
    Rafael Trevisan
    Original text

  2. #2

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από trevis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Greek
    Translated text
    Γεια σας, καθένας μπορεί να δημοσιεύσει ένα παράδειγμα της εργασίας με htaccess vBET και vBSEO.

    Είμαι χρησιμοποιώντας το "Mod Rewrite Friendly URLs"Και το ΒΒ"Δημιουργήστε τις διευθύνσεις URL σύμφωνα με συναίνεση σύνδεσμο SEO (δηλαδή '/ en / διεύθυνση »)"Σε vBET.

    Όταν μετακινείτε το ποντίκι πάνω από τις σημαίες στο κάτω μέρος, βλέπω ότι η σύνδεση είναι κάτι σαν "mysite.com / en / content.php", αλλά η σελίδα που εμφανίζεται είναι "mysite.com / περιεχόμενο". Αν αλλάξω τη διεύθυνση URL στο χέρι σας να "mysite.com / en / περιεχόμενο" δίνει λάθος και δείχνει τίποτα.

    Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

    [] S,
    Rafael Trevisan
    Original text
    Ίσως αυτό βοηθά, αλλά δεν είμαι σίγουρος.

    Υποθέτω θα πρέπει να έχετε εγκατεστημένο CMS.

    Ξέρω για μένα, έπρεπε να αλλάξω το όνομα του αρχείου forum.php να index.php .. και φρόντισε να το αλλάξει, καθώς το Διαχειριστή ρυθμίσεις CP.

    Έχω κεντρική σελίδα του forum μου ως αρχική σελίδα μου.

    τόσο με CMS, η προεπιλογή CMS σελίδα index.php .... σε αντίθεση με τις προηγούμενες εκδόσεις vBulletin όπου index.php θα έπρεπε κανονικά να είναι η κεντρική σελίδα του forum.

    Κάθε φορά κάνω λήψη μια νέα ενημερωμένη έκδοση vBulletin, θα πρέπει να αλλάξετε με μη αυτόματο forum.php να index.php κάθε φορά.

    Αυτό είναι sooo δροσερό. Είμαι ανταποκρίνεται σε κάποιον που τα είδη στα πορτογαλικά και της αγγλικής μετάφρασης ήρθε μέσα από τέλεια στο εδώ ..

  3. #3

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Greek
    Translated text
    Αλλά υπάρχει ένα index.php στο root directory της ΒΒ ...
    Original text

  4. #4

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από trevis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Greek
    Translated text
    Αλλά υπάρχει ένα index.php στο root directory της ΒΒ ...
    Original text
    Αν έχετε φόρουμ σας στο ριζικό κατάλογο (yoursite.com αντί yoursite.com / forums /)

    Στη συνέχεια θα πρέπει να αλλάξει forum.php να index.php .. και μετονομάστε index.php σε ό, τι θέλετε. Δεν θα χρειαστείτε index.php αν δεν χρησιμοποιείτε CMS.

    Το ορυχείο μετονομάστηκε σε "δείκτη whatever.php" και ποτέ δεν το χρησιμοποιούν. Μόνο του για το CMS, αν το χρησιμοποιεί σας.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από trevis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Greek
    Translated text
    Γεια σας, καθένας μπορεί να δημοσιεύσει ένα παράδειγμα της εργασίας με htaccess vBET και vBSEO.

    Είμαι χρησιμοποιώντας το "Mod Rewrite Friendly URLs"Και το ΒΒ"Δημιουργήστε τις διευθύνσεις URL σύμφωνα με συναίνεση σύνδεσμο SEO (δηλαδή '/ en / διεύθυνση »)"Σε vBET.

    Όταν μετακινείτε το ποντίκι πάνω από τις σημαίες στο κάτω μέρος, βλέπω ότι η σύνδεση είναι κάτι σαν "mysite.com / en / content.php", αλλά η σελίδα που εμφανίζεται είναι "mysite.com / περιεχόμενο". Αν αλλάξω τη διεύθυνση URL στο χέρι σας να "mysite.com / en / περιεχόμενο" δίνει λάθος και δείχνει τίποτα.

    Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

    [] S,
    Rafael Trevisan
    Original text
    Παρακαλώ στείλτε το φόρουμ πλήρες περιεχόμενο σας και την πραγματική διεύθυνση URL του αρχείου. Htaccess

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από trevis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Greek
    Translated text
    Αλλά υπάρχει ένα index.php στο root directory της ΒΒ ...
    Original text
    Pleae σημειώστε ότι vBET δεν απαιτεί να αλλάξετε κάποια ονόματα αρχείων. Παρακαλώ δείτε προηγούμενη απάντηση και να μας στείλετε πληροφορίες που ζητήθηκαν. Επίσης, παρακαλώ σημειώστε ότι μια έκδοση του vBSEO είχε bug (δεν ξέρω δεν το δικό σας είναι ήδη διορθωθεί). Εδώ θα βρείτε περιγραφή θέμα με vBSEO επίσημη γρήγορη λύση:
    vB4 CMS δεσμούς με vBSEO3.5 δεν λειτουργεί - vBulletin SEO Forums

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off