Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Σελίδα 1 του 2 12 ΤελευταίαLast
Αποτελέσματα 1 να 10 του 13

Θέμα: Δωρεάν κεφάλαια του βιβλίου "ο πόλεμος των στοιχείων," και η κάλυψη ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΌ!

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default Δωρεάν κεφάλαια του βιβλίου "ο πόλεμος των στοιχείων," και η κάλυψη ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΌ!

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text

    Το βιβλίο έχει κυκλοφορήσει. Απόψεις και σχόλια για το βιβλίο του "πολέμου των στοιχείων. Ξύπνημα γη: βασανίζεται»
    Quote Αρχικό μήνυμα από moje-ukochane-czytadelka
    Αυτό είναι ένας μούστος έχει για κάθε fan της επιστημονικής φαντασίας.

    ο συγγραφέας όλη την ώρα με κράτησε σε αγωνία και περιέργεια
    ...
    Εγώ δεν μπορώ να περιμένω πότε θα μετακινηθούν και πάλι σε αυτόν τον κόσμο
    Quote Αρχικό μήνυμα από Ewelina Kiełbasińska
    Θα ήθελα να συστήσω ένα βιβλίο που διάβασα μόλις skoczyłam. Πρόκειται για μια έξυπνη, εθιστικό και ενδιαφέρουσα

    δεν περίμενα αυτό μετά την φαντασία
    Quote Αρχικό μήνυμα από szczere-recenzje.pl
    Αν θέλετε να σπάσει εντελώς μακριά από την πραγματικότητα και για μια καλή λίγες ημέρες να στραγγίσει από τον κόσμο της μαγείας, είναι ένας πόλεμος των στοιχείων είναι κάτι για σας.
    ...
    θυμίζει λίγο του Sapkowski του, ένα κομμάτι του Tolkien, και κατά πάσα πιθανότητα το παιχνίδι της θρόνους

    Αυτό πλήρη όγκο (ντεμπούτο ο νεαρός συγγραφέας) σίγουρα δεν θα πρέπει στο ράφι του καθένα μόνο εφηβική εραστή, στυλ εδάφη Μεσαίωνα, πλάσματα μυστηριώδη και μαγικό μονομαχίες.
    Quote Αρχικό μήνυμα από zapiski-okularnicy.pl
    ένα βιβλίο που τόνωσε μου φαντασία και την περιέργεια. Το πιο αμέσως sięgnęłabym μετά από ένα άλλο μέρος.
    ...
    Είμαι εντυπωσιασμένος με αυτή την ανάγνωση. Δεν περίμενα ότι ασκούν τόσο μου.
    ...
    Μπορώ να συστήσω σε όλους τους οπαδούς της αυτό το είδος
    Quote Αρχικό μήνυμα από Globster na lubimyczytac.pl
    Υπάρχει μια σκληρότητα που διαπιστώθηκε στο Martin, ένα τεράστιο κόσμο πολυδιάστατη και μια πληθώρα θέματα ΑΛΑ Erikson, ή λεπτομερείς περιγραφές της μάχης που με συνδέσουν με την Υπενθύμιση Realms.
    ...
    Διάβαζα συχνά ακαταμάχητη πειρασμό σελίδες przekartkowania να δούμε τι θα συμβεί με μου αγαπημένο ήρωα.
    ...
    ένα βιβλίο μπορεί να κληροδοτήσουμε στα συστήνω σε όλους τους οπαδούς του είδους
    Συνδέσεις με τα πλήρη σχόλια/γνώμες κόµβο της http://www.wydawnictwozywioly.pl/wpisy/recenzje-i-opinie/



    Το αρχικό περιεχόμενο του post:
    Είμαστε στην ευχάριστη θέση να δημοσιεύσει ένα δωρεάν δείγμα του πρώτου μέρους της σειράς «πόλεμο των στοιχείων,"με τίτλο" ξύπνημα γη: βασανίζεται "(158 σελίδες). Μια σύνδεση με ένα δωρεάν δείγμα μπορεί να βρεθεί σε:
    https://www.Facebook.com/wojny.zywiolow

    Την ίδια στιγμή, να ανακοινώσει ένα διαγωνισμό για το έργο τέχνης για την κάλυψη βιβλίο με ένα βραβείο αξίας 1500zł. Τους όρους και τις προϋποθέσεις του διαγωνισμού μπορούν να βρεθούν στους όρους χρήσης που είναι διαθέσιμα στο fanpage του "πολέμου των στοιχείων" (δείτε παραπάνω σύνδεσμο).
    Original text
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 13-06-15 στο 22:37.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text
    Εγκαταστάθηκαν καλύπτουν διαγωνισμό!

    Με μεγάλη χαρά θα ήθελα να ανακοινώσω ότι ο ανταγωνισμός για την εικόνα ώστε να καλύψει το πρώτο μέρος της σειράς «πόλεμο των στοιχείων» υπό τον τίτλο «ξύπνημα γη: βασανίζεται "ρυθμίστηκε. Ακόμη και στις αρχές του μήνα

    Κέρδισε τη δουλειά, κατά τη γνώμη μου, ένα φαινομενικό επίπεδο, ένα φανταστικό σχεδιάγραμμα, λαμβάνοντας υπόψη την ανάγκη να αναπτύξετε όλα τα τυπικά στοιχεία της κάλυψης. Καλλιτεχνική αξία, καθώς και το έργο της συνέχισης στο περιεχόμενο των βιβλίων είναι επίσης μεγάλη. Κερδίζοντας το διαγωνισμό εισόδου (καθώς και όλα τα άλλα έργα που υποβλήθηκαν για το διαγωνισμό) μπορεί να δει εδώ:
    https://www.Facebook.com/events/752897478115231

    Θα ήθελα να συγχαρώ το νικητή του διαγωνισμού, και σας καλώ όλους να δώσουν προσοχή στο έργο της.

    Σας υπενθυμίζω ότι εξακολουθεί να υπάρχει ένα δωρεάν δείγμα υπό μορφή 154 σελίδες του πρώτου μέρους του βιβλίου (prologues και τα 2 πρώτα κεφάλαια). Μια σύνδεση με ένα δωρεάν δείγμα μπορεί να βρεθεί εδώ: https://www.Facebook.com/wojny.zywiolow
    Original text

  3. #3

    Default

    Ευχαριστώ για το δωρεάν δείγμα, θα ρίξουμε μια ματιά στην εργασία του νικητή.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text
    Βιβλίο τώρα διαθέσιμο στα βιβλιοπωλεία

    Και για όλα την τύχη των πληροφοριών παρακολούθησης που καλύπτει το βιβλίο είναι ήδη διαθέσιμα στα βιβλιοπωλεία
    Επίσης είναι ακόμα διαθέσιμα δωρεάν 2 κεφάλαια να κατεβάσετε fanpage: www.Facebook.com/ wojny.zywiolow

    Το τελικό καλύπτουν:
    Original text
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 12-12-14 στο 07:53.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text
    Quote Αρχικό μήνυμα από Ewelina Kiełbasińska (na fanpage)
    Θα ήθελα να συστήσω ένα βιβλίο που διάβασα μόλις skoczyłam. Πρόκειται για μια έξυπνη, εθιστικό και ενδιαφέρουσα Οι περισσότεροι έπεσε στο κεφάλι μου αυτό το κομμάτι γιατί δεν περιμένω αυτή η φαντασίωση: «... μια... Ο κλέφτης της νύχτας
    Κάτι τέτοιο πραγματικά απολαμβάνει

    Πηγή: σχολιάσει το fanpage του πολέμου των στοιχείων
    Original text

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text
    Quote Αρχικό μήνυμα από szczere-recenzje.pl
    Αν θέλετε να σπάσει εντελώς μακριά από την πραγματικότητα και για μια καλή λίγες ημέρες να στραγγίσει από τον κόσμο της μαγείας, είναι ένας πόλεμος των στοιχείων είναι κάτι για σας.

    Εκτεταμένη τόμου (ντεμπούτο ο νεαρός συγγραφέας) σίγουρα δεν θα πρέπει στο ράφι του καθένα μόνο εφηβική εραστή, στυλ εδάφη Μεσαίωνα, πλάσματα μυστηριώδη και μαγικό μονομαχίες.
    Πλήρη recenzja διαθέσιμη na szczere-recenzje.pl/michal-podbielski-wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/2822/
    Original text

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text
    Quote Αρχικό μήνυμα από moje-ukochane-czytadelka
    Αυτό είναι ένας μούστος έχει για κάθε fan της επιστημονικής φαντασίας.
    ...
    ο συγγραφέας όλη την ώρα με κράτησε σε αγωνία και περιέργεια
    ...
    Εγώ δεν μπορώ να περιμένω πότε θα μετακινηθούν και πάλι σε αυτόν τον κόσμο
    Πλήρη recenzja διαθέσιμη na moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com/2015/02/242wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.htmlp
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text
    Quote Αρχικό μήνυμα από zapiski-okularnicy.pl
    ένα βιβλίο που τόνωσε μου φαντασία και την περιέργεια. Το πιο αμέσως sięgnęłabym μετά από ένα άλλο μέρος.
    ...
    Είμαι εντυπωσιασμένος με αυτή την ανάγνωση. Δεν περίμενα ότι ασκούν τόσο μου.
    ...
    Μπορώ να συστήσω σε όλους τους οπαδούς της αυτό το είδος
    Πλήρη recenzja διαθέσιμη na www.zapiski-okularnicy.pl/2015/03/micha-podbielski-wojny-zywioow.html
    Original text

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text
    Quote Αρχικό μήνυμα από Globster na lubimyczytac.pl
    Υπάρχει μια σκληρότητα που διαπιστώθηκε στο Martin, ένα τεράστιο κόσμο πολυδιάστατη και μια πληθώρα θέματα ΑΛΑ Erikson, ή λεπτομερείς περιγραφές της μάχης που με συνδέσουν με την Υπενθύμιση Realms.
    ...
    Διάβαζα συχνά ακαταμάχητη πειρασμό σελίδες przekartkowania να δούμε τι θα συμβεί με μου αγαπημένο ήρωα.
    ...
    ένα βιβλίο μπορεί να κληροδοτήσουμε στα συστήνω σε όλους τους οπαδούς του είδους
    Πλήρη γνώμη διαθέσιμη na lubimyczytac.pl/ksiazka/242437/wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/opinia/25012707
    Original text
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 20-03-15 στο 21:09.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Greek
    Translated text
    Original text

Σελίδα 1 του 2 12 ΤελευταίαLast

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off