Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 7 του 7

Θέμα: Πώς να πάρει τις μεταφράσεις σημαίες στο ibproarcade???

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    Φεβρουαρίου 2015
    Μηνύματα
    3

    Question Πώς να πάρει τις μεταφράσεις σημαίες στο ibproarcade???

    Γεια σας,
    Έχω ένα πρόβλημα με ΒΒ. Παίρνω Λοξοτομώ τις σημαίες μετάφραση εμφανίζονται σχετικά με το ibproarcade. Ξέρω ότι θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω $vbenterprisetranslatorflags για αυτό. Θα μπορούσατε παρακαλώ να με βοηθήσει και επιτρέψτε μου να ξέρω σημασία hwere ακριβώς έχω να το τοποθετήσετε; Δοκίμασα ήδη στο πρότυπο Arcade ακριβώς μπροστά από το $navbar και αυτό ακριβώς δεν εμφανίζονται. Οποιαδήποτε βοήθεια με αυτό θα ήταν φανταστικό. Πρέπει να βεβαιωθείτε ότι λειτουργεί επίσης στο Arcade πριν αγοράζω the Pro εκδοχή.

    Regards

  2. #2
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Αυγ 2012
    Μηνύματα
    481

    Default

    Εάν έχετε ένα vB 2.3.13 να τοποθετήσετε μια σημαία σε οποιονδήποτε τόπο, τότε θα πρέπει να ορίσετε AdminCP -> vBET - > σημαία -> θέση σημαίες να Έθιμο και να θέσει στο πρότυπο μια φράση: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    Φεβρουαρίου 2015
    Μηνύματα
    3

    Default

    Σας ευχαριστώ για την απάντηση. Πρέπει να βάζουμε μόνο στο vbulletin πρότυπο ή επίσης σε ibproarcade το δέρμα; Θα μπορούσε να με συμβουλεύσετε ειδικότερες παρακαλώ; Πού ακριβώς πρέπει να τοποθετήσετε τη φράση;

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  4. #4
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Αυγ 2012
    Μηνύματα
    481

    Default

    Σας πρέπει να τοποθετηθεί στο πρότυπο που είναι ορατή και να είναι σε σώμα.
    Για παράδειγμα, μπορείτε να βάλετε αυτό στην πρώτη γραμμή του προτύπου στην navbar AdminCP -> στυλ Manager -> επεξεργασία πρότυπα -> ναυσιπλοΐας / τριμμένων φρυγανιών πρότυπα -> navbar.

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    Φεβρουαρίου 2015
    Μηνύματα
    3

    Default

    Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας. Ναι εγώ το βάζουμε στο Navbar πρότυπο. Και αυτό φαίνεται παντού, αλλά δεν το vbandvanced πύλη και (σημαντικότερο) σε ibproarcade μου. Όταν κάνω κλικ σε στοά μου εντός μου εγκατάσταση vbulletin. στη συνέχεια, τις σημαίες μετάφραση εξαφανίζονται. Δεν ξέρω γιατί, αλλά μου arcade.php πρέπει να αγνοήσει το $vbenterprisetranslatorflags. Ξέρετε πώς μπορώ να πάρω ο Μεταφραστής σε Arcade μου; Έχω δει άλλες περιοχές που έχουν μέσα το Arcade.

  6. #6
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Αυγ 2012
    Μηνύματα
    481

    Default

    Παρακαλώ στείλτε μου ένα PM λεπτομέρειες πρόσβασης Admin CP. Θα μπορώ να ελέγξω τι συμβαίνει εκεί

  7. #7
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Αυγ 2012
    Μηνύματα
    481

    Default

    Καμία απάντηση - θεώρησε ότι το ζήτημα έχει φύγει. Εάν δεν μπορείτε να γράψετε εδώ.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off