Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 5 z 5

Závit: Moje stránky nejsou indexovány x52?

  1. #1
    Senior Member
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    142

    Exclamation Moje stránky nejsou indexovány x52?

    Dobrý den, jsem pomocí vbseo Mapa generátor bez vbseo, jen jsem chtěl vědět, nejlepší nastavení pro to, protože jsem si všiml, že moje příspěvky si nejsou indexovány v Google, a já jsem kontrolován a všech 52 jazyků, v databázi jsou plné (pracovní překlad), jen můj rodný jazyk forum z nich jsou indexovány Google.

    Může mi někdo pomoci s konfigurací to, protože jsem moc udělal něco špatně, nebo ne psát?

    Nebo mám problém jinde, protože já tomu nerozumím?

    S pozdravem

  2. #2
    Senior Member
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    142

    Default

    Nikdo?

    Se všemi těmito úspěchy, proč jsem tak nešťastný?

    Mám zahraničních návštěvníků (hodně) a zahraničních Google přidává (hodně), ale nevidím jazyka překládal indexování (žádný)??

  3. #3
    Člen
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    38

    Default

    Umožňuje odesílat URL tak někteří členové mohou podívat?

    Za to, co stojí za to, jsem zjistil, že je lepší převést zhruba 10 nejpopulárnějších jazyků. Začněte bohatých zemích, které mohou mít zájem o vaše téma. Např. pro fotbalové fórum bych překládat evropské jazyky (španělština a portugalština je také mluvený v Jižní Americe), bych i Japonska a Jižní Koreje.

    Vezměme si na Filipínách mají HDP na obyvatele asi 1.800 dolarů USD, porovnání tohoto do Norska, který je asi 94.000 dolarů USD. Mnoho afrických zemí HDP na obyvatele pod $ 500 P / a.

    Které země jsou s větší pravděpodobností obsahovat uživatele, kteří budou kupovat a inzerenty, kteří tráví?

    Pokud Googlebot se bude procházet 1 milion stránky vašeho webu za měsíc, měli byste si ji prohledávání vašich stránek, francouzsky nebo Norska nebo filipínský nebo afrikánštině stránky?

    , Aniž by viděl své stránky, myslím, že většina lidí se snaží dostat šílení 52 jazycích indexovány. Zúžit na několik bohaté ekonomiky a soustředit se na ty.

  4. #4
    Senior Member
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    142

    Default

    Mé stránky o mobilních telefonech.
    Každopádně tento úspěch je má al o: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    a jak on říkal, že on šel do 12.000 URL indexovány v Google, a nyní má přes 130.000 a ještě horolezectví, měl jsem před vbet 59100 a 61000 nyní s 52x??

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html Zde majitel má další úspěch bez použití Sitemap (může to být problém?), jsem pomocí Sitemap, protože už v mé paměti, jde to vždy doporučuje??

    PS. Více informací je možné nastavení se do těchto úspěchů, protože vše, co je jen trochu příliš obecné pro mě?

    S pozdravem
    Naposledy upravil mario06; 28-06-10 na 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Vezměte prosím na vědomí, že se nás ptají, proč Google ne indexovány ještě více vašich stránek - to je otázka pro Google ...
    Stále vám můžeme dát několik rad:
    1. Ujistěte se, že to, co jste blokování v robots.txt a zkontrolujte, kdy byl naposledy provedené změny tam. Pokud jste začali blokovat některé stránky nedávno (v posledních 2-3 měsíců) - jako člen strany, jako Doporučujeme - pak Google je nejen indexování nové stránky, ale také odstraňuje blokován jeden z indexu.
    2. Google prochází a index stránek s vlastní neví, algoritmy - stále ještě myslí, že o těch je známo. Tj. vaše Page Rank určí, jak rychle Google bude aktualizovat indexy na Vaše stránky.
    3. Máte není oficiálně podporován vBET verzi phpbb - 3.6.x a z důvodu, že všechny vaše archivní stránky byly rozděleny po vBET instalace. Jsme se tento problém vyřešen nedávno - tak archiv je opět na vašem fóru. Stále, protože vBulletin chyba si svůj fórum archiv stránky nefungují, tak Google nebude index ty, a také nenajdete přeloženy vlákna archiv stránek (protože odkazy na ty jsou na fóru archiv stránek). Jen jako připomínka - naleznete zde podrobnosti: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    O Mapa stránek - Upozorňujeme, že příspěvky napsané naši uživatelé píší naši uživatelé

    O uvedení více informací na úspěchy, a to opět: Příspěvky napsal naši uživatelé jsou napsány našimi uživateli. Takže prosím, zeptejte se závitem autory o detaily. Můžete hodin, nebo požádat, nebo více informací na nit, která vás zajímá, jaké.

    Prosím, řekněte si myslíte, že některé informace / rady / pomoci o tomto problému, nebo můžeme zavřít.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •