Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 8 z 8

Závit: vBSEO a VB Překladatel Enterprise

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    08. 2010
    Příspěvky
    3

    Default vBSEO a VB Překladatel Enterprise

    Dobrý den!

    Mám problém s nastavením přátelské vazby pro VB Překladatel Enterprise 2.4.3

    Mám tak jsem vBSEO:
    Typ vazby VBSEO_URI
    Překlad odkazy typu reat URL SEO Podle odkaz shoda (tj. "/ en / adresa)

    Dodala jsem. Htaccess
    Code:
    #rules for SEO translation links without vbSEO
    
    RewriteEngine On
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]
    
    #************************************************************-
    #Rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    #RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    Jeden ze vstupních a vyberte např. anglický dopředu domena.pl / deska / en / Bohužel, otočí stránku s informacemi, které fóra se zadaným ID nebyl nalezen, víno je na straně některých přesměrování.

    Chtěl bych dodat, že samozřejmě, že beze změny přátelských vazeb funguje skvěle.

    Možná, že někdo měl podobný problém, nebo ví, co dělám špatně.

    S pozdravem,
    Rafal
    Naposledy upravil pitu120; 10-08-10 na 01:32.

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zaměstnanci
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    1,000

    Default

    Přesunuto do Free verze vBET2.4.x.

    Jak vidím, máte vBSEO, ale stačí se podívat do svého. Htaccess. Nyní máte pravidla pro vBET bez vBSEO, ale měli byste mít pravidla pro vBET s vBSEO.

    Takže, prostě vložte pravidla pro vBSEO a komentovat pravidla pro vBET bez vBSEO.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    08. 2010
    Příspěvky
    3

    Default

    Dodala jsem. Htaccess pouze pravidla vBSEO.
    # Pravidla pro překlad spojení s vbSEO SEO (musí být zahrnuta dříve, než všechna pravidla vbseo.php)
    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / [L, QSA]
    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / $ 2 [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
    RewriteRule ^ ((archiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
    Po zadání domena.pl / deska / FR / např. zprávy byl zadán neplatný Forum. Pokud jste postupovali platný odkaz, upozorněte administrátora.

    VBSEO jej považuje za oddělení a nemůže najít.

    @ Edit.
    Pravidla vložena v souboru, ne v vBSEO panelu.
    Naposledy upravil pitu120; 10-08-10 na 12:32.

  4. #4
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zaměstnanci
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    1,000

    Default

    Zde můžete vložit svůj vůbec. htaccess?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    08. 2010
    Příspěvky
    3

    Default

    Již dobře. Dal jsem špatná pravidla.
    Naposledy upravil pitu120; 10-08-10 na 23:04.

  6. #6
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zaměstnanci
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    1,000

    Default

    Jak jsem si. Ok, díky za potvrzení

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    3

    Default problém

    Mám nějaký problém .. Al odkaz práce, ale ne na hlavní stránku


    forum.com / idlanguage /

    To je můj. htaccess



    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / [L, QSA]
    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & přesměrování = / $ 2 [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
    RewriteRule ^ ((archiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

    RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Mapa = $ 1 [L]

    RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
    # RewriteRule ^ ((archiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | spojení | obrázky) /
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Jaká je vaše forum URL? To obsahuje fórum adresáře v něm? Pokud ano - prosím, na vědomí, že je nutné upravit pravidla a přidat forum Directory tam (viz popis pravidel htaccess.).

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •