PDA

Επιστροφή στο Forum: ερωτήσεις υποστήριξης



cosy
12-01-10, 18:35
Θέλω να ξέρετε για την υποστήριξη:
τι χρονικό πλαίσιο η στήριξη καλύπτει;
πόσες PPL μπορούν να παρέχουν υποστήριξη σε περίπτωση vbet αρρωσταίνουν; ή δεν είναι σε θέση να απαντήσει στα φόρουμ

vBET
13-01-10, 22:39
Δεν υπάρχει χρονικό πλαίσιο για την υποστήριξη. Όταν είστε πελάτης μας μπορείτε να λάβετε υποστήριξη για μας. Φυσικά, όταν κάποια εκδοχή vBET θα είναι άνευ αντικειμένου (πολύ παλιά), τότε θα συμβουλή να γίνει ενημέρωση και νέες εκδόσεις έχουν λύσεις για τα παλιά θέματα.

Περιγράψτε "PPL".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Περιγράψτε "PPL".



PPL - οι άνθρωποι

vBET
19-02-10, 15:12
Προφανώς δεν είμαστε τόσο μεγάλη όσο Jelsoft, της ομάδας vBSEO ακόμα?) Αυτή τη στιγμή είμαι επίσημη φωνή υποστήριξης και έχω δυνατό να βοηθήσει σε αυτόν τον τομέα, εάν θα χρειαστεί.

Κυρίως παρέχεται στήριξη κάθε μέρα, όχι 24 / 7, αλλά καθημερινά. Έγραψα ως επί το πλείστον, γιατί μπορεί να συμβεί ότι στις διακοπές ή μία φορά ανά μερικά Σαββατοκύριακα θέσεις θα περιμένουμε λίγο ακόμη.

Η ελπίδα αυτή την απάντηση σας ικανοποιήσει:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1