Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 10 του 10

Θέμα: vBET 3.0.0 διατίθεται τώρα για την επιλογή φόρουμ

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default vBET 3.0.0 διατίθεται τώρα για την επιλογή φόρουμ

    Γεια



    Και θέλω να ευχαριστήσω όλους τους ιδιοκτήτες φόρουμ που υποστήριξαν αυτό το προϊόν. Από σήμερα vBET 3.0.0 είναι διαθέσιμο για:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-kun, σταθερό ετήσιο κόστος, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, γκόμενα

    Τα ονόματα χρηστών είναι από vbulletin.org και αν ενδιαφέρεστε για λεπτομέρειες δείτε εδώ: vBulletin.org Forum - Εμφάνιση Ατομικού Μηνύματος - vB Επιχειρήσεων Μεταφραστής

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 23-10-09 στο 17:01.

  2. #2
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    4

    Default Όταν είναι 3.0.0 θα είναι διαθέσιμο για αγορά;

    Γεια σου, εκεί

    Υπάρχει κάποια εκτίμηση χρονοδιάγραμμα για vBET3.0.0 's διαθεσιμότητα για την αγορά εκεί; Έχω έναν πελάτη που ενδιαφέρεται πολύ για τη χρήση της λειτουργικότητας, και θα ήθελα να τους δώσει μια εκτίμηση για το χρονοδιάγραμμα και το κόστος.

    Ευχαριστώ,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Θα θέλαμε να καταστήσει διαθέσιμο σε 2 εβδομάδες κάτι μεταξύ 2-4 εβδομάδες είναι πιο ασφαλής εκτίμηση

  4. #4
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    4

    Default Εκτιμώμενη τιμή;

    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Οποιαδήποτε λέξη σχετικά με την τιμολόγηση που θα χρεωθείτε για αυτή την έκδοση;

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Η τελική τιμή δεν έχει οριστεί ακόμη, αλλά εγώ θα προσθέσω ότι σχεδιάζουμε μεγάλη προώθηση για το πρώτο μήνα της πώλησης - 50% έκπτωση

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Δεν είναι εύκολο να πω για μένα, και δεν σκέφτηκα ποτέ ότι αυτό θα γίνει, αλλά: Λυπάμαι που μου έδωσε δωρεάν άδειες χρήσης για τους ανθρώπους που με βοήθησαν disinterestedly από δωρεές

    Παίρνω μόνο μετά (μεταφέρεται αυτό να μμ) με εκβιασμό από έναν άνθρωπο που δεν ισχύουν για αναφέρονται ομάδα, είτε ότι θα του δώσω κάποια ειδική προσφορά ή θα γράψουν άσχημα πράγματα για μένα στο vbulletin.org ... Ήμουν πραγματικά ευτυχής να σας δώσω το δώρο μου, δυστυχώς, τώρα αρχίζω να το μετανιώσετε λόγω των ενεργειών κάποιων ανθρώπων που θέλουν να είμαι ανέντιμος με ανακοίνωση μου και ακόμη είναι threating μου να το κάνει αυτό ...


  7. #7

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από vBET View Post
    Δεν είναι εύκολο να πω για μένα, και δεν σκέφτηκα ποτέ ότι αυτό θα γίνει, αλλά: Λυπάμαι που μου έδωσε δωρεάν άδειες χρήσης για τους ανθρώπους που με βοήθησαν disinterestedly από δωρεές

    Παίρνω μόνο μετά (μεταφέρεται αυτό να μμ) με εκβιασμό από έναν άνθρωπο που δεν ισχύουν για αναφέρονται ομάδα, είτε ότι θα του δώσω κάποια ειδική προσφορά ή θα γράψουν άσχημα πράγματα για μένα στο vbulletin.org ... Ήμουν πραγματικά ευτυχής να σας δώσω το δώρο μου, δυστυχώς, τώρα αρχίζω να το μετανιώσετε λόγω των ενεργειών κάποιων ανθρώπων που θέλουν να είμαι ανέντιμος με ανακοίνωση μου και ακόμη είναι threating μου να το κάνει αυτό ...

    Παράξενη, των επιχειρήσεων είναι έτσι. Έχει ληφθεί μου σε λίγα χρόνια (ίσως και 10) για να μάθετε πώς να ασχοληθεί με κάτι τέτοιο αποτελεσματικά. Ο τρόπος που το βλέπω εγώ είναι, οι άνθρωποι κάνουν επιχειρηματικές αποφάσεις για όλα τα είδη των λόγων, από όπου και αν σπάνια προσωπικά γι 'αυτό μην τους πάρει προσωπικά.

    Οι άνθρωποι που μετράνε σχεδόν πάντα θα δούμε μέσα από δυσφημιστικό αξιώσεων ή ψέματα. Οι περισσότεροι άνθρωποι θα έχουν αρκετή νοημοσύνη για να φτιάξουν τις δικές μυαλό τους, θα ήταν αλαζονικό το να σκέφτονται διαφορετικά.

    Αυτό που μιλάμε εδώ είναι ουσιαστικά 12 σεντ ανά ημέρα, δεν υπάρχουν νόμοι εναντίον σας δεν αποδέχεται 12 σεντ ανά ημέρα από αυτό το πρόσωπο. Υπάρχουν, ωστόσο, τους νόμους εναντίον του συκοφαντία την επιχείρησή σας, να κάνουν φίλους με δικηγόρο

  8. #8
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Νοέμβριος του 2009
    Μηνύματα
    23

    Cool

    Είτε θα έχω κάποια ειδική προσφορά ή ότι θα γράφουν άσχημα πράγματα για μένα στο vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Greek
    Translated text
    Μόνο vBET
    Δεν με νοιάζει για αυτούς τους ανθρώπους .. Η συμπεριφορά τους είναι πολύ κακό

    Και από την επιχείρησή σας και τη δημιουργικότητά σας
    Σας εύχομαι κάθε επιτυχία



    Original text
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maxvb? 14-11-09 στο 21:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Greek
    Translated text
    Μόνο vBET
    Δεν με νοιάζει για αυτούς τους ανθρώπους .. Η συμπεριφορά τους είναι πολύ κακό

    Και από την επιχείρησή σας και τη δημιουργικότητά σας
    Σας εύχομαι κάθε επιτυχία



    Original text
    Ευχαριστώ για τα καλά λόγια Τέλος πάντων - που θα σκέφτηκε, ότι κάνει συζήτηση σε διάφορες γλώσσες, μπορεί να είναι τόσο εύκολο. Καταλαβαίνω κάθε φράση σας

  10. #10

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από vBET View Post
    Ευχαριστώ για τα καλά λόγια Τέλος πάντων - που θα σκέφτηκε, ότι κάνει συζήτηση σε διάφορες γλώσσες, μπορεί να είναι τόσο εύκολο. Καταλαβαίνω κάθε φράση σας
    πολύ αληθινό!

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off