Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 4 του 4

Θέμα: ζήτημα με Navbar-Top τοποθέτηση και vBstyle

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    Ιούλιος του 2011
    Μηνύματα
    20

    Default ζήτημα με Navbar-Top τοποθέτηση και vBstyle

    Δεν μπορώ να ανεβάσω μια φωτογραφία από το θέμα μου επειδή τα όρια της εικόνας στον server σας είναι εξαιρετικά μικρό. και έτσι διατηρεί αποτυγχάνει.

    Αλλά, όταν επιλέγω NavBar-TOP για vBstyle μου, στο μπαρ με όνομα, κλπ. προφίλ μου .. λείπουν. Αυτό δεν συμβαίνει στην προεπιλογή VB στυλ. Δεν είστε σίγουροι πώς να εντοπίσουμε ποιο είναι το θέμα, αλλά ήθελα να θέσει αυτό επάνω από την navbar ώστε να είναι πιο ορατή.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Φαίνεται σαν να έχουν κάποιο σφάλμα στο στυλ σας. Εάν η προεπιλεγμένη λειτουργεί πρόστιμο αυτό σημαίνει ότι vBET λειτουργεί μια χαρά.

    Παρακαλώ Σημειώστε ότι όταν επιλέξατε NAVBAR-TOP και στη συνέχεια vBET προσθέτει σημαίες χρησιμοποιώντας το plugin ονομάζεται Προσθέστε σημαίες και αυτό το τμήμα του κώδικα:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Υποτίθεται ότι το περιεχόμενο της $ VBulletin-> templatecache ['navbar'] ξεκινά με "$ Final_rendered = ».

    Χρειάζεστε περισσότερη βοήθεια εδώ;

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    Ιούλιος του 2011
    Μηνύματα
    20

    Default

    Επιτρέψτε μου να δούμε τι vBstyles λέει γι 'αυτό.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Κανένα πρόβλημα - εάν χρειάζεστε περισσότερη βοήθεια απλά γράψτε

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off