Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 3 z 3 FirstPrvní 123
Výsledky 21 na 28 z 28

Závit: vBET a vBulletin 3,6

  1. #21
    Senior Member
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    142

    Default

    Máš PM

  2. #22
    Senior Member
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    142

    Default

    "F-(\\ d +). Html '=>' $ 1.html f/archive/f-"
    Může někdo změnit to tak, aby mohla být přidána v htaccess?

  3. #23
    Senior Member
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    142

    Default

    Quote Původně odeslal basketmen View Post
    Já používám vb 3,6 i, tady je to, co mám dělat tak vb archiv pracuje i jen chcete sdílet, pokud někdo může dělat to dokonalejší Prosím, podělte se taky


    1. , Kterým se vlajky v archivu
    , V případě, že příznaky nezobrazuje v archívu stránky, použijte tento krok

    Jděte do administrace -> Plugins a výrobky -> Plugin Manager -> hledání plugin "Handle vlajek v archivu" bez uvozovek

    najít

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    nahradit vBulletin Enterprise Translator (vBET) - Powered by vBulletin Fórum cestou, příznaky nezobrazuje, protože špatně pathor obrazy, protože složka archivu rewrited příliš v monitoring, takže jsme se kterým sem

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    Nyní znovu načíst znovu a zkontrolujte, zda jste archiv, měl by vlajky budou zobrazovat ve vašich archivech stránkách také








    2. Pokud používáte rewrited Archiv stránky pomocí vbseo, a odkaz v překladu archivu stránce je nefunkční, můžete opravit i


    Například nefunkční jako je tento, bude se stránka nebyla nalezena chyba

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    ITS by měly být jako je tato, výše uvedenou adresu URL chybí název složky v níže tučně, někteří lidé s použitím / Archiv / Nebo / Mapa stránek / Název složky nebo jiný název složky

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    Chcete-li tento můžeme použít vbseo CRR

    Jděte do vbseocp.php -> Vlastní pravidla pro přepis -> přidat tento řádek (ve spodní části kolony CRR) Pokud se záloha název složky pomocí / Archiv / takhle http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    Pokud se záloha složky pomocí / Mapa stránek / název složky, jako je tento http://www.domain.com/forum/sitemap/ stačí změnit název složky

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    To bude stačit, můžete použít vbet stránek vb 3,6 archiv









    3. Pokud se vám chybová zpráva, jako to v horní části stránky archivu někdy (to se netýká, nebo proto, krok 2 výše)




    použití tohoto Meto návod, Používám jej a jeho práce
    To nefunguje na ne forum vBseo

  4. #24
    Člen
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    97

    Default

    Quote Původně odeslal mario06 View Post
    Může někdo změnit to tak, aby mohla být přidána v htaccess?
    Možná se mýlím, jak napsat to v htaccess, ale zkuste to, nebo to může být například přidat do htaccess RewriteEngine On níže



    F RewriteRule-(.*). html $ $ 1.html f/archive/f-



    nebo




    RedirectMatch 301 F-(.*) \\. Html $ $ 1.html http://www.yourdomain.com/f/archive/f-

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal mario06 View Post
    @ Michael
    To není dokončena, protože jste se rozhodl, že to, je to hotové, když jsem tento problém vyřešit.
    S pozdravem
    Přečtěte si prosím pozorně - jak je považován za hotové diskuse o tom, co jste zaplatili za (to je to, co psal asi v poslední příspěvky), a zeptal jsem se, že nebudete psát stejné zprávy.
    Samozřejmě, pokud máte problém a chcete dát nějaké nové informace, které jsou zcela zdarma, jak to udělat. Stejně jako jsem napsal:
    "Upozorňujeme, že tato diskuse je považován za hotové. Pokud máte něco nového napsat, prosím, spam."

    Přečtěte si, prosím, že celé znovu, pokud chcete mít jistotu o smyslu této citace:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Také pokud jste vzal dojem, že Vám není dovoleno psát, prosím vzít mou omluvu za toto nedorozumění. Budu se držet svou pozornost na přesnější v budoucnosti. Omlouváme se znovu

  6. #26
    Senior Member
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    142

    Default

    K dispozici je členem zde našel řešení tohoto problému, ale on používá vBSEO a nemyslím, takže to není práce pro mě. Nechápu, proč se nemůže opravit, aniž by přístup k mým serverů, jak jsem řekl, nebudu dávat informace z mého serveru.

    Pokud členský pevné kódování sám tak proč je to tak možné učinit, protože vy jste programátor? Jak jsem řekl a ukázal na výše uvedených vláken, které si stanoví v první příspěvek funguje, ale příznaky se nezobrazují (jsou vidět), ale když se vznášejí nad jejich pomocí myši, můžete vidět, a klikněte na tlačítko přeložit jako normální, Mluvím o archivu vlajky samozřejmě.

    Řekněte mi, abych psaní stejné zprávy, ale musím za to, že jsem tady s žádnou podporou.

    PS. Chápu velmi dobře anglicky se domnívá, že je to můj mateřský jazyk.

    S pozdravem

  7. #27
    Člen
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    97

    Default

    Quote Původně odeslal mario06 View Post
    K dispozici je členem zde našel řešení tohoto problému, ale on používá vBSEO a nemyslím, takže to není práce pro mě. Nechápu, proč se nemůže opravit, aniž by přístup k mým serverů, jak jsem řekl, nebudu dávat informace z mého serveru.

    Pokud členský pevné kódování sám tak proč je to tak možné učinit, protože vy jste programátor? Jak jsem řekl a ukázal na výše uvedených vláken, které si stanoví v první příspěvek funguje, ale příznaky se nezobrazují (jsou vidět), ale když se vznášejí nad jejich pomocí myši, můžete vidět, a klikněte na tlačítko přeložit jako normální, Mluvím o archivu vlajky samozřejmě.

    Řekněte mi, abych psaní stejné zprávy, ale musím za to, že jsem tady s žádnou podporou.

    PS. Chápu velmi dobře anglicky se domnívá, že je to můj mateřský jazyk.

    S pozdravem
    Myslím, že jsem prostě štěstí před a možná není dokonalý, i já jsem si jistý, jestli dávám ftp údaje Michal dokáže vyřešit to taky, už jsem koupit integrace / instalační služba 30 dolarů výše, a udělal to i své potřebují čas, i věří, Michal je jedním z největších programátor, že pomocí vBulletin, ať to zkusí další spolupráci s ním a dát pokyny, které mohou pomoci

    BTW jsem jen zvažuje odstranit archiv funkce v jazyce Visual Basic po čtení toto vlákno a to místo, Protože se říká, stačí se Mapa generátorem
    Naposledy upravil basketmen; 15-09-10 na 08:20.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal mario06 View Post
    K dispozici je členem zde našel řešení tohoto problému, ale on používá vBSEO a nemyslím, takže to není práce pro mě. Nechápu, proč se nemůže opravit, aniž by přístup k mým serverů, jak jsem řekl, nebudu dávat informace z mého serveru.

    Pokud členský pevné kódování sám tak proč je to tak možné učinit, protože vy jste programátor? Jak jsem řekl a ukázal na výše uvedených vláken, které si stanoví v první příspěvek funguje, ale příznaky se nezobrazují (jsou vidět), ale když se vznášejí nad jejich pomocí myši, můžete vidět, a klikněte na tlačítko přeložit jako normální, Mluvím o archivu vlajky samozřejmě.

    Řekněte mi, abych psaní stejné zprávy, ale musím za to, že jsem tady s žádnou podporou.

    PS. Chápu velmi dobře anglicky se domnívá, že je to můj mateřský jazyk.

    S pozdravem
    Jste bez podpory, protože jste odmítli naši podporu. Také vBet 3.x oficiálně podporuje pouze 3,8 vBulletinu, co víte wery dobře. Používáte-vBET na vBulletin verze nejsou podporovány - na vBulletin 3,6, který je mnohem starší, než podporuje vBulletin 3,8

    Otázky, které si dal už odpověděl - myslím, že víc než jednou - nechci opakovat znovu a znovu, jenom prosím přečtěte si předchozí zprávy.

Stránka 3 z 3 FirstPrvní 123

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •