Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 10 z 10

Závit: vBET 3.0.0 je nyní k dispozici u vybraných sekcích

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default vBET 3.0.0 je nyní k dispozici u vybraných sekcích

    Ahoj

    Možná nevíte, ale vBET je již používá měsíce stovky fór Mnoho majitelů fóra jej používá a využívá výhod tohoto jedinečného produktu. Mnoho z nich také podporoval vBET, když to bylo ještě zdarma (Vezměte prosím na vědomí, že vBET 2.x je stále zdarma-prostě mají mnohem méně funkcí než vBET 3.x).

    A já chci poděkovat všem, kteří podpořili fórum majitele tohoto produktu. Od dnešního dne vBET 3.0.0 je k dispozici:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-kun, KMČ, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, mládě

    Ty jména jsou z vbulletin.org a pokud máte zájem o informace naleznete zde: vBulletin.org Forum - Zobrazit téma - VB Enterprise Překladatel

    Děkuji vám všem znovu a mají skvělou zábavu s vBET 3.0.0
    Naposledy upravil vBET; 23-10-09 na 17:01.

  2. #2
    Zakázán
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    4

    Default Když je 3.0.0 bude k dispozici pro nákup?

    Dobrý den,

    Existuje nějaký odhad na časovou osu vBET3.0.0 je k dispozici na nákup? Mám klienta, který má velký zájem o využití funkcí, a rád bych jim odhad na časovou osu a náklady.

    Díky,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Rádi bychom, aby byl k dispozici do 2 týdnů něco mezi 2-4 týdny, je více v bezpečí odhad

  4. #4
    Zakázán
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    4

    Default Předpokládaná cena?

    Díky moc za odpověď. Libovolné slovo z ceny, která bude za tuto verzi?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Konečná cena je zatím nestanovena, ale já se dodat, že plánujeme velkou podporu za první měsíc prodeje - 50% sleva

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    To není snadné říci, pro mě, a nikdy jsem si myslel, že to bude probíhat, ale: Je mi líto, že jsem dal bez povolení k lidem, kteří nezištně pomohli mi z darů

    Jen jsem se po (přesunout na PM) a vydírání od jednoho člověka, který se nevztahuje na zmíněné skupiny, které buď dám mu nějakou speciální nabídku, nebo se bude psát špatné věci o mě vbulletin.org ... Byl jsem opravdu šťastný, že vám můj dárek, bohužel teď začínám litovat, protože jednání některých lidí, kteří chtějí, abych se nečestné s mým oznámením, a dokonce jsou threating, abych to udělal ...

    Opravdu nebylo mým záměrem přimět některé lidi, aby se takhle chovali. Je mi líto, že už nejsem šťastná kvůli svému daru. A mrzí mě, že to některé lidi k takovému chování tlačí. To opravdu zní hrozně, že je vděčný za lidi, kteří mi nezaujatě pomohl, byla moje největší chyba při řízení vBET. Bohužel v tuto chvíli cítím, že je to pravda...

  7. #7
    Člen
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    38

    Default

    Quote Původně odeslal vBET View Post
    To není snadné říci, pro mě, a nikdy jsem si myslel, že to bude probíhat, ale: Je mi líto, že jsem dal bez povolení k lidem, kteří nezištně pomohli mi z darů

    Jen jsem se po (přesunout na PM) a vydírání od jednoho člověka, který se nevztahuje na zmíněné skupiny, které buď dám mu nějakou speciální nabídku, nebo se bude psát špatné věci o mě vbulletin.org ... Byl jsem opravdu šťastný, že vám můj dárek, bohužel teď začínám litovat, protože jednání některých lidí, kteří chtějí, abych se nečestné s mým oznámením, a dokonce jsou threating, abych to udělal ...

    Opravdu nebylo mým záměrem přimět některé lidi, aby se takhle chovali. Je mi líto, že už nejsem šťastná kvůli svému daru. A mrzí mě, že to některé lidi k takovému chování tlačí. To opravdu zní hrozně, že je vděčný za lidi, kteří mi nezaujatě pomohl, byla moje největší chyba při řízení vBET. Bohužel v tuto chvíli cítím, že je to pravda...
    Divné, podnikání je takový. Trvalo mi několik let (asi 10) se dozvíte, jak se vypořádat s tímto druhem věci efektivně. Vidím to tak je, lidé dělají obchodní rozhodnutí pro všechny druhy důvodů, jsou jen zřídka, takže osobní neberte osobně.

    Lidé, kteří počítají se téměř vždy prohlédnout pomlouvačné tvrzení a lží. Většina lidí bude mít dostatek inteligence, aby si své vlastní mysli, by bylo troufalé myslet si opak.

    To, co jsme tady mluvíme o skutečně 12 centů za den, nejsou tam žádné zákony proti nemůžete přijímat 12 centů denně od této osoby. Existují však zákony proti němu pomlouvat své podnikání, spřátelit se s advokátem

  8. #8
    Zakázán
    Datum registrace
    11. 2009
    Příspěvky
    23

    Cool

    Buď budu mít nějakou speciální nabídku, nebo že bude psát špatné věci o mně vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Czech
    Translated text
    Pouze vBET
    Nemusíte se starat o tyto lidi .. Jejich chování je velmi špatná

    A z vaší firmy a kreativita
    Přeji vám úspěch



    Original text
    Naposledy upravil maxvb; 14-11-09 na 21:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Czech
    Translated text
    Pouze vBET
    Nemusíte se starat o tyto lidi .. Jejich chování je velmi špatná

    A z vaší firmy a kreativita
    Přeji vám úspěch



    Original text
    Díky za dobrá slova Mimochodem - kdo by si myslel, že výroba diskuse v jiných jazycích může být tak snadné. Chápu, každý si trest

  10. #10
    Člen
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    38

    Default

    Quote Původně odeslal vBET View Post
    Díky za dobrá slova Mimochodem - kdo by si myslel, že výroba diskuse v jiných jazycích může být tak snadné. Chápu, každý si trest
    velmi pravdivé!

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •