Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 5 του 5

Θέμα: Broken Links CSS

  1. #1

    Default Broken Links CSS

    Γεια σας

    Είμαι με τη χρήση δωρεάν έκδοση του vbet με vBulletin 3.8 και χρησιμοποιώντας webserver Nginx.

    Αυτό είναι κανόνες επανεγγραφής μου:
    Code:
    location = /forum {
            rewrite ^.+ /forum/ permanent;     }
    
    location /forum {
    rewrite ^/forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ last;
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 last;
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    Όταν έχω μεταφραστεί σύνδεσμο σελίδα, βλέπω css αρχείο καταλόγου αντικαταστάθηκε όπως:
    Code:
    /forum/tr/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    θα πρέπει να
    Code:
    /forum/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

  2. #2
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Hi!
    Παρακαλώ να μου δώσετε σύνδεση με το φόρουμ σας, και θα σας παρακαλούσα να μου δείξει όλη σας. Αρχείο htaccess

  3. #3

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από r.dziadusz View Post
    Hi!
    Παρακαλώ να μου δώσετε σύνδεση με το φόρουμ σας, και θα σας παρακαλούσα να μου δείξει όλη σας. Αρχείο htaccess
    Ι dont χρήση apache και Ι dont χρήση. Htaccess.This είναι ένα ζήτημα ξαναγράψει Nginx.

  4. #4
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Λυπούμαστε, αλλά θα σας παρακαλούσα pm διεύθυνση φόρουμ σας, και διαχειριστή την πρόσβαση, επειδή έχω τον έλεγχο αυτό για τη θέση της.
    Ένα περισσότερο πράγμα, είστε χρησιμοποιώντας την πιο πρόσφατη έκδοση του vBet
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη r.dziadusz? 23-09-11 στο 17:06.

  5. #5
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Καμία απάντηση, θεωρώ επιλυθεί, αν έχετε περισσότερες ερωτήσεις σχετικά με αυτό το πρόβλημα, ρωτήστε, για οποιαδήποτε άλλα θέματα παρακαλούμε να ανοίξει νέα θέματα

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off