Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 9 z 9

Závit: Mods, které by měly být podporovány vBET?

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default Mods, které by měly být podporovány vBET?

    Nejlepší odpovědí je - všechny možné

    Samozřejmě mnoho mods nepotřebuje žádné integraci. Ale každý mod, který umožní psát některé druhy zpráv, nebo bude používat po titulů bude potřebovat nějaké integraci.

    Mods, které si myslíte, že bychom měli integrovat jako první?

    Naposledy upravil vBET; 16-11-09 na 22:42.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    21

    Default

    Velice vám děkuji, že jste integrovat s vBADynamics. Používám ji na svém fóru, které jste si pravděpodobně již viděli. Snažím se jít v této sekci s překladem, ale pro mě se vrátí zpět na domovskou stránku. Chtěl jsem se vás zeptat na to, ale byl příliš líný a zapomněl. Mám asi 250K + rozmístit v tom, že mod tak by skvělé, kdyby, které lze integrovat s vBET.

    Také bych chtěl navrhnout PhotoPost PHP sdílení fotografií Galerie fórum pro integraci vBulletin. No, je jich tam hodně fotek, ale já chci členy alespoň mohli číst komentáře v jejich vlastním jazyce. V současné době přesměrování zpět na hlavní stránku, když se pokusíte zobrazit překlady to.

    Díky!

  3. #3

    Default

    Rád bych, aby to hack být podporována: Cyb - ChatBox

    To by bylo hezké, kdyby všechny zprávy, obsah bude přeloženo stejně. Nevím, jestli je to možné, ale já se ptám.

  4. #4
    Člen
    Datum registrace
    11. 2009
    Příspěvky
    75

    Default

    Cyb - Advanced Statistics

  5. #5
    Nováček m_k's Avatar
    Datum registrace
    12. 2009
    Příspěvky
    7

    Default

    mám nainstalovaný mod a funguje, ale není jasné, pokud existuje nějaký způsob, jak to s mou dvou hlavních modulů, PhotoPost vBGallery v2.5 a vBadvanced adresář odkazů v3.2.0

    nikdo jiný mít štěstí s některou z těchto ještě?

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    7

    Default

    vbadvertise a všechny výrobky společnosti vbcredits. Myslím, že v podnikání, které budou mít prospěch z nálezu stabilními partnery v ekosystému vBulletinu pracovat. Myslím, že vbcredits může slušet, ale už nějakou dobu a nyní dělat velké produkty. Reklama modul, zejména bude požadovat, aby překládal.

  7. #7
    Člen
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    34

    Default

    vbolg verze 2.0.2 a vyšší
    také
    tento skvělý addon:
    Odkazy a soubory ke stažení manažer
    Odkazy a soubory ke stažení Manager - vBulletin.org Forum

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    13

    Default

    Dobrý den, hlavní mods, které používáme, jsou;
    vb úvěry Deluxe
    vb bookmaker
    PhotoPost pro-vidím to funguje! Velký
    Turnaje a žebříky
    micro newsletter

    Musel jsem odkazy na ně, ale nelze použít odkazy zde. Mají tyto všechny fungují skvěle s VB Enterprise? Pokud ano, budu kupovat VB Enterprise ještě dnes!



    Jejda sorry, já používám phpBB 4.0.5
    Naposledy upravil El Caballo; 18-09-10 na 14:45. Důvod: Používám vBulletin 4 sorry

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal El Caballo View Post
    Dobrý den, hlavní mods, které používáme, jsou;
    vb úvěry Deluxe
    vb bookmaker
    PhotoPost pro-vidím to funguje! Velký
    Turnaje a žebříky
    micro newsletter

    Musel jsem odkazy na ně, ale nelze použít odkazy zde. Mají tyto všechny fungují skvěle s VB Enterprise? Pokud ano, budu kupovat VB Enterprise ještě dnes!



    Jejda sorry, já používám phpBB 4.0.5
    Dobrý den. Vezměte prosím na vědomí, že podpora VB4 Dokonce se zveřejněním Suite (tedy blogy a CMS taky!)

    O své pluginy. Nelze říci, konečně v tomto okamžiku se vše bude fungovat bez dalších integraci, ale uvědomte si, že většina pluginů funguje bez jakékoli další integrační kroky. Další integrace je nutné jen ve speciálních případech, jako jsou stránky kompletně vytvořené mod, který nepodporuje global_complete hák, nebo mod, který vytvoří stránky mimo fórum adresář URL.


Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •