Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 10 z 10

Závit: Každý z VBET si práci s nginx jako zástupce

  1. #1

    Cool Každý z VBET si práci s nginx jako zástupce



    Podrobnosti mé stránky: -

    vBulletin 4.0.3 poslední
    vbseo 3.5.0 před verze
    Apache 2.2.x
    Poslední nginx zastoupení sloužit statický obsah


    Díky předem

  2. #2

    Default

    Nevadí, mám to do práce, některé změny provedené v mém serveru server adminů

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Jsem rád, že se ovládal to - tak pro ostatní: Ano vBET pracuje s nginx (potvrzeno na klientské forum). V příští verzi pravidel bude platit v balení. Pro tuto chvíli používat ty (třeba přijmout do svého adresáře forum):
    Code:
    location /forums/ {
    
    rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;
    
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }

  4. #4

    Default

    toto pravidlo pro nginx jako proxy?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    To jsou pravidla pro nginx. Nevím, je tam rozdíl, pokud používáte to jen jako proxy. Jak jsem psal máme potvrzení, tvoří jeden z našich klientů, to je běh na nginx OK. Máte nějaké problémy s těmito pravidly?

  6. #6

    Default

    Myslím, že tato pravidla jsou pro nginx jako hlavní webový server, máme nginx jako proxy Apache sloužit statický obsah, předtím, když jsem trefil Přeložit jsem si bránu chyby vypršení časového limitu, má technici mají pevné, že

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    OK, takže - Omlouváme se za zmatek a skvělé, že jste s ním zacházel. Můžete sdílet své řešení s ostatními?

  8. #8

    Default

    Bylo nginx čekání problém, sorry nemůžu prozradit mnoho, protože se ujal vedení společnosti, která jen odpověděl: "to byla opravena" lol

  9. #9
    Člen
    Datum registrace
    08. 2010
    Příspěvky
    83

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Czech
    Translated text
    Dobrý den!

    Mám Nginx jako proxy Apache, výše uvedené pravidlo nefunguje, dostanu chybu 500.
    Original text

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Otevřete prosím nové vlákno pro váš problém a dát tam další podrobnosti - pravidla, která jste použili?
    Používáte booth - Nginx a Apache? Pokud máte Apache zkusil jsi použít .htaccess?

    Popište, prosím, to samostatné vlákno - tohle je pro jiné problém zákazníka a je již vyřešen.
    (v této chvíli vidím, že překlady jsou pracuje na vaše fórum - uveďte prosím také adresu URL, na rozbité stránku)

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •