PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Η στήριξη στο πλαίσιο Circunstances Αυτό Όλες οι άλλες Ακολουθήστε



techanalyst
12-10-11, 22:14
Κακή δέχεται υποστήριξη, εφόσον:

1.) ΚΑΝΈΝΑΣ ΚΩΔΙΚΌΣ αλλαγές ή τροποποιήσεις plugins τρίτου μέρους ή vbulletin ίδια
2.) Χωρίς απενεργοποίηση plugins

VBulletin, VBSeo και Dragonbyte έχουν δικαιώματα ο Θεός σχετικά φόρουμ μου και δεν το κάνουν οποιαδήποτε από τις ανωτέρω

vBET
12-10-11, 22:16
Ήταν ήδη είπατε - Ναι. Θα είμαστε ευτυχείς να σας βοηθήσει να:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Χωρίς να ΟΠΟΙΟΔΉΠΟΤΕ αλλαγή ΚΏΔΙΚΑ ή ΕΠΙΛΟΓΉ ΑΛΛΑΓΈΣ σε οποιοδήποτε σύστημα plugin εκτέλεση

vBET
13-10-11, 00:28
Χωρίς να ΟΠΟΙΟΔΉΠΟΤΕ αλλαγή ΚΏΔΙΚΑ ή ΕΠΙΛΟΓΉ ΑΛΛΑΓΈΣ σε οποιοδήποτε σύστημα plugin εκτέλεση

ΑΚΡΙΒΏΣ! Εμείς ήδη έγραψε αυτό σας αρκετές φορές. Και μόλις καταργήσατε, τελευταία σας καταχώρηση εδώ - σας παρακαλώ δεν επαναλαμβάνονται τα μηνύματά σας κατά τη διάρκεια και άνω και πάλι - είναι ανεπιθύμητη και θα καταργηθούν. Κανένα νόημα να μετατρέψει σε κύκλο.

Έτσι ήταν ήδη αρκετές φορές επιβεβαιώσατε ότι θα γίνει ΚΑΝΈΝΑΣ ΚΩΔΙΚΌΣ ή ΕΠΙΛΟΓΉ ΑΛΛΑΓΈΣ και άλλων plugins που εκτελείται. Επίσης, θα DISSABLE ΤΊΠΟΤΑ. Όπως θα θέλατε.

Έτσι παρακαλώ διακοπής αποφάσεων προσχήματα και ας πούμε εμείς - αμφιβάλλω ειλικρινά ότι υπάρχει πραγματικά το ζήτημα ούτε που θέλετε να έχουν vBET λειτουργικά φόρουμ σας. Αυτό είναι γραμμένο χωρίς πρόθεση να προσωπική επίθεση-, θέλω μόνο να σας πω ότι στο εντύπωσή μου φαίνεται ότι δεν θέλετε μας εκεί (και γνωρίζουμε ότι σας επιτρέπει την υποστήριξη άτομο στο φόρουμ σας - έχετε γράψει εσείς - επίσης πάντα, θα μπορούσατε να ορίσετε προσωρινή πρόσβαση ή δοκιμή φόρουμ με ημερομηνία χρήστες καταργούνται, εάν υπάρχει κάτι που είναι αποφασιστικής σημασίας, αλλά δεν είναι - σας έγραψε ότι η στήριξη για διαφορετικές mods έχει πρόσβαση στο φόρουμ σας). Τόσο στην πραγματική satiation προσωπικά μου περιφέρονται ποιος είναι ο λόγος αυτής της συμπεριφοράς; Και ως δυνατότητες που πιστεύω ότι το θέμα θα μπορούσαν να καταρτισθούν (δεν πραγματικά υπάρχει) απλά να υπάρχει λόγος να ουρλιάζουν για την επιστροφή. Καμία προσωπική επίθεση - σας screamed πραγματικά για χρησιμοποιώντας περιπτώσεις επάνω και πραγματικά ήδη γράψατε πολλές ψευδείς δηλώσεις πρέπει να πάρει υπό εξέταση ότι μπορούμε να συζητήσουμε εδώ δεν υπάρχον θέμα που αποτελείται από για να υποχρεώσουμε επιστροφής. Δεν μπορώ κάνετε αυτό - απλώς ήθελα put προσοχή σας, πώς μπορεί να φαίνεται και να σας ζητήσω να δείχνουν μόνο μας, ότι το θέμα πραγματικά υπάρχει και φυσικά μας επιτρέπει να σας βοηθήσει να σε περίπτωση εάν έχετε πρόβλημα με εξαφάνιση προσφορές για απάντηση.

Λοιπόν και πάλι - ΕΜΕΊΣ δεν θα ΜΕΤΑΒΆΛΛΟΥΝ άλλων plugins παραμέτρων ούτε κώδικα και δεν απενεργοποιήσετε τίποτα. Έτσι περισσότερες υπεκφυγές - μόλις μας λένε έργο σχετικά με το ζήτημα εάν υπάρχει πραγματικά. Δεν θέλω να πω ότι δεν θα, ήθελα απλώς να πω έχω εύλογες αμφιβολίες. Θέλω μόνο να γνωρίζετε ότι έχω λόγους να αμφιβάλλει ότι. Και Παρακαλούμε σημειώστε ότι θα είμαι πραγματικά ευτυχής να σας βοηθήσει και να vBET λειτουργεί σωστά στο φόρουμ σας εάν απλώς θέλετε και διευκολύνει τη.

I είναι 1: 30 το βράδυ στη χώρα μας - λοιπόν, θα πάμε εκεί αργότερα.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Πράγματι θέλω να λειτουργεί, Im πράγματι καταδίωξη άλλων plugins μετάφραση. Πραγματικά θέλησα αυτό εργασίας, αλλά γνωρίζω πολύ καλά αν αποκτάτε πρόσβαση τυπικοί Αλλαγή επιλογών σε vbseo ή vbulletin, που είναι αυτό που δεν θέλω. Έτσι, σας plugin δεν λειτουργεί όπως θα περίμενε κανείς, thats μια ΠΟΛΎ εύλογη υπόθεση, Simple, unobtrusive and εργασίας όπως "συγκεκριμένο πελάτη" θα θέλετε. Εκτελούνται πολλά, Photopost Pro, VBTube κ.λπ., όλα αγοράζονται και τη φίρμα δωρεάν, τους όλα δράκος byte, vbseo, vbulletin κλπ κλπ, ούτε μία φορά μου ζητήσατε επιστροφής για ποιο λόγο; Επειδή "Εργάστηκαν όπως αναμενόταν"

Σας μου ονομάζεται προκαλέσει ένας απατεώνας; Μπορεί να θέλετε να ρωτήσω περίπου 9 άλλες υπηρεσίες παροχής plugin και εργάζονται άτομα που κάνουν θέμα, πεντε ποτέ μία φορά είχε να ζητήσει επιστροφή, ούτε did οποιαδήποτε από αυτές call me προκαλέσει ένας απατεώνας

Θεωρώντας αυτό μέχρι που καλέσατε μου προκαλέσει ένας απατεώνας, εκ νέου προσβολή μια προσαρμοσμένη και περιμένετε να εργαστώ μαζί σας;

IM δεν κατηγορούμε το λογισμικό σας, Im, αναφέροντας απλώς σας λογισμικό δικαίωμα για μου φόρουμ, θα θεωρώ άλλη plugin μεταφράσεις που δεν απαιτεί αυτό και κακή μόνο αυτό το θεωρώ μια $200 + μάθημα

techanalyst
13-10-11, 01:00
Στην πραγματικότητα αντί της μια επιστροφή put μια σύνδεση ή ανακοίνωσης ετήσιες αλλαγών που απαιτούνται πριν από την αγορά, αναγνωριστικό μάλλον γνωρίζετε ότι μου μάθημα 200 + βοήθησε κάποιος άλλος που

Ή

Κακή διατηρούν την άδεια χρήσης και δεν χρησιμοποιεί το λογισμικό μέχρι να "πελάτη" γνωρίζω thats σχήμα της στο καλύτερο να χρησιμοποιήσετε; Και για το χρόνο δικό μου και δεν χρησιμοποιεί αυτή δεν θα ξεκινάτε καταμέτρηση 365 ημερών των ενημερωμένων εκδόσεων μέχρι να ξεκινήσω χρήση

vBET
14-10-11, 23:06
Στην πραγματικότητα αντί της μια επιστροφή put μια σύνδεση ή ανακοίνωσης ετήσιες αλλαγών που απαιτούνται πριν από την αγορά, αναγνωριστικό μάλλον γνωρίζετε ότι μου μάθημα 200 + βοήθησε κάποιος άλλος που

Ή

Κακή διατηρούν την άδεια χρήσης και δεν χρησιμοποιεί το λογισμικό μέχρι να "πελάτη" γνωρίζω thats σχήμα της στο καλύτερο να χρησιμοποιήσετε; Και για το χρόνο δικό μου και δεν χρησιμοποιεί αυτή δεν θα ξεκινάτε καταμέτρηση 365 ημερών των ενημερωμένων εκδόσεων μέχρι να ξεκινήσω χρήση

Χωρίς αλλαγές στον κώδικα υποχρεούνται καθόλου να λειτουργεί vBET με vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
...Πραγματικά θέλησα αυτό εργασίας, αλλά γνωρίζω πολύ καλά αν αποκτάτε πρόσβαση τυπικοί Αλλαγή επιλογών σε vbseo ή vbulletin, που είναι αυτό που δεν θέλω. Έτσι, σας plugin δεν λειτουργεί όπως θα περίμενε κανείς...

Αυτό είναι λίγο περισσότερο από παράλογα δικαιολογία - γνωρίζετε το μέλλον... Γνωρίζετε επίσης τους αριθμούς για παιχνίδια κλήρωσης;...

Ήταν διαβεβαιώσατε πολλές φορές ότι καμία ρύθμιση παραμέτρων άλλων plugins ούτε vBulletin θα αλλάξει. Αυτή είναι άλλη μια δικαιολογία. Ανεξάρτητα από το που γράφετε ότι θέλετε λειτουργική, όταν οι ενέργειες που εκτελείτε είναι εναντίον σας λόγια. Εάν θα θέλατε να έχουν vBET εργασίας στο φόρουμ σας θα επιτρέψει για να σας βοηθήσουν. Αλλά δεν είναι δυνατόν να βοηθήσουν όταν το θέμα αποτελείται μόνο για να επιβάλετε επιστροφής - τι μπορεί να δικαιολογήσει απόλυτα ολόκληρη η συμπεριφορά σας στην περίπτωση εάν πρόκειται για απάτη. Αυτή τη στιγμή αυτό το θέμα είναι θεωρούνται ως πιθανή απάτη και να κλείσει, διότι δεν απαιτείται καμία βοήθεια.

Βρισκόμαστε εδώ για να σας βοηθήσει με το θέμα σας, αν πράγματι υπάρχει:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1