Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Σελίδα 2 του 2 FirstΠρώτα 12
Αποτελέσματα 11 να 17 του 17

Θέμα: Facebook Όπως Button

  1. #11
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Δεν βλέπω τίποτα τέτοιο ... Μπορεί να παράγει κάτι άλλο ανάλογα με τη χώρα του χρήστη. Στη μέση (μεταξύ αναζήτησης Google και το κουμπί για δωρεά) Βλέπω κάποια εικόνα με το κείμενο "Μου αρέσει αυτή η" στα πολωνικά. Παρακαλούμε να πω είναι ότι αυτό ή κάτι άλλο. Αν κάτι άλλο - παρακαλώ δώστε μου στιγμιότυπο οθόνης της πλήρους φόρουμ και το σημείο όπου είναι. Δεν βλέπω Thung επάνω εικόνα ...

  2. #12
    Senior Member
    Εγγραφή
    Φεβρουάριο του 2010
    Μηνύματα
    210

    Default

    Ναι, αυτό είναι ένα facebook όπως το κουμπί.

    Όταν κάνετε κλικ αρέσει η σελίδα φόρουμ στο Facebook προφίλ σας.

    Εκτός από αυτό αρέσει πάντα η αγγλική έκδοση δεν το μεταφρασμένο URL.

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Όπως βλέπω facebook αντιδρά στις ρυθμίσεις γλώσσας του προγράμματος περιήγησης - το βλέπω στην πολωνική γλώσσα. Επίσης, αφού κάνετε κλικ βλέπω φόρμα σύνδεσης στην πολωνική γλώσσα. Έτσι, θα πρέπει πραγματικά οποιαδήποτε ενοποίηση εδώ; ...

    Εάν θέλετε να βάλετε εκεί αξία γλώσσα τότε η πρώτη παρακαλούμε να ελέγξετε τι είναι το όνομα του χαρακτηριστικού για κωδικός γλώσσας που χρησιμοποιείται στο Facebook. Επίσης βρείτε είναι αυτοί που χρησιμοποιούν τους ίδιους κωδικούς γλώσσα. Αν ναι, τότε απλά το πρότυπο, όπου έχετε προσθέσει iframe αλλαγή iframe src χαρακτηριστικό αξία και να προσθέσετε εκεί κωδικό γλώσσας. Η τιμή αποθηκεύεται από vBET σε $_REQUEST ['language'] - στο πρότυπο Χρησιμοποιήστε $_REQUEST [γλώσσα].

    Επίσης, παρακαλούμε να σημειώσετε ότι το περιεχόμενο του iframe δεν αντιμετωπίζεται ως μέρος της σελίδας σας από το Google ρομπότ. Για κάθε ρομπότ iframe είναι ξεχωριστή σελίδα - καθένα ξεχωριστά μπορεί να αναπροσαρμόζονται. Έτσι ευρετηρίαση ρομπότ σελίδα σας δεν λαμβάνουν υπόψη το περιεχόμενο του iframe - αντιμετωπίζεται ως σύνδεσμος.

    Παρακαλείσθε να ενημερώσετε τον έκανε να το βοηθήσει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 02-11-10 στο 15:13.

  4. #14
    Senior Member
    Εγγραφή
    Φεβρουάριο του 2010
    Μηνύματα
    210

    Default

    Δεν καταλαβαίνω. Έχετε ένα λογαριασμό στο Facebook; Δεν έχω ιδέα τι αυτή έχει να κάνει με το robots.txt και το Google. Πρόκειται για ένα facebook σαν κουμπί, από ό, τι όταν πατηθεί δείχνει θέλετε στην ιστοσελίδα στο Facebook σελίδα σας, ώστε οι φίλοι σας, κάντε κλικ στη συνέχεια και θα πάρετε την κυκλοφορία από το Facebook.

    Επιτρέψτε μου να εξηγήσω καλύτερα?

    Κάνω κλικ στο κουμπί που μοιάζει για Ισπανικά (es)



    Στο facebook μου, η σύνδεση είναι για την αγγλική έκδοση (en)


  5. #15
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Ναι - δεν είχα καταλάβει. Όλα όσα είδα ήταν στο Facebook σελίδα σύνδεσης η οποία ήταν ήδη στην πολωνική γλώσσα και σκέφτηκα ότι εννοείτε αυτή τη μετάφραση. Όπως βλέπω θέλετε στο Facebook για να δείτε τη σύνδεση για να μεταφραστεί σελίδες σας. Παρακαλώ δώστε μου μια στιγμή που θα δούμε και πάλι σε αυτό περιλαμβάνονται iframe.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 04-11-10 στο 19:50.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Εντάξει έτσι - θα πρέπει να αλλάξετε αυτόν τον κωδικό (από το νήμα vBSEO):
    Code:
    $facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
    σε αυτό το ένα (μη δοκιμασμένο):
    Code:
    require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
    $facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];
    Παρακαλείσθε να ενημερώσετε τον έκανε να βοηθήσει

  7. #17
    Senior Member
    Εγγραφή
    Φεβρουάριο του 2010
    Μηνύματα
    210

    Default

    Έκανα αυτή την αλλαγή, αλλά όταν σαν transted url που δείχνουν στο Facebook σελίδα μου ως:

    Ο Dave αρέσει http://www.facebook.com/forums/da/ στο facebook.com.

    Αυτό είναι τελείως λάθος.

    Χάρη.

Σελίδα 2 του 2 FirstΠρώτα 12

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off