Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 8 z 8

Závit: dvě otázky

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    18

    Default dvě otázky

    Mám volné verzi k dispozici, včera jsem ~ 200 pavouci on-line spidering přeložené stránky a můj server přešel 10-30 a musel jsem vypnout hack získat zpět normální zatížení serveru.
    Já jsem na VB 3.8, lze očekávat, že placené verze nebude přetížení můj server je bezplatná verze to dělá?
    Za druhé, má placenou verzi překladu hacky jako vbadvanced cmps, vbadvanced adresář odkazů, PhotoPost vbgallery?
    Pokud ne, existuje způsob, jak zakázat podniku tlumočník v této strany, aby se zabránilo odkazy jít do neznáma?
    Jaké jsou možnosti platby (cc / banktransfer)?
    Je to říkat "bezplatné aktualizace po dobu jednoho roku", poté, co ten rok musím zaplatit plnou znovu, nebo je tam upgrade poplatek? To je důležité proto, že 90 $ opravdu není levné.
    Pokud používám verzi 3.x lze jednoduše upgradovat na 4.x nebo musím platit znovu?
    Díky.

  2. #2
    Člen
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    34

    Default

    Samozřejmě stále čekám jen, aby mi kopii funkční, ale já jsem tuto stejnou otázku také.

    Mám docela velké fórum (více než 500.000 pracovních míst) a rád bych, aby se minimalizovalo zatížení na počátku co možná nejvíce, když jsem si to správně nainstalován.

    Také bych chtěla zaregistrovat, že to Google API bezpečnostních opatření ..., ale nevíte, kde přesně se zaregistrovat.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Dobrý den. Placená verze vBET má mnohem lepší výkon a lze očekávat, že překlad bude rychlejší a zatížení serveru milence. Nemůže dát konkrétní čísla - ty mohou jít pouze měření výkonu na konkrétním fóru, ale může říct, že placené verze je optimalizovaná cache, algoritmy a další provozní parametry.
    Placená verze mohou být integrovány s různými pluginy. Mohu vám říci s jistotou, že PhotoPost může být integrován, vbadvanced mods také - nelze říci, dělá všechny tyto, ale některé určitě. Viz sekce pro integraci informací.
    Také placené verze mají speciální možnost nastavit URL, které budou ignorovány (bez vlajek tam žádný překlad sledování pro odkazy na tyto stránky a automatické přesměrování, když někdo dát jazyka v URL z ruky).
    Vlastně jsme se podporovat pouze možnost platby Paypal.
    Po bezplatné aktualizace vyprší stačí obnovit licenci a je to mnohem levnější. Aktuální cena je obnovit $ 30 a do budoucna plánujeme, že cena bude přibližně 1 / 3 normální ceny licence, ale neberou to jako povinnost podniku.

    Máte-li další otázky, ne - prosím, zeptejte se. Rádi Vám pomůžeme vám.

    Quote Původně odeslal Ramses View Post
    Mám volné verzi k dispozici, včera jsem ~ 200 pavouci on-line spidering přeložené stránky a můj server přešel 10-30 a musel jsem vypnout hack získat zpět normální zatížení serveru.
    Já jsem na VB 3.8, lze očekávat, že placené verze nebude přetížení můj server je bezplatná verze to dělá?
    Za druhé, má placenou verzi překladu hacky jako vbadvanced cmps, vbadvanced adresář odkazů, PhotoPost vbgallery?
    Pokud ne, existuje způsob, jak zakázat podniku tlumočník v této strany, aby se zabránilo odkazy jít do neznáma?
    Jaké jsou možnosti platby (cc / banktransfer)?
    Je to říkat "bezplatné aktualizace po dobu jednoho roku", poté, co ten rok musím zaplatit plnou znovu, nebo je tam upgrade poplatek? To je důležité proto, že 90 $ opravdu není levné.
    Pokud používám verzi 3.x lze jednoduše upgradovat na 4.x nebo musím platit znovu?
    Díky.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    18

    Default

    Díky Michal, brzy jsem si mohu objednat.

  5. #5
    Člen
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    34

    Default

    # 1 Mohu získat odkaz pro přihlášení do Google API, co v USA? (Raději bych být v bezpečí, než později litovat s Google)

    # 2 také, žádné možnosti nastavení nejprve snížit zatížení serveru, důraz na velkém fóru? (Už jsem nečekal, že se brání serveru zpočátku)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal mikeinjersey View Post
    # 1 Mohu získat odkaz pro přihlášení do Google API, co v USA? (Raději bych být v bezpečí, než později litovat s Google)

    # 2 také, žádné možnosti nastavení nejprve snížit zatížení serveru, důraz na velkém fóru? (Už jsem nečekal, že se brání serveru zpočátku)
    #1 Google API, co v USA?... Pokud máte na mysli Google API klíč máte link v popisu parametru v vBET možnosti. To je:
    Pomocí AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code

    # 2 naleznete zde vBET a výkon rad:
    pro vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    pro vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Zakázán
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Czech
    Translated text
    Haaa když jsem si uvědomil, nemohl jsem nainstalovat tuto free verzi se mi smát ta obtížnější.
    Tiozinho jsem chtěl prodat linceça řekl, že ne víc free verze pro testování ..
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Czech
    Translated text
    Haaa když jsem si uvědomil, nemohl jsem nainstalovat tuto free verzi se mi smát ta obtížnější.
    Tiozinho jsem chtěl prodat linceça řekl, že ne víc free verze pro testování ..
    Original text
    Máte-li jakékoli problémy při free verzi instalace - stačí požádat o podporu
    Napište prosím na naši bezplatnou verzi sekci na tomto fóru, co to váš problém a my Vám pomůžeme

    Dále upozorňujeme, že free verze nemá zkušební dobu - můžete používat tak dlouho, jak chcete, než se rozhodnete koupit lepší a rychleji se

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •