Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 2 z 3 FirstPrvní 123 PosledníLast
Výsledky 11 na 20 z 29

Závit: Modernizované na nejnovější verzi 4101BF dnes pro lang link rel="alternativní" hreflang

  1. #11
    Senior Member
    Datum registrace
    06. 2010
    Příspěvky
    276

    Default

    Im pomocí dragonbyte, že jsem šla angličtině a zdá se OK. nech mě hledat dál

  2. #12
    Senior Member
    Datum registrace
    06. 2010
    Příspěvky
    276

    Default

    OK, tak v angličtině to vypadá, že je správné, změna lang svých ukazuje forunthread? ext.. není VBET přejmenovat url pro přeložených stran? Angličtina přihlášeni nebo všechny odkazy jsou .html přepíše?

    Pouze tehdy, když stránka je přeložena se url dostat re-psaný

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Opět v angličtině to není správné, protože budete přesměrováni na showthread.php stránky a to bys neměla. URL v prohlížeči by měly být stejné jako v přední stránky - SEO přátelský.
    Například přejít na stránku:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/new-members-forum/10209-new-members-please-read-before-posting-new-post.html
    Budete přesměrováni na:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/showthread.php?t=10209&page=10&p=75367#post75367
    To by se nemělo stát.

    Co se stane s Url na přeložené stránky mohou být ve vztahu k této otázce, takže tohle musí být vyřešen jako první.
    Jasně vBulletin není rozpozná vhodné URL a udělat přesměrování na není SEO friendly.
    Jak jsem psal, můžete snadno zkontrolovat, je to nesouvisí s vBET, nebo ne - viz předchozí příspěvek.

  4. #14
    Senior Member
    Datum registrace
    06. 2010
    Příspěvky
    276

    Default

    Nemůžu znovu vytvořit nový příspěvek oddílu v závitu. Když jsem klikněte na url re-řídí, ale nějaké fórum kliknutím ukazuje normální seo freindlt url. Myslel jsem, že jsem byl v pořádku s VB, ale kde jste nákup nového příspěvku odkaz na vlákno?

  5. #15
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Najdete "new-post" odkazy na hlavní stránce fóra:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/
    Prosím, zkontrolujte, zda není vBET souvisí s "new-post" problém zakázáním je na chvíli. Pokud ne, najít řešení. Pokud ano - my vám pomůžeme.

    Vidím také další problém. Jak vidím, teď ne "new-post" odkazy, SEO odkazy, funguje v pořádku, ale nemůžete jít do přeložené stránky - máš přesměrování zpět na anglické stránky. To se stane pouze na vlákno odkazy (sub fóra jsou OK).
    Prosím, ujistěte se, že vaše .htaccess je v POŘÁDKU. Také ujistěte se, že používáte podporované vBET SEO odkazy. Vezměte prosím na vědomí, že vBET vyžaduje integraci s vBSEO, pokud ji používáte (popsáno v readme.html).
    Pokud zjistíte, že vaše konfigurace je v pořádku a problém bude stále ještě stane, budeme vám pomůže vyřešit to na vás server. Stále poprvé, prosím ladem naše pokyny. Instalace/konfigurace služba je placená, pomůžeme vám zdarma, pokud to je nějaká chyba vBET. Takže nejprve musíme potvrdit, že vaše konfigurace je v pořádku a "new-post" problém souvisí s vBET. Jak dlouho SEO nejsou v pořádku bez vBET nemůžeme očekávat, že je práce v pořádku s vBET.
    Naposledy upravil vBET; 15-03-19 na 15:13.

  6. #16
    Senior Member
    Datum registrace
    06. 2010
    Příspěvky
    276

    Default

    Měl jsem svůj tým změnit htaccess dávno na fóru a mimo fórum stránek, také jsem šel s Dragonbyte SEo místo vbseo. Vím, že není možné odstranit VBSE funkce stále bez chyby i přesto, že plugin je odstraněn z phpbb.

  7. #17
    Senior Member
    Datum registrace
    06. 2010
    Příspěvky
    276

    Default

    tady je fórum, adresář htaccess související.

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|dbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|dbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ dbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ dbseo.php [L,QSA]

  8. #18
    Senior Member
    Datum registrace
    06. 2010
    Příspěvky
    276

    Default

    V kořenovém adresáři mám hodně cpanel přidáno comodo linky s vbet přidal i pro vnější fórum stránky, ale to by nemělo efekt newthread ext.

  9. #19
    Senior Member
    Datum registrace
    06. 2010
    Příspěvky
    276

    Default

    Také jsem prošel všechny Dragonbyr=te nastavení a vbet a žádná zmínka o nové vlákno. Budu platit poplatek, aby se na to podíval blíž, v případě potřeby opravit.

  10. #20
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Dragonbyte SEO NENÍ podporován vBET - to je důvod, proč máte problémy. Nemáme v plánu na podporu externí SEO motory, protože vBulletin má nativní SEO motor od 4.0. Podporujeme integraci s vBSEO jako zpětná kompatibilita pro fóra před 4.0 nebo které nechcete měnit SEO motory. Fóra, které chcete odstranit vBSEO zdarma SEO motor zahrnuto v vBulletin od 4.0.

Stránka 2 z 3 FirstPrvní 123 PosledníLast

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •