Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 4 z 4

Závit: různé dB pro vbet

  1. #1
    Člen
    Datum registrace
    01. 2010
    Příspěvky
    53

    Default různé dB pro vbet

    Jak název nejvyšších kontrolních institucí. jiné db jen pro vbet cache. jak? Myslím, že musíme upravit soubor s db info nebo vytvořit opravu, kde můžeme vybrat z db admincp

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zaměstnanci
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    1,000

    Default

    Ok, já přesunout toto vlákno se požadavky na nové funkce.
    Tento návrh byl přijat k projednání. Ukážu to vlákno Michal a bude o tom přemýšlet. Přijmeme-li, že budeme psát o něm v tomto tématu, a my nastavit odpovídající vlákno stavu.

    Díky,

  3. #3
    Člen
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    38

    Default

    Quote Původně odeslal kamilkurczak View Post
    Ok, já přesunout toto vlákno se požadavky na nové funkce.
    Tento návrh byl přijat k projednání. Ukážu to vlákno Michal a bude o tom přemýšlet. Přijmeme-li, že budeme psát o něm v tomto tématu, a my nastavit odpovídající vlákno stavu.

    Díky,
    To by bylo skvělé, protože to by znamenalo, že máme jen na denní zálohování cca 8 GB namísto 30 + GB

    Upravit: Vaše postava náhradní nahradil 8-GB (bez pomlčky) s ***
    Naposledy upravil steve; 28-07-10 na 13:12.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Dobrý den. Chci jen poznamenat, že jsem začal pracovat na této žádosti. Ještě nějaké malé problémy spojené se zajištěním proti špatné konfiguraci, ale to jsou detaily.

    Pro připojení se používají vBulletin třídy v přízemí, přidali jsme možnost konfigurace a podporu v našem kódu. Jak jsem psal málo otázek za špatné parametry připojení pracujeme nyní, aby se možné čistit snadno bez zakázání háčky na celém světě na chvíli.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •