Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 6 του 6

Θέμα: Όλες οι διαφημίσεις εξαφανίζονται, χρειάζονται βοήθεια:)

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    Ιανουάριο του 2010
    Μηνύματα
    15

    Cool Όλες οι διαφημίσεις εξαφανίζονται, χρειάζονται βοήθεια:)

    Εγκατέστησα την τελευταία έκδοση 2.4.1 στο χώρο δοκιμών μου. Είχα ένα μικρό πρόβλημα τοποθετώντας τις σημαίες και τελικά εμφανίστηκε κάτω ή στο κάτω μέρος του κάτω navbar τώρα.

    Επιλογή μετάφρασης και λειτουργία ήταν φανταστική, τότε ξαφνικά η διαφήμιση και σημαίες εξαφανίστηκαν.

    I άτομα με ειδικές ανάγκες του προϊόντος, δεν συνέβη τίποτε, ακόμα λείπει τώρα. Τότε uninstaled το προϊόν, ακόμα δεν έγινε τίποτα, δεν διαφημίσεων. I αφαιρεθούν όλα τα αρχεία που σχετίζονται με το προϊόν. Τώρα έχω τη διαφήμισή μου πίσω.

    Οποιεσδήποτε προτάσεις θα είναι πάρα πολύ ευπρόσδεκτη.

    Ευχαριστώ,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Πολύ παράξενο, αλλά αν είχε ακόμα πρόβλημα με τις διαφημίσεις μετά vBET ήταν άτομα με ειδικές ανάγκες αυτό σημαίνει ότι δεν ήταν vBET σφάλμα (mod δεν κάνει τίποτα, όταν είναι απενεργοποιημένη - vBulletin ενδιαφέρεται γι 'αυτόν). Ειδικά ότι δούλευε στην αρχή και μόλις σταμάτησε σε κάποιο χρονικό διάστημα (όπως κατάλαβα).

    Μπορείτε να αναπαράγουν αυτό; Παρακαλείσθε να εγκαταστήσετε vBET ξανά και πείτε μήπως συμβεί ξανά;

    Θα μπορούσε να είναι κάποιο προσωρινό πρόβλημα με το AdSense.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    Ιανουάριο του 2010
    Μηνύματα
    15

    Default

    Αυτό είναι που σκέφτηκα πολύ. Δεν έκανε καμία αίσθηση, γι 'αυτό ρώτησα. Θα κάνω επανεγκατάσταση αύριο το πρωί (ώρα μου). Θα σας αφήσω να ξέρετε τι συμβαίνει.

    Ευχαριστώ,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Μεγάλος

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    Ιανουάριο του 2010
    Μηνύματα
    15

    Default

    Καλά νέα, η εγκατάσταση πήγε καλά και άψογη. Μέχρι στιγμής, μετά από περίπου μια ώρα των δοκιμών, χωρίς απώλεια της διαφήμισης

    Μισώ αυτό το μέρος .... ΑΛΛΑ,

    1. Παρατήρησα ότι είναι αρκετά αργή, όχι γρήγορα, όπως σε αυτό το site. Εγώ υποτίθεται ότι είναι το χαρακτηριστικό αναβάθμιση

    2. Έκανα βρείτε μερικές ανωμαλίες στις κατηγορίες φόρουμ, θα δοκιμαστεί με IE8 και Chrome. Και οι δύο έχουν διαφορετικές ανωμαλίες.

    3. Είναι το NavBar κουμπί διαθέσιμη μόνο στην vBET 3.3.?

    Μη διστάσετε να εξετάσουμε το χώρο δοκιμών MyCockpit.org - Αρχική Σελίδα

    Αν θέλετε να σκάψει βαθύτερα, επιτρέψτε μου να ξέρω μέσω e-mail, επίσης, θα είναι χαρά μας να δοκιμάσουν beta vBET 3.3. στο χώρο δοκιμών μου.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    1. Δωρεάν έκδοση είναι πιο αργή. vBET 3.x καταβάλλεται και είναι πιο βελτιστοποιηθεί.
    2. Παρακαλούμε να ανοίξει νέο νήμα για αυτόν και να περιγράψει πιο
    3. Αν εννοείτε αναπτυσσόμενο μενού με σημαίες - τότε ναι.

    Παρακαλώ σημειώστε ότι vBET 3.3.0 δεν θα είναι έτοιμο για vB4. Πληρωμένη έκδοση του vBET θα είναι έτοιμο για vB4 το Μάρτιο.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off