Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 5 z 5

Závit: Canonical Url Liší V VBET Přeložené Url struktury Odlišné Od běžných Stránek.

  1. #1
    Člen
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Umístění
    Atlanta
    Příspěvky
    39

    Default Canonical Url Liší V VBET Přeložené Url struktury Odlišné Od běžných Stránek.

    Mám problém, kde vbet přeloženy odkazy jsou hlášení různých kanonických adres url strukturu, než non-přeložené url. Ve skutečnosti přeložené url hlásí kořenové domény namísto včetně podadresáře "pracovní místa", které by měly být zahrnuty. To jen zdá, aby se stalo na značky stránek. Mám přes 20k chyby. To se zdá být důvodem mé stránky ztrácí indexování. Jak mohu tento problém vyřešit?

    Viz níže:

    právo - Výsledky Hledání - MyModelTalk Zdarma castingů pro Modely a Herci!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---To je správné


    Kanun - Arama Sonuçları - Modelář ve Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    <-- Nesprávné. pracovních míst podadresář chybí.

  2. #2
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Děkujeme za nahlášení. Já jsem pracoval na tomto problému.

    Doporučujeme instalaci PRO verzi. Můžete obnovit licenci za pouhých 30 dolarů. Plná verze obsahuje mnohem více možností nastavení, které vám umožní lépe přizpůsobit produkt pro vás.

  3. #3
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Rychlá oprava tohoto problému:
    • Upravit plugin AdminCP->Plugins & Produktů->Plugin Manager->Unset jazyk v $_GET pro SEO odkazy
    • Vložte tento kód na začátku:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Uložit změny.

    Tento problém bude opraven v příští verzi.

  4. #4
    Člen
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Umístění
    Atlanta
    Příspěvky
    39

    Default

    Quote Původně odeslal Marcin Kalak View Post
    Děkujeme za nahlášení. Já jsem pracoval na tomto problému.

    Doporučujeme instalaci PRO verzi. Můžete obnovit licenci za pouhých 30 dolarů. Plná verze obsahuje mnohem více možností nastavení, které vám umožní lépe přizpůsobit produkt pro vás.
    Díky moc. Vlastně jsem plán, jak získat verzi pro příští měsíc. Já mám koupit více než několik verzí příští měsíc. A děkuji za opravu! Že byl velmi děsivý bratr.

  5. #5
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Jsem rád, že jsem mohl pomoct.
    Pamatujte si, že jedna licence umožňuje nainstalovat některý produkt, na registrované domény pro tuto licenci.
    Naposledy upravil Marcin Kalak; 16-06-15 na 11:07.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •